Justin Bieber: Nikdy nehovor nikdy

• Česko Justin Bieber: Never Say Never (viac)

Sledujte inspirující příběh úspěšného mladého zpěváka. Nenechte si ujít sondu do života Justina Biebera. Vzestup zpěváka z malého městečka v Ontariu, který se stal globálním fenoménem vrcholí vyprodanou šou v Madison Square Garden.  Kamera sleduje Justina Biebera během deseti dnů před vyprodaným koncertem v Madison Square Garden, který se uskutečnil v srpnu roku 2010. Záznam z těchto deseti dnů plných koncertů, zkoušek a v mezičase zábavy s přáteli z dětství, je proložen domácím videem, starými fotkami a rozhovory. V tomto jedinečném filmu uvidíte hudebního génia, který se nejraději ze všeho předvádí. Justin kdysi ohromil agenta v Atlantě skrz YouTube a vyletěl jako raketa ke hvězdám, jen krátce poté, co oslavil patnácté narozeniny. Jeho manažer klade důraz na Justinovu spolupráci se sociálními médii, dohlíží také na to, aby měl mladík pevnou pracovní morálku a silnou osobnost. Kamera zdůrazňuje Bieberův vzhled. Jeho maminka a prarodiče doslova září pýchou… (oficiálny text distribútora)

RedAK

Dokument jsem shlédl a po přečtení několika vyloženě nenávistných komentářů mi je smutno z toho, v jaké společnosti to žijeme. Lidé se snadno nechají masově zmanipulovat k hromadné, hysterické a nesmyslně vsugerované averzi, aby si mohli hrdinsky vylít žluč na nebohého análně zneužívaného autisty, který je obětí nelidských marketingových kreatur. Nevinné dítě, jenž při porodu vypadlo ze zanedbané vagíny hlavičkou na kamennou dlažbu městského náměstí, mohlo mít při zajištěné psychiatrické péči a pravidelné dávce léků před sebou alespoň jednoduchý hezký život s omalovánkami, bonbóny a pestrobarevnou kazajkou. Místo toho jej banda pragmatických sviní navlíkla do transsexuálních růžových hader, vlasy mu potřísnila semenem a vyslala ho poskakovat, vzdychat a pištět na pódium mezi krvelačný dav dvanáctiletých produktů lobotomie. Proto uděluji pět hvězd, abych dal všem na vědomí vážnost situace a abychom my, citliví a empatičtí, kterým není toto zneužívání mentálně retardovaných lhostejné, mohli proti tomuto zvěrstvu zakročit. Nezapomínej, pomoci můžeš i TY! ()

Kacitr

Je mi dobře, a ani nemám sklony k omdlévání. Jen proto, že témeř polovina dnešních obyvatel této planety nenávidí Justina, neznamená, že já se budu řídit jejich názory. Ne. I když nemám tohoto chlapce moc v lásce a nejsem posedlá tzv.: "bieber-feaver" neznamená, že dám automaticky ODPAD. Myslím že má talent, a dostane se ve své kariéře hodně vysoko. Každý má přeci svůj názor, a tohle je ten můj. Jen kvůli pár jedincům ho měnit nebudu. A mimochodem, dokument je moc pěkně provedený a já doporučuji shlédnout. ()

zdenotvor

Ohodnotiť dokument odpadom kvôli tomu že je to Bieber je scestné. Niesom absolútne jeho fanúšikom,no strieľať odpady len podľa mena nieje na mieste. Hlavne keď sa niekto na to ani nepozrel. Ako dokument je to fajn a nezaslúži si tak nízke hodnotenie. 4* aj s prihliadnutím na to že tu padajú odpady od ľudí ktorí sa na to ani len nepozreli. ()

1kiki16

Tak nějak nechápu to hodnocení tady. Já moc nemusím Justina Biebera, co se týče písniček a zpěvu (neříkám, že zpívat neumí, ale každej poslouchá něco jinýho:)) Ale tohle je úplně normální dobrej dokument o malým klukovi, kterej tvrdě dře na svým snu a neuvěřitelně se mu to daří, což mu moc přeji. Fanoušci ho milují a celej tým se o ně dokáže hezky postarat...už nám tu někdo dal lístky zdarma do nejlepší řady na jakýhokoliv interpreta? Těžko...Podívat jsem se na to chtěla, protože je člověk pořád bombardován médii, které píšou, jak je namyšlenej apod a opět mě to jen utvrdilo v tom, že se nevyplácí je číst :) Doporučuju i těm, kdo nejsou jeho fanoušky... ()

Michelle8

Odmyslete si, že nenávidět Justina Biebera je asi taková móda, jako to, že ho všechny čtrnáctiletý holky milujou. Odmyslete si, že nejste zrovna na popík. Všichni jsme v dětství miliovali nějaký skupiny a zpěváky a každá doba má svýho Justina Biebera. Ač jsem si taky nejdřív pomyslela, že to bude totální sr..., tak po náhodném shlénutí v televizi musím říct, že není. Filmový skvost sice asi taky ne, ale dát odpad jen proto, že Justina prostě nesnáším mi nepřijde moc fér. ()

• Pro natáčení v Madison Square Garden bylo použito celkem 11 3D kamer. (AltairAhad)
  • Justin Bieber osobně představil pro dychtivé publikum filmový trailer v Los Angeles na jeho turné s názvem My World. (AltairAhad)
  • Justin Bieber Madison Square Garden vyprodal za 22 minut. (AltairAhad)

Vládcové vesmíru nanovo, možná s Dolphem?

Vládcové vesmíru nanovo, možná s Dolphem?

07.08.2012

Na ten film už si vlastně pamatují jen znalci osmdesátkové tvorby. Jedna z prvních hollywoodských rolí Dolpha Lundgrena byl svalnatý borec s obrovským mečem jménem He-Man. Byl synem krále mystické… (viac)

The Rock zverbován do týmu G.I. Joe

The Rock zverbován do týmu G.I. Joe

07.06.2011

Studio Paramount chce za každou cenu dostat příští léto do kin G.I. Joe: Cobra Strikes, tedy pokračování relativně úspěšné akční blbiny z roku 2009. Natáčení by mělo odstartovat už koncem tohoto… (viac)