Příběh popisuje úsilí dvou bratrů stát rockovými hvězdami, zatímco se jejich spolužáci (U2) stanou jednou z nejslavnějších kapel na světě. Film je natočen podle skutečných událostí. (Ant)

Googooplexer

Nie som fanúšik U2, priam ich nenávidím, a dúfal som, že Bono to na konci aspoň trochu schytá. Nebol to však až taký jednoduchý príbeh a naopak, bolo to pre mňa príjemné prekvapenie. Chudák Neil, toľko blbých rozhodnutí :) to sa len tak nevidí. Držal som mu palce celý film, nech vypáli Bonovi rybník a nech sa mu splní sen. Bolo to na taký záver dostatočne bláznivé. Hlavne, že už sa tento druh hudby ráta do histórie a Bono čoskoro tiež (to nie je vyhrážka). ()

hajner

Skvelý Britský film aj keď, podľa mňa, to od komédie bolo ďaleko. Nenudil som sa ani minútu a trošku som dúfal aspoň v úspech jeho brata gitaristu. Ale nenastalo sa ako aj v skutočnom živote. Neviem posúdiť do akej mieri je tento film podľa skutočnosti ale v podstate to bolo uveriteľné od začiatku do konca. ()

Kubas1994

Nevšední příběh o odvrácené straně honby za svým rockovým snem! Všem jsem jejich role věřil, akorát Neil asi nebyl úplně takový magor jako je ve filmu, ale bylo potřeba to asi nějak zdůraznit. Krásně jde vidět, že s pokorou a vírou a talentem to dotáhnete mnohem dál, než byť s talentem, ale s nabuřelým egem a touhou po bohatství a slávě. Kapela U2 tady i přesto hraje velmi důležitou roly, ukazují hlavním hrdinům, že když se za svým cílem jdete postupně a bez přerostlého ega, máte mnohem větší šanci, že se k cíli dostanete. Super soundtrack a super film plný dramatu, komedie a hlavně zvratů. ()

somme

Jestli si myslite, ze mate smulu, verte, ze tolik blbejch rozhodnuti neudela jen tak nekdo! Obdivuju jeho zapal pro vec, ale takhle si posrat zivot (a nejen sobe) fakt neumi kazdej. Skvela atmosfera 70.let, bezva hudba a to nemluvim o vykonech Bena Barnse, Roberta Sheehana a Martina McCanna, kteri se v tom vazne vyradili. ()

KatInTheBox

Skvelý film a úžasná oddychovka. Inteligentná komédia bez zbytočných vulgarít a nelogických "akože vtipných" situácií, ktorú sa sa oplatí vidieť ideálne i v originálnom znení. Ben Barnes a Robert Sheehan sa v nej dokonale našli a nemožem si pomoct ale u oboch to považujem za vrchol ich doterajšet tvorby. Tento film im sadol ako šerbel na prdel :D I vedľajšie postavičky sú skvelo obsadené, nezabudnuteľný je pre mňa hlavne Stanley Townsend ako lokálny grand mafiózo - jeho scény nemajú chybu. Tento film jednoducho milujem - má všetko čo potrebuje: hlavní hrdinovia sú neskutoční smoliari, ktorých rozhodnutia sú vždy to najhoršie čo mohli v danej chvíli vybrať, chytľavá hudba, ktorá je tak hrozná že je chvíľami až úžasná, do toho všetkého nenápadne plynie v pozadí hviezdny príbeh U2. Človeku je až škoda, že je to podľa skutočných udalostí, takže to nebude mať druhý dieľ :D ()

Sejkorka

Málokdy my byla nějaká postava tak nesympatická, jako tenhle Neil. To je fakt kokot boží! Tím pádem bych film přejmenoval na Killing Neil. Výčet hovadin, který vyvedl, třebas jen svýmu bráchovi, je neskutečnej. Jestli je to podle skutečnosti - jako že asi jo, když je to podle autobiografie - tak se divím, že se dožil dvaceti. JInak docela dobrý, po začátku, kdy jsem uvažoval o stornu, se to celkem dobře rozjelo. Pochopitelně je to přínos především z hudebního hlediska, zase další střípek do mozaiky fanouška téhle hudby. ()