7 znamení apokalypsy

(TV film)
  • USA 7 Signs Of The Apocalypse
všetky plagáty

Válka, hladomor, epidemie... To jsou tři ze čtyř znamení apokalypsy. Čtvrtým je sám Antikrist v lidské podobě. Existují skutečná, ověřitelná spojení mezi proroctvím z minulosti a tím, co se děje ve světě nyní? Jsou povodně, zemětřesení a smrtící epidemie začátkem konce? Tento speciální dokument zkoumá otázky vycházející ze spisů středověkých proroků. Pátrá v proroctvích různých kultur, včetně Mayského a Čínského kalendáře a knihy Zjevení z Bible. Blíží se soudný den a poslední bitva mezi dobrem a zlem? (oficiálny text distribútora)

cobraSK

Bu bu bu! Je zaujímavé, ako sú kresťania fascinovaní predstavou vlastnej skazy. Ale až do chvíle, kým by naozaj prišla. A celý tento dokument je vlastne o tom istom. Čakanie na koniec sveta, ktorý možno príde alebo možno nie. Veľkú nudu nezachráni pár až priam bulvárnych informácii o možnom armageddone. Slabý priemer. ()

Cappuccino

Je o mne všeobecne známe, že mám v obľube apokalyptické filmy a tak som tak trochu naivne dúfal, že by sa mi aj tento dokument mohol zapáčiť. Ale což, nestalo sa. Autory hrajú na veľmi slabú kartu, opierajú sa o nepodložené žvásty, citácie z Biblie atď. atď (absolútne nepravdepodobné konce sveta). Prakticky nulová snaha o predloženie serióznch faktov a hlavne n-u-d-a-á-á! ()

sator odpad!

Pojďte a mi vás vystrašíme k smrti...Spekulace a spekulace a nechat mluvit ulicí mám vůbec nejraději..Tedy ne že bych si nemyslel, že demem do pekel, ale dívám se na to v reality show dnes a denně a to mi stačí...Hodně zoomovat hodně blikat,ať to má ty správný grády... ()