Záhadný agent CIA odhalí tajemství, která by mohla agenturu úplně zničit. Bývalý kolega, co nejspíš zešílel, pak vypíše odměnu na jeho hlavu a nahání ho po celém světě. (Netflix)

sh4ris

Dívala jsem se na to kvůli příběhu? Ne. Ale dívala jsem se na to protože to mělo mít na mě velký vliv? Taky ne. Já se na to dívala, protože Ryan a Chris. A NO A CO. Přiznávám, že mě hned v prvních scénách nasralo, jak má být hlavní hrdina opravdu the best of the best. Ježiši tak mu aspoň udělejte moncla, když už přežívá úplně vše skoro bez zranění.. Tady vnímám problém vlivu devadesátkových filmů, kde hlavní hrdina dostane tři kulky, ale pořád se nějak doplazí k nepříteli a sejme ho. Tento film neaspiroval na to být v tomto až takto trapným, přesto se mu to celkem povedlo. Tvůrcům radno říct, že lidi prostě krvácejí. ANO, i hlavní hrdinové! Nicméně. Já od toho nečekala mindfuck, ani mega detektivní případ. Příběh se rozjede velmi záhy a alespoň nejsme mučeni x hodinami vysvětlování. Je tu prostě badass a taky někdo, kdo ho chce dostat. Zamíchej k tomu ještě osoby blízké, co se přichomejtnou (a ne náhodou) a je tu příběh o pomstě. A ten máme trošku rádi všichni. Happyend bych v tom ale neviděla. ()

J!b

Masakr policajtů v Praglu. Nebezpečně rychlá tramvaj. Ultimátní kníratý hajzl kapitán Amerika. Jinak chaos, sympatický herci a akce, která chce být Bond nebo Cruise ve výprodeji, je spíš XXX bez plešky. Rád se kouknu na další díl, ale příště nutně líp. Už ten název je takový ničemný, asi trochu popisný…srát na předlohy. ()

Pignon

Celý film byl natočený kvůli závěrečné scéně v bazénku, z které se budete uchichotávat ještě hodinu po skončení greyparády. ()

oskiii

Slabý odvar Bournea, Bonda nebo Hunta. Evans v roli nejtrapnějšího záporáka všech dob a Gosling ve své roli nevýrazný. Kdyby to obsadili no name herci, tak výsledek byl stejný a ještě ušetřili. Filmová tvorba Netflixu se mi nelíbí dlouhodobě a The Gray Man to pouze potvrdil. ()

matous20063

Za mě je to fajn basic akčnák, kterých známé už spousty. Krom CGI a hluchých míst nemám moc co vytknout. Evans si svoje záporné role očividně užívá a moc mě baví. 70% ()

DIATOR05

Na tento film jsem měl docela vysoké očekávání, jelikož je to špionážní akční film, režíruje ho vynikající dvojice režisérů bratři Russoovci, hrají Ryan Gosling a Chris Evans a ano, odehrává se částečně v Praze. No bohužel i s 200 mega rozpočtem mě to vcelku zklamalo. Asi největší problém je nasvícení akčních scén, kvůli kterému absolutně nevíte, co se tam děje. Dále CGI, které nechápu jak, ale bylo krapet hodně umělý. Jediná přehledná a za mě skvělá scéna, nebo vlastně lokace, byla Praha. To neříkám jen kvůli tomu, že je to Praha, ale byla přehledná, měla myšlenku a byla skvěle podaná. Motivace a vybudování postavy Šestky byla dle mého skvělá, Chris Evans v podání Lloyda byl úžasný a bylo vidět, že si to užívá, ale bohužel to je asi všechno. Ostatní postavy jsem vcelku zapomněl, s výjímkou Fitzroye. 6/10 ()

Tranda

Příběh 4/10, Akce 7/10, Humor 2/10, Drama 2/10, Násilí 6/10, Zábavnost 4/10; Hudba 6/10, Vizuál 7/10, Atmosféra 6/10, Napětí 4/10, Casting 8/10; Emoce 1/10.  5/10 ()

MoziMedve

Film mi připoměl akční filmy z 80tych let, ve smyslu, že zápletka a děj jsou jednoduché až irelevantní. Jde především o akci a tej je požehnaně. Film střídá zajímavé lokace, mezi nimi taky Prahu. Bavil jsem se celou dobu, obsazení mi sedlo, prostě někdy se film trefí do chutě. Pokud máte rádi komando, tohle se Vám bude snad taky líbit. ()

Kusbi

V čem se liší céčkové filmy třeba se Stevenem Seagalem s tímto spektáklem od Netflixu? De facto pouze v lepším technickém zpracování a lepšími herci, ale jinak mnoho dalších rozdílů najít nelze. Je zde naprosto basic příběh o ničem s klišovitými prvky, nezajímavý hlavní hrdina, dementní záporák, nedůležité vedlejší postavy, nepřehledná akce atd. atd. Jednu hvězdu dávám za Prahu (byť to taky bylo zprasené, ale big up Husinecká ulice) a druhou za ten zbytek. Fakt bída a ztracené dvě hodiny života. ()

nikhaj

Tak lahke toto opisat. Ovsem trvalo to dlho bolo to ako bezat do ciela a cim ste blizsie tym rychlejsie sa odvas vzdaluje. Gradacia bolo neoblomna nedalo sa to zastavit. Aj dokazem odpustit neznicitelnost šediváka a zabudol som na tolku prehnanost. ()

Hajkovna

Ryan Gosling požírá celý film kulky jedním uchem dovnitř a druhým ven, pak udělá salto dozadu a odpálí polovinu CGI mrakodrapů v Praze, jelikož musí následně vyřešit ''problém'' číslo #4765, aneb vzdálená sestra z osmého kolena mého bývalého kolegy z Mekáče se zasekla na záchodě v Singapuru a nutně potřebuje odvést na letiště, jinak vybuchne celý svět!!!!! Zábavná hovadina do pozadí rodinného oběda, ale že by si to ocenilo titul nejdražšího Netflix filmu, to teda nevím. ()

Tomulka

Zbytečně přestřelené. Délka, akční scény emoce, prostě vše. Těšil jsem se na R.GOSLINGA zase jako drsňáka jako v Drive, ale nekonalo se :(. Taky jsme doufal v Anu de Armas, ale jí také roli napsali blbě a ještě si jí to nepovedlo jako R.G. Velká škoda. ()

Pythonator

Všichni to shazují, ale já se bavil královsky. Pokud to bereme jen jako tupý akčňák, tak tam asi těžko hledat chyby. Snad jen ten Gosling mi nesedí a při představě, že tam mohl být nějaký pořádný sympaťák... Je to prostě škoda. Na druhou stranu psychopatický Kapitán Amerika dost potěšil. ()

feds1

Ta prazska akcia to bolo pokracovanie Byl jednou jeden polda edicia 2022. Taketo akcne sceny nevyzerali ako pri filme za 200 mil. Mam rad Ryana ale tento film bol krok vedla. ()

koldoslav

Netflix nemá špatnou reputaci a má už na svém kontě pár kvalitních děl. Navíc tento film byl natáčen v Praze, kde se mnoho světových destinací (Vídeň, Berlín,...) natáčela v Praze. A navíc byl pekelně drahý. Tyto předpoklady mě vedli k tomu shlédnout film. Že režii dělalo duo Russo, jsem před filmem ani nevěděl. Akční scény ve filmu jsou tak "povedené", že se mnohdy přes zmatek nedají stíhat. Tedy pokud je tam nějaká chyba a nesledujete film rychlostí 0.25, přehlédne ji. Být film nějakého lojzy s nulovým rozpočtem, tak řeknu dobrá práce, ale na Netflix? Čekal jsem něco víc, než béčkový akčňák. PS: A realističnost? Že by v Praze existovalo několik part nájemných zabijáků, kteří by byli během chvilky (časově nebyla možnost nějakých přesunů) schopní jít zabíjet takto veřejně policisty o tom silně pochybuji. (Nebo alespoň doufám, že je Pražská metropole bezpečnější ;) ) ()

Nový Svatý se hýbe kupředu

31.10.2023

Nový Hercules bude inspirovaný TikTokem

Nový Hercules bude inspirovaný TikTokem

04.11.2022

Jako by těch bizarních filmových zpráv nebylo v poslední době dost, přišli nyní tvůrci dvou posledních Avengers filmů a taky snímku The Gray Man na Netflixu Anthony a Joe Russo s odhalením, že jejich… (viac)

Bratři Russoové opět utrácí ve velkém

Bratři Russoové opět utrácí ve velkém

03.09.2022

Bratři Russoové jsou na gigantické rozpočty už celkem zvyklí. Dvojitá porce Avengers filmů na závěr třetí fáze MCU je ale možná přece jen trochu rozmazlila. Následně totiž pro Netflix natočili… (viac)