Tisíc a jedna noc

• Česko Tisíc a jedna noc (viac)
Telenovela / Dráma / Romantický
Turecko, (2006–2009), 117 h 26 min (Minutáž: 68–104 min)

Réžia:

Kudret Sabancı

Kamera:

Tolga Çetin

Bergüzar Korel, Halit Ergenç, Tardu Flordun, Ceyda Düvenci, Metin Çekmez, Tomris Incer, Ergün Demir, Hazal Gürel, Sennur Kaya, Ahu Sungur (viac)

Talentovaná architektka Šeherezáda, matka päťročneho chlapca, ktorý má leukémiu a potrebuje urgentnú pomoc spočivajúcu vo finančne veľmi náročnej operácii, potrebuje na zachranu syna peniaze. Onur Aksal, majiteľ spoločnosti, kde Šeherezáda pracuje, je ochotný požičať jej peniaze len pod podmienkou, že s ním strávi noc. Od tej chvile stále viac túži po jej prítomnosti. Zdvojnásobuje svoju ponuku a ako protihodnotu žiada ďalšiu spoločnú noc. Šeherezáda znechutená jeho návrhom pokúša sa najsť si inú prácu, ale osud všetko komplikuje... (oficiálny text distribútora)

Fugito odpad!

Vôbec ma telenovely nepriťahujú, a určite pre mňa táto telenovela je strach a hrôza, ale zas na drhú stranu musím to brať tak , že veľké percento ľudí to rado pozerá- aj keď neviem kôli čomu. Môj názor je 0 bodov no nezúfajte možno vám sa to bude páčiť. ()

MartyMcFly89

Dal jsem tomu fér šanci, při dělání jídla v kuchyni jsem zachytil několik hodin tohohle a trochu o tom i přemýšlel. Není moc o čem, it's the same thing over and over again. ()

Wyorax odpad!

Tisíc důchodců a jedna náves, přesně tam nejdál to tahle neskutečná sračka dotáhne! Stát se z herců přes tu jednu noc zombie s natrženýma trenkama a ústy, bude to víc romantičtější než tahle Alláhova nadrženost. A to, že tu mají nějaký paničky řeči a čas během všedního dne "v práci" (na to koukat), že je to takový a makový, ať se vrátí zpátky na Zem. Neřikam, že telenovely výslovně nesnášim, dal jsem jim svou šanci a viděl od každý pár dílů, ale tohle je moc. A když je to už asi 20. telenovela a pořád je o tom samém, tak co asi mam hodnotit? Zemi, kde se to natáčelo nebo snad křoví? O tom ten seriál přece neni... Ale co, tohle neni chodník nebo náves a já se Vám kvůli tomu tady nebudu svěřovat. A to, že si někdo o druhých vytváří názor jen kvůli jednomu seriálu, tak je prosťáček a nestojí ani za povšimnutí. Běžte se vyplakat kvůli tomu hodnocení, no jeeežiš, zboří se svět... ()

Mira00 odpad!

Nova z nás dělá skutečné kretény, velké promo na seriál, který dobil celé Turecko se určitě bude líbit postarším vidlákům, kteří po zápase sparty zajdou na gambáče a daj guláš se šestima a dokonce znám lidi staršího věku, kteří to skutečně žrali a hltali tento příběh o skutečné lásce Šeherezády. Ale buďmě k sobě upřímní a tento hnuj pošleme, kam patří a na novu se raději hromadně vyserme. ()

holka218 odpad!

Tenhle seriál řadím mezi jeden z nejhorších seriálů. Absolutně bez nápadu a je tak nudný, že už po dvou minutách musím přepnout na jiný pořad. Nikdy jsem celý díl nedokoukala do konce. Nechápu co ve všech těch 180 dílech řeší a ani to vědět nechci. Odpad se snažím moc nedávat, ale tady to opravdu jinak nejde. ()

brasek odpad!

Turkyňa je tlstá a škaredá žena, fakt neviem odkiaľ sa vzala Bergüzar Korel v titulnej role Šeherezády. Liposukcia a plastika je asi správna odpoveď a práve aj TV Markíza potrebuje sa dať plasticky dokopy a podstúpiť liposukciu, kedže ich kvalita ide dolu vodou. Ovšem na Slovensku majú svoj fan club a keby aj celý týždeň vysielali monoskop vo forme výkalu, by to malo úžasnú sledovanosť. A keby ten výkal bol produktom zahraničným, tak by to nieslo reklamu, že celosvetovo sledované a preto si nenechajte utiecť premiéru! ()