Laguna Beach je idylické hniezdočko na juhu Kalifornie – a tým pádom jednoznačne absolútne dokonalé prostredie pre budhistu Bena (Aaron Taylor-Johnson), ktorého životným krédom je láska k blížnemu. A tá mu, verte tomu alebo nie, ešte aj slušne vynáša, pretože Ben svojich spoluobčanov zásobuje... Marihuanou! Spolu s najlepším priateľom, bývalým členom špeciálnych námorných jednotiek a neskôr i žoldnierom Chonom (Taylor Kitsch), sa však Ben delí nielen o príjmy z predaja drog, ale doslova o všetko – vrátane lásky k prekrásnej Ophelii (Blake Lively)! Ich nie práve typickému šťastiu nestojí nič v ceste... No len do chvíle, keď sa Elena (Salma Hayek), krutá a nemilosrdná šéfka drogového kartelu Baja, rozhodne priživiť sa na ich úspechoch. Jej „ponuka“ je totiž z kategórie tých, ktoré neradno odmietnuť, v neposlednom rade i preto, že jej pravá ruka Lado (Benicio Del Toro) naozaj veľmi dôrazne presadzuje jej záujmy! Drsní Mexičania nepochybne vôbec nerátali s tým, že Ben a Chon spolu za každých okolností držia ako siamské dvojčatá a že ich, hoci nie celkom dobrovoľne, podporuje i skorumpovaný agent z protidrogového (John Travolta), no i tak sa zdá, že ich boj proti kartelu je úplne bez šance. Ešte zdanie občas klame...! (TV Markíza)

charles3

Na Stonea ne úplně typický thriller s málo okoukanou trojicí hlavních představitelů a třemi hereckými esy ve vedlejších rolích. Kamera, občasné černobílé záběry a střih občas připomínají Stoneův starší film Takoví normální zabijáci. Trochu neústrojně zařazený dvojitý konec a možná už nadbytečný závěrečný epilog hlavní hrdinky, ale jinak hodně silné ***, u mě 69 %. ()

Kathleena

Po dlouhé době do kina, tak jsem se těšila, ale za tohle bylo i těch 8 liber moc. Ze začátku se to jevilo zajímavě, Salma Hayek jako záporačka byla luxusní a Benicio Del Toro byla správná svině schopná čehokoli, ale tím to pozitivní končí a ani ty sexuální scény na začátku to nevytrhnou, Hlavní hrdinka je polovinu filmu nečím zfetovaná, co se jí děje se nikdo nedozví, její lásky se sice snaží ji dostat ven, ale čekala, jsem něco ve stylu "rozpoutáme peklo na zemi" než zavřeme ti dceru do mrazáku a uděláme bububu. Ale úplně nejhorší je ten konec a myslím, tím oba dva konce. Kdyby to aspoň skončilo tou děsně romantickou Shakespearovskou smrtí, ale oni to vrátí, snad to nejhorší, co se může ve filmu stát a udělají to znovu a ještě blběji, tentokrát hapiend největší na ostrově v Indonésii. A stejně růžově to skončí i pro svini Benicia. Jediná to odsere Salma...tohle se vážně nepovedlo a takový hezký kulisy to byly. ()

ouf

Olivera stouna nedokážu přesně identifikovat ,nikdy sem mu nepřišel na chuť ,nevim proč . POliGamie , pornografie , sestřih videoklipů horších reprů , únos , zlaťáky a Salma Hayek kvůli který ... jsme do kina jeli. Klasickej kňučící thriller. ()

zhulosek

Podařený akční film, u kterého se nebudete nudit ani minutu! No možná minutu jo, ale tu naprosto vynahrazuje famózní Benicio Del Toro! PS: Že ten Benicio vypadá jako Brad Pitt? ()

Jackof25

Noo hodně dobrý film, mám rád filmy o drogovém kartelu a boji mezi nimi. Není to sice film "Kokain", ale tenhle má v sobě více napětí, akci a surovost. Nejvíc se mi ve filmu líbil asi herec Benicio Del Toro, kde jeho drsná tvář a nekompromisní chování bez soucitu vzbuzuje hrůzu. Líbila se mi i jeho angličtina :). Výborně jsem se u filmu bavil a potěšilo mě i překvapení ve filmu.Film obsahuje vše co od filmu čekám a dává i něco navíc. Hodnocení-5/5 rozhodně si to pustím znovu ()

pomada

Jedna hviezda za Benicia a druhá za Del Tora, ...... asi toľko, pekne natočený film, ale prišlo mi to všetko fádne, ak by boli počas filmu 2-3 päťminutové reklamy tak by som sa vôbec nehneval, a po malej pauze si povedal: tak to už aspoň dopozerám... záver filmu veeeeľmi pohodový (ten "opravený" záver) a pesnička ešte viac...... (dvd) ()

misiacik

Preslov Johna Travoltu pri posteli svojej umierajúcej žene. O čom hovorí, prečo dal Stone do záberu túto ženu a monológ herca? Keď ju počas celého filmu neukázali a bola to vlastne zbytočnosť? Čo chcel povedať Travolta? Je to obsiahlejšie ako sa na prvá pohľad zdá. Je to reálnejšie a horšie ako sa na prvý pohľad zdá. On nehovorí o fikcií. ()

tomycsfd

pravda, solídna oddychovka, trochu nezáživná, pri ktorej som stihol 3x zaspať. Bol som sklamaný, od pomerne slušného hereckého obsadenia (mimo hlavných postáv) som čakal viac. ()

rosswell1987

Dopadlo to nad mé očekávání,skvělé obsazení,kvalita filmu se držela celou dobu vysoko!Kdo má rád filmy o drogách a drogových kartelech bude nadšený.Skvělé dávám 85% ()

RonnieR

Oliver Stone si zaspomínal na NBK, aneb Benecio Del Toro válí ako úchylný zabiják. Livelka mi naopak neviem prečo vadila. 75%. ()

Iness

Námět dobrý, jen mi to přišlo zbytečně utahané a bez napětí. V pohodě bych u filmu usnula (a to se mi běžně nestává). Překvapení v podobě Salmi Hayek jako šéfka drogového kartelu... ()

hajner

Celkom som nepochopil zámer tvorcov tochto filmu.Jednoduchý dej o únose a záchranne spanilej ženy a reklama na drogi a drogoví život. Scénar mám pocit sa snaží o hlboké myšlienky ale vôbec sa mu to nedarí.Bezvýznamné tlachanie a často nezmyselné, strieda len pramálo akcie.Na Salmu sa síce pozerá dobre,ale rola mafiánky ktorá sa cíti osamelá a chýba jej tlachanie s dcérou,ktoré si vynahrádza u unesenej blondínky mi moc nesedí.Nesadlo mi to, Oliver má na viac.Koniec bol strašny dávam 3 ()

Major776

Olivere Olivere...Tobě se už nedá věřit !!! Pomalé tempo filmu nabádá spíš ku spánku než k pozornosti. Občasné napětí nedokáže celkový dojem z příběhu nijak vylepšit a když už má divák pocit, že to konečně musí začít - nestane se nic. Hlavní hrdinka je nepřesvědčivá a její unylé vypravěčství silně filmu škodí. Variace závěru je spíš jen prodloužení skepse, kterou film zanechá. Škoda že na závěr nevyjede titulek: "Inspirováno skutečnými událostmi!" alespoň by se bylo čemu smát. P.S.: Slečno vypravěčko - odpovídám na Vaše poslední slova ve filmu:" Opravdu mooooc prosím - NEVRACEJTE SE !!! V žádném případě !!!" ()

RISOvonVODKA

Film na úrovni, kde sa človek nenudí. Badass žoldnier je badass, pacifista je poriadne vyhúlený, dievča sexy a na druhej strane krutý kartel. Filmu chýba tak trochu väčšia akcia. V istom momente celý dej dosť stagnoval a pomaly sa mi začali zatvárať oči, no to všetko sa pred záverom vytratilo a na scénu nastúpila akcia a brutalita. Mám rád takéto profesionálne odychovky, ktoré sa snažia vaše mozgové bunky trápiť čo najmenej. Celkový dojem z filmu je vysoký a tomu prispievajú aj skutočne skvelé herecké výkony, ktoré snáď nemajú slabý článok. ()

RADX1

Dobrá krimi "povídačka" tu už dlouho nebyla. Viděl jsem Unrated DC verzi a přišlo mi to relativně dlouhé (141 vs 131 minut). Tím dlouhé mám na mysli, že chvílemi se ztrácel spád. Ale i tak žádná hrůza. Škoda toho konce, který mi vysloveně nesednul. ()

Montmorency

Tak už jenom téma filmu mě docela otrávilo - nesčetněkrát omílané války mexických drogových gangů a bylo mi jasné, že třeba kvalitu Trafficu to asi mít nebude......Ale budiž, dala jsem filmu šanci, třeba strejda Stone přijde s nějakým překvápkem.....Mnóó tak asi jediným překvápkem bylo prostoduché téma dvou bohatých huličů, kteří symbiózně souložili jednu pitomou blondýnu.....víc se mi ani nechce psát, nebavilo, nudné, * putují za Del Tora a Salmu ()

PearlJammed

Jakožto velký fanoušek fillmů Olivera, tak tohle bylo pro mne velké zklamání které jsem ani nedodíval do konce, první půlka vyloženě nudí nic se tam nejede pak to jaksi nabere spát kde není zase nic originálního.. SLABOTA . Slaboučké 3* ()

Stoneova marihuana láká hvězdy

Stoneova marihuana láká hvězdy

25.04.2011

Pozoruhodnou sbírku zvučných jmen se může pochlubit thriller Savages, který začne v červenci natáčet Oliver Stone. V adaptaci bestselleru Dona Winslowa si komiksoví mladíci Aaron Johnson a Taylor… (viac)