Chytré a intimní drama představuje Chrise Pinea coby ukecaného prodavače Sama, kterému je něco přes dvacet a jehož svět se zhroutil ve chvíli, kdy se dozvěděl, že jeho otec náhle zemřel. Proti své vůli se musí vypravit domů, dát do pořádku otcův majetek a znovu navázat kontakt se svou odcizenou rodinou. V procesu plnění otcovy poslední vůle odhalí Sam šokující tajemství, které obrátí jeho svět vzhůru nohama: má třicetiletou sestru, o které nikdy neslyšel (Elizabeth Banksová). Jak se vyvíjí jejich vztah, je Sam nucen přehodnotit vše, co si myslel, že ví o své rodině - včetně svých vlastních životních rozhodnutí. (HBO Europe)

gicous

Civilní rodinné drama, jehož příběh vzešel z hlavy scénáristy, který napsal Transformers. To vám musí stačit k tomu, abyste se tomuto filmu vyhnuli za každou cenu. Hůře už to snad dopadnout nemohlo. Spousta pitomých dialogů v přetaženém příběhu plném transformerů z jiného vesmíru. 2/10 ()

subic

Cože muj tata nebyl muj tata? A kdo byl mu tata? A ty jsi moje sestra, jo? Tak to nemůžeš byt moje holka... Holkám se to bude líbit, pro mě docela nuda, tři frčky dám jen kvůli třináctce (Olivia Wilde). 50% ()

Tominni

Sympatický film Alexe Kurtzmana, prodavači z New Yorku, který po smrti svého otce dostane 150 tis.dolarů......aby je dal synovi své nevlastní sestry a postaral se o ně. Sestře, o které Sam neměl vůbec ponětí. Ačkoli do té doby Sam před všemi problémy utíkal, tohle ho změní. Dobrý scénář, vynikající Michelle Pfeiffer - celkově milé překvapení. ()

Cyberboy

Další rodinné drama nijak nevybočující z řady. "Pnutí" je zde vytvořené na základě umělého zadržování informací hlavním hrdnou a jejich postupným uvolňováním v průběhu děje. Nebylo by jinak o očem vyprávět a stopáž by nevydala na víc než dvacet minut. Díky atraktivním hercům se na film dobře dívá, ale hluboký dojem nezanechá. Do týdne nebudu vědět jak se jmenoval. (5/10) ()

luciekout

Jako na to obsazení jsem čekala mnohem větší průšvih. Námět sice naivní jak kdyby autor byl po lobotomii, ale dopadlo to líp než na jaký potenciál propadáku to mělo ()

Lewaso

Dávám 4hvězdu. Za prvé z osobních důvodů (prožil jsem něco hodně podobného) a za druhé to mělo šmrnc. Navíc Michelle je mou platonickou láskou od dětských let... ()

Prubner

Kdyby jí hned řekl, že je její bratr (což by asi udělal každý normálně uvažující člověk), byli bychom za deset minut hotovi a nemuseli bychom se dívat dvě hodiny na uměle natahovaný film. Nepřesvědčivé a vykonstruované. ()

Monika22

Zpočátku jevící se "komedie" o bezcharakterním chlapíkovi, se náhle změní ve film, u kterého každý pochopí, jak velké je pouto rodiny. ()

jessic

Absolutně průměrné rodinné drama o napraveném sebevědomém podnikateli a sbližování s jeho nevlastní sestrou. Za půl hodiny zapomenete, o čem to bylo. Dva a půl. ()

david666

Podle mě se jedná o kvalitní vztahové drama s celkem originálním a zajímavým námětem. K tomu si připočtěte solidní herecké výkony. Od počátku jsem se těšil (a byl zvědavý) jak Liz (která tady mimochodem je fakt kočka) zareaguje na odhalení Chrise Pinea. A už kvůli této scéně musím říct, že film má silné momenty. Ač chlap, vyloženě jsem chápal její zklamání a vlastně i ponížení. ()

jirkahorn

Původně jsem chtěl za celkový dojem dát 4 hvězdy, protože jej vřele každému doporučím a i já si ho určitě za pár let zase pustím. Ale jedna * musela jít dolů za to, že konec byl sice s třešničkou, kterou jsem nečekal, nicméně jsem se těšil, jak se vyřeší a uzavřou některé z vedlejších dějových linií a bohužel jsem se nedočkal. Nicméně na denní dávku emocí je film ideální materiál :-) ()

ludovit14

People Like Us:je veľmi nenápadná snímka,ktorá má veľmi milo prekvapila Alex Kurtzman pri svojej premiére,čo sa týka réžie(nerátam seriál) zvládol viac ako dobre-všetká česť.Príbeh,ktorý ma skutočne dostal bol veľmi slušne spracovaný-ktorý popisuje vzťah medzi nevlastnými súrodencami,ktorý o sebe nevedeli až do smrti svojho otca.Sam(Chris Pine) má za úlohu po smrti otca odovzdať 150 tisíc dolárov práve svojej sestre Frenkie(Elizabeth Banks) resp.jej synovi Michael Hall D'Addario.A tak začína kolotoč spoznávania,pričom Frenkie netuší kto je Sam-ako to už býva zvykom sa doňho zamiluje.Jedine čo mi tu vadilo bolo vykecávanie ohľadom Samovéj práce a vzťahu medzi ním a O. Wilde-ktorá tu bola len do počtu.Na druhej strane ma potešili herecké výkony všetkých zainteresovaných.Kde by som vyzdvihol výkon Samovéj matky Michelle Pfeiffer-ktorá bola veľmi dôveryhodná a úplnou ľahkosťou zvládala postavu matky.HOD:77%.Citový film pre citlivých ľudí.PS:nežné polovičky to emocionálne dostane! ()

wick

Průměrná komedie...nepřinášející žádné překvapení. Chrine P. nemusím a ostatní herci taky nebyli nic extra. ()

kolodej1

v posledních letech jsem viděl několik filmů podle modelu - chlap, který dělá kariéru, je vytržen rodinnou událostí ze svého života, vrací se kvůli tomu po letech do svého dětství, k rodině, s kterou má vesměs problematické vztahy. Ve svém rodišti přehodnotí svůj dosavadní život a najde sám sebe. Tenhle film byl tedy dost předvídatelný, ovšem zpracování se opravdu velmi povedlo a já jsem si ho fakt užil, tak spokojený bývám málokdy. Na druhou stranu tyhle snímky, které jsou o vztazích, o pocitech, ty mi hodně často sednou. Citlivý, lidský příběh, kterému dominují výborné herecké výkony. Film mě chytil hned od začátku a vtahoval mě čím dál víc. Kvalitní, civilní dialogy, muzika, která dobře dokreslovala atmosféru, zkrátka super a mohu jedině doporučit ()

Další Star Trek míří do vesmíru

Další Star Trek míří do vesmíru

30.06.2014

Scenáristické duo Alex Kurtzman a Roberto Orci, které sepsalo třeba Transformers, Abramsův Star Trek nebo Amazing Spider-Mana 2, se vydává na režijní dráhu. Ne však pohromadě, každý z pánů dostal… (viac)