Francouzská filmová komedie o potížích odvážného kaskadéra s tíživou finanční situací, svéhlavou snoubenkou a zženštilým hercem, kterého má zastupovat. Kaskadér Jean-Paul Belmondo má před svatbou s krásnou Raquel Welch, jenže jí dojde trpělivost! Navíc se o ni začal ucházet bohatý hrabě a tak získat znovu její lásku nebude vůbec jednoduché... (oficiálny text distribútora)

Lewaso

Slaďounký Bruno Ferrari, hláška „Ještě jsem nedokouřil svoji poslední cigaretu“... A samozřejmě Raqel Welchová na padáku. ()

petz1985

skvělá komedie s Belmondem, trik se záměnou dvojníků sice dnes už není nic nového a adi ani v roce 1977 nebyl nový, ale v tomto filmu funguje. Belmondo má komediální talent, a scénář mu dává hodně možností aby ho prodal. Ve filmu jsou nezapomenutelné scény a hlášky... takže patří rozhodně k těm filmům které je dobré vidět ()

x_ander

Vynikající Belmondo (a Krampolův dabing), super komedie, parádní hlášky a sexy Raquel Welch (nejen když vyleze z vody). Když k tomu přidám pár osobních zážitků a vzpomínek, které na tenhle film (a hlavně hlášky) mám, vychází z toho 4*. ()

Toumyk

Claude Zidi mě snad ještě žádnou komedií nezklamal. Tento film je po komediální stránce opravdu skvělý. Jean Paul a krásná Raquel Welsh je fajn kombinace, musím vyzdvihnout Belmonda za dvojroli přihřátého Bruna... . Jeden z mála velmi dobře nadabovaných filmů. ()

mr.bredok

V tomto filmu uvidíte ten nejúžasnější Belmondův úsměv v okamžiku, kdy předvádí svou duševní poruchu agentům sociálního úřadu. Film, který se neokouká stejně jak se neohledí krása Raquel Welch. ()

route60

J.P.Belmundo je opravdu zvíře, Ráchel Welch byla skutečně krásna ženská je jen škoda že se točí málo komédii na které se da koukat. ()

natalanka

5 a ještě jednou 5. V téhle komedii se Belmondo opravdu vyřádil a Raquel mu zdárně sekundovala. Scéna s tulipány ubouchnutými dveřmi se pak mnoha jiným tvůrcům skvěle hodila do jejich kafíčka. A ty hlášky....protože jsem ještě nevykouřil svou poslední cigaretu, ...Seržo zapomněl jsi říct kamera :-)),...hele a ta stařenka vedle Tebe je Tvá matka?,...fůůůj, ženská, Filemone sundejte ji ze mně... . Gag za gagem, hlášky které vám rozhýbou bránici. Prostě úžasně povedená komedie. Souhlasím i s názorem na skvělý český dabing, který netahá za uši a je dělaný opravdu poctivě. Za vyzdvižení stojí scéna v nemocnici. Raquel když se naštve.....tak I Belmondo volá o pomoc... :-)) :-)). ()

g.laudeo

Mám rád o něco méně rozpustilé Belmondovky, např. Lautnerovy. Ale je to milej film, při kterém z lehkého úsměvu občas i přejdu do smíchu. Cirkus s Brunem mi přijde fajn, nijak urážlivý, občas dokonce vtipný, v dnešní době svou nekorektností osvěžující. Dvě hvězdy za Belmonda, zbylá hvězda za zbytek. Celkově příjemná pohoda, nic víc, nic míň. Včera se mi u toho hezky usínalo. ()

walkingdead

Belmondova nejlepší komedie. Bruno Ferrari ani další alter-ega nemají chybu. Krampol svým dabingem žádný Belmondův film nezkazí. A Raquel Welch to taky seklo. 90%. ()

honzic

Příjemná komedie s Belmondem. Ač ho moc nemusím, tady mu to sedlo, Raquel Welch a její krása i ve vyšším věku stále osloví a příjemné jsou i scény, humor není tak násilný jako jindy a vychází ze situace. Dvojrole se též povedla a klasické efekty a pěkný spád děje, úžasné pitvoření. Dobře koukatelné. Hodnocení: 70 % ()

Zoltar78

Nestárnoucí klasika francouzské komedie. Belmondo na vrcholu svých sil. Ať už jako kaskadér Mike Gaucher nebo jeho zženštilé alter ego Bruno Ferrari je nezapomenutelný!!! Neskutečné množství vtipných gagů a hlášek. Vtipné, vtipné, vtipné... To vše umocněno geniální hudbou Vladimíra Cosmy a výborným českým dabingem! ()

calculus

"Filemone, mé mandlově zelené sako s tou... růžovou košilí." To se neochodí:-) Francouzské komedie mi přijdou někdy trochu ukřičené, ale tento film mám rád. ()

Domas88

Jééééé :) jak já se nasmál.. I po letech co jsem ho viděl v televizi :D Super člověk se nenudí :) někdy mám pocit, že to Belmondo nezvládne ale jeho energie je cítit i přes televizi :) ()

Stanmi

Jean-Paul Belmondo nikdy neměl problém, si vedle vážných rolí zahrát také v ryzí komedii a jednou z nich je také snímek Zvíře, kde ztvárnil kaskadéra Mikea, který chce získat zpátky svou bývalou snoubenku a rovněž kaskadérku Jane (Raquel Welch), kterou si však chce vzít bohatý hrabě... Snímek natočil jeden z klasiků francouzské komedie Claude Zidi a jeho první (a také poslední) spolupráce s Belmondem dopadla na výbornou. Bebel si zde nezahrál jenom postavu chlapáckého kaskadéra (v zásadě tak trochu sám sebe, koneckonců v rámci své role se neváhal poprat i s tygrem), ale také zženštilou hereckou hvězdu Bruna Ferrariho a v obou těchto hereckých polohách je naprosto excelentní. Výborně jej pak doplňuje krásná Raquel Welch a celá řáda skvělých francouzských (či italských) herců, jmenovitě například Julien Guiomar, Aldo Maccione, Charles Gérad nebo Raymond Gerôme. Snímek tak má prakticky vše co si lze od kvalitní komedie přát: svižný a humorný příběh, trefné hlášky, zábavné gagy a situace, což dohromady se skvělým obsazením, jistou režií Claudea Zidiho a povedenou hudbou Vladimira Cosmy dělá ze Zvířete jednu z nejlepších francouzských komedií všech dob, na kterou se vždy rád a s chutí podívám. ()

Mikecat

Belmondo v roli skrachovaneho a znovunajdeneho kaskadera s povestnym francuzskym humorom, druha cast sice trosku pritiahnuta za vlasy ale celkovy dojem to aj tak nepokazi, zabava ktoru sa oplati si pozriet dokonca viac krat. ()

jungewolf

Vynikající komediální dvojrole J.-P. Belmonda : 5 hvězd a 85 % + neskutečně přítažlivá R. Welch(-ová). Francouzská komediální klasika . ()

Zemřela herečka Raquel Welch

Zemřela herečka Raquel Welch

15.02.2023

Ve věku dvaaosmdesáti let zemřela v kalifornském Los Angeles po krátké nemoci americká herečka, modelka a sexsymbol přelomu šedesátých a sedmdesátých let minulého století, Raquel Welch. Smutnou… (viac)

Zemřel Jean-Paul Belmondo

Zemřel Jean-Paul Belmondo