Chytré a intimní drama představuje Chrise Pinea coby ukecaného prodavače Sama, kterému je něco přes dvacet a jehož svět se zhroutil ve chvíli, kdy se dozvěděl, že jeho otec náhle zemřel. Proti své vůli se musí vypravit domů, dát do pořádku otcův majetek a znovu navázat kontakt se svou odcizenou rodinou. V procesu plnění otcovy poslední vůle odhalí Sam šokující tajemství, které obrátí jeho svět vzhůru nohama: má třicetiletou sestru, o které nikdy neslyšel (Elizabeth Banksová). Jak se vyvíjí jejich vztah, je Sam nucen přehodnotit vše, co si myslel, že ví o své rodině - včetně svých vlastních životních rozhodnutí. (HBO Europe)

BOURQUE

Možno to na prvý pohľad vypadá ako jedno ďalšie americké klišé, ale vo skutočnosti to tak nie je. Dojímavý príbeh s nadpriemerným záverom. PS: E. Banksová je stále lepšia a krajšia! Len tak ďalej! Osobné hodnotenie: 77% (***) ()

merigieren

chlápkovi umře otec, nechá mu 150k pro sestru o které nikdo nic neví. Začne ji zkoumat a přijde na to že jí ty peníze nakonec dá. taky že otec nebyl takovej mizera jak si myslel, jde o docela hezký povídání. ()

Kingjiri

Ničim nevyčnívající vztahový drama. Každá postava má nějaký svoje tajemství, který se díky jedný události, dotýkající se všech zúčastněných, začnou postupně odhalovat. Příběh je teda standardní, ale okořeněnej pěkně vypointovanym závěrem. Nicméně pořád jen další z případů, kdy naprosto průměrnou žánrovou jednohubku dělá zajímavější jenom herecký obsazení a slušný herecký výkony. Kdyby se s podobnejma filmama neroztrh v poslední době pytel, možná bych utrousil i čtvrtou hvězdu. ()

guri

Rodinna drama, ktora pevne ide vo vyjazdenych kolajach beznych romantickych komedii. Namet je vsak iny a hoci prerod Chrisa Pinea je prinajmensom diskutabilny, nie je to pre film az taka vyrazna podpasovka. Velmi ma prekvapil vykon Elizabeth Banks a skoda brutalne nevyuzitej Olivie Wilde. Dve hodiny stravene medzi Ludmi ako my vsak urcite neboli premarnene. ()

Hpatrik

Příjemné, skvěle napsané a sympaticky obsazené drama. Přesto ale neosloví tak, jak by člověk čekal - jejich postupné sbližování bylo v pořádku, ale to jakým způsobem upozadil svůj dosavadní život, přítelkyni a hlavně jak ignoroval zásadní pracovní "komplikace" mi nepřišlo příliš uvěřitelné. Mimochodem, pěkná hudba od A.R.Rahmana. O tom že má Alex Kurtzman talent ale nepochybuju. ()

mira.l

Film, který mě velice mile překvapil. Ze začátku mi prvních pár minut přišlo poněkud chaotických, ale jen to vykreslilo povahu hlavního představitele Sama, a pak se to rozjelo. A pak už jsem se v očekávání toho, kdy to "praskne":) nenudil vlastně až do konce. ()

TheRay97

Neurazí ani nenadchne. Čistě průměrný příběh s dobrým scénářem a netradiční rodinnou tragédií. Občas mi přijde film částmi zdrženlivý, ale jinak je vcelku povedený. ()

alldo.raine

Mně se tento film líbil... Chris Pine řeší své existenční problémy a morální hodnoty trochu po svém, až se do toho všeho zaplete tak, že je zajímavé sledovat, jak se příběh postupně prohlubuje, jak to v něm vře,m jak se vyvíjejí jednotlivé vztahy... Na jednu stranu nic převratného (stále stejná klišé s předvídatelným koncem), ale E. Banks, Ch. Pine a zejména M. Pfeiffer vám tuto podívanou opravdu více než zpříjemní.... ()

Uesbe

takéto filmy vyslovene neznášam...........pokiaľ nie sú aspoň trochu zamotané a nie je v nich dosť čierneho humoru.....takže toto sa dalo bez problémov, herci fakt dobrí.....a hudba tiež ()

mark9th

Taky lepsi priemer. Malo to velmi blizko toho, ze to sklzne do priecinku ''nudnych'' filmov, ale na poslednu chvilu (presnejsie ''last 30 minutes'' ) ma to dokazalo dostatocne zaujat. A hoci som ocakaval trosku iny happy end, nakoniec som bol radsej za to realnejsie ukoncenie. Banks a Pine boli v pohode, Pfeiffer ma nezaujala, ale rola Olivie Wilde mi vylozene prisla ako nutna, len aby sa to neskoncilo troooosku inak :) . 60% ()

jafuska

Pohodový film, na který se dobře dívalo, nalezení svých příbuzných, o kterých neměl ani tušení, navíc dobře zahraná role hlavního představitele a to je vždycky důležité, koho režisér obsadí do role, aby výsledek stál za to, a tady se to opět povedlo ()

Další Star Trek míří do vesmíru

Další Star Trek míří do vesmíru

30.06.2014

Scenáristické duo Alex Kurtzman a Roberto Orci, které sepsalo třeba Transformers, Abramsův Star Trek nebo Amazing Spider-Mana 2, se vydává na režijní dráhu. Ne však pohromadě, každý z pánů dostal… (viac)