Henry je scenárista, ktorý putuje z jedného nešťastného vzťahu do druhého a ani s jeho prácou to nevyzerá ružovo. Jedného dňa však dostane životnú príležitosť - napísať filmovú adaptáciu slávneho románu, ktorý napísala jeho bývalá priateľka a životná láska Catherine. Všetky jeho nádeje sa však obrátia naruby, keď sa pri jeho dverách objaví osemročná Magdalena, ktorá je údajne jeho dcérou a plodom vzťahu na jednu noc. Jej matka sa v zámorí musí vysporiadať so súdnym procesom a dovtedy sa o Magdalenu musí postarať Henry. Zo dňa na deň sa tak stáva otcom a popri tom sa ešte snaží napísať svoje životné dielo a opäť získať priazeň životnej lásky... (STV)

kolemjdouc

Na Magdaleně stojí celý film a ta holčina je zatraceně dobrá.Ale toho špulení pusy tam bylo trochu moc .Ale jinak dobrý..Vděčné téma se kterým když se trochu popracuje se nic nezkazí. ()

Mikeowka

Film jsem měla původně puštěný spíš jako background a málem jsem ho v první půlhodině přepla, protože mě ta malá doháněla tak docela k šílenství. Nakonec se z backgroundu stala hlavní činnost a já se nechala vtáhnout do děje, možná i díky skvělému soundtracku. Snímek mě dost překvapil díky pár milým momentům a má dušička se nad tím vším jen smutně pousmála... ()

lucijelucije

Mám ráda Tila, takže trošičku přeceňuji, ale i tak se tahle komedie dá vnímat jako příjemný filmový zážitek. Trošku tady herci přehrávají a působí to nepřirozeně, ale dobrý průměr. ()

filipvrbik

Občasný vtípek navyvážil celkově celkem nudný příběh a nepřesvědčivé výkony herců... Ani moc dojemné to není, proč by mělo být. Scénář taky nic moc na to, že je to film o scénáristovi, celkově film spíš o ničem...30% ()

embecka

Poriadne subjektívne hodnotenie priemerného rodinného filmu. Toto hviezdobranie má na svedomí pre mňa ohromný soundtrack. Až sa k tomu filmu nehodí, tak je to dobré! :) ... Platí jednoduché pravidlo... Pustite mi M83 a ja dám hviezdičky všade!!! ()

Blueeyes

To je taková zajímavá věc, jak Til Schweiger v každém svém filmu vyhazuje ženskou z postele. Doslova z postele a doslova vyhazuje. Netradiční záliba... Nicméně, Kohout na víně je do posledního okénka šablonovitá, omletá romantická? komedie. Ne, že by se mi to nelíbilo, to zas prrr, ale celé to bylo takové nějaké očekávané. A z Emmy Schweiger a jejího frackovitého vystupování navíc ve spojení s ušidrásajícím dabingem jsem doslova rostla. Fakt, že jo! Počítám, že po zhlédnutí Kohouta na víně mám o dobrý půlpalec víc. ()

RickyFitts

většina normálních lidí by asi napsala "milý film" nebo skoro jako "Kolja", ale sorry, mě ty nahromaděný klišé, absolutní předvídatelnost a holka, co pořád kroutí očima, podpálí barák, hodí Tilovi mobil do vody, a ani jednou na ní nikdo nezvýší hlas, prostě vytáčej... o celkovým vyznění filmu ani nemluvě - něco tak nechutně pozitivního jsem už dlouhou dobu neviděl. Sequel bych svěřil nebožtíku Ingmarovi, aby těma mezilidskejma vztahama trochu zatočil... 1- ()

kowalski

On to není špatný příběh. Ale celkově film působí hrozně uměle až neuvěřitelně. Hlavní dětská postava je až přehnaně sebevědomá na to, že má být najednou s cizím mužem. Dalším jsou křečovité dialogy. Těžko se na to koukalo. ()

BOURQUE

Nebudem to naťahovať. Skratka veľmi jednoduchý, avšak veľmi sympatický film od obľúbeného nemeckého herca T. Schweigera. Scenár je výborný, no mám taký pocit, že samotná réžia bola len na druhej mieste. Herecké výkony sú miestami nadpriemerné, no celkový obraz je priemerný. Ešte raz zdôrazňujem: scenár je dobrý (vždy aktuálny príbeh/prípad). Odporúčam to vidieť (min. 2x) s manželkou resp. s priateľkou. Osobné hodnotenie: 73% (***) ()

jauzdu

Sympatický příběh s klasickou zápletkou. Uvěřitelné postavy s jasnými motivy. Téměř není co vytknout, možná chvílemi přeslazenost (ale s mírou). Překvapivě dobrý soundtrack. ()

Petyas

Nečekaně výborný německý film. Standardní zápletka, ale výborně natočená, přirození a skvěli herci, ani trochu není cítit němčinou a německým původem. ()

ER

Sympaticky působící film, který balancuje na hraně mezi komedií a dramatem a snaží se z námětu o dvou otcích a lásce vyčerpat co nejvíce. Jenže tady bude trochu zakopaný pes,protože ta snaha je příliš okatá a místy působí odtažitě. Aspoň občasné úsměvné vsuvky to kompenzují a herecky to taky ujde. ()

Bezda22

Vstal jsem a pustil televizi. Tohle tam běželo, bylo asi 10 minut od začátku. Chtěl jsem si jít udělat jídlo, ale nějak jsem u tý televize zamrznul asi na 25 minut. A řikám si, tohle se mi líbí. Neni to žádnej převratnej film co by nabízel něco novýho. Jen je to hezky podaný to co už dávno známe. Hezky se na to kouká a a je to příjemnej film. Sympatický herci, který hrajou sympatický postavy. Nemám moc rád tyhle typy filmů, ale tohle se mi líbilo. 65% ()

DJ Kritik

Nedosahovalo to až takých mét ako Bezuchí zajkovia, ale je to spôsobené najmä tým, že tu je výrazný posun miestami až k dramatickému žánru. Inak je to asi dosť podobné reálnemu životu Til Schweigera, A samozrejme nesmie chýbať aj jeho dcéra. I keď vo filme Bezuchí zajkovia si zahrali všetky 4 deti. Inak tuna nehrá Luna Schweiger, ale jej sestra Emma Schweiger. Za zmienku stojí aj príjemná hudba. ()

jafuska

Film, který je svým způsobem velmi dobrý, na to, že je točeno Německé produkcí, tak klobouk dolů, německé filmy, většinou nestojí za nic, ale co hodně pomohlo, byla velice roztomilá dívenka v tomto žánru, asi nebýt jí, její bezprostředností, které má neskutečné kouzlo, asi bych nehodnotila takto, prostě na dívence stojí celý film, a i německý jazyk se dal přetrpět, ačkoliv nemám ráda tento jazyk, takže já jsem spokojená ()