Navštivte jeden z nejrušnějších britských letištních terminálů z dílny tvůrců oblíbeného seriálu Malá Velká Británie, Matta Lucase a Davida Walliamse. Váš pohled na letiště a jeho personál už nikdy nebude jako dřív!  Od posádky na palubě, až k personálu u odbavovací přepážky, od paparazzi k pasažérům, Matt Lucas a David Walliams hrají téměř padesát rozdílných postav, které se pohybují v letištním terminálu. Oba tvůrci se proslavili se seriálem Malá Velká Británie a nyní se vracejí zpět na televizní obrazovky se zbrusu novou šou, která se soustředí výhradně na lidi, kteří pracují na letišti. Setkáte se například s Omarem, majitelem Flylo (britská osmá nejoblíbenější nízkonákladová letecká společnost) a jeho Flylo dívkami, Melody a Keeley, které pracují u odbavovací přepážky. Dále na vás čeká Mickey a Buster, rezidentní letištní fotografové a Precious Little, nejlínější prodavačka kávy na světě. Mezi další postavy patří také snobští pracovníci jedné z nejprestižnější leteckých společností v zemi, Great British Air. Matt s Davidem využili veškerý potenciál letištních prostor a stvořili úžasnou řadu nejrůznějších komických postav. Asistovaly jim při tom oscarové týmy kostymérů, stylistů a vizážistů. (oficiálny text distribútora)

hrona

Come fly with me? S touhle partičkou rozhodně ANO. Po Little Britain pánové Lucas a Williams opět na scéně a dle mého názoru vyspělejší, vyzrálejší a promakanější. Přeci jen už se zde tolik neobjevuje fekální a nechutný humor, jako v minulých letech. Vtipy mají větší nadhled a celkové propojení postav a vměstnání do jedné lokace jim svědčí i po stránce dějové. Jinak opět zde nejsme ochuzeni o obtloustlé dámičky, divně vypadající stvoření představujíc zaměstnance letiště a jiné prazvláštní figurky. Jen tak mimo děj, stejně by mě zajímalo jak to vlastně tihle dva mají v osobním životě. ()

sofiapetra

Tak jsem byla zvědavá, co ti dva pitomci zase vymysleli - je to sice podobný koncept jako Malá Velká Británie, jen trochu rozředěnější. Ale to bylo dáno tím limitujícím prostředím, co taky donekonečna parodovat na letišti. Možná kdyby sestříhali třeba jen jeden hodinový díl a použili jen ty nejlepší scénky, byla by to větší a koncentrovanější sranda. Takhle se na jeden dobrej fórek čekalo někdy neúměrně dlouho, ale díky aspoň za to. Poslední díly jsou lepší než první a spousta věcí tam do sebe nakonec zaklapne, takže se vyplatí si počkat... Proto taky přidávám jednu hvězdu k dobru. ()

PK Ivanhoe

Shlédnuto všech 6 dílů na jeden zátah a musím říct že velmi dobrá alternativa za Malou Velkou Británii. Opravdu jsem se bavil. Možná se zde nenasmějete tolik, ale i to je pořád hodně, za to charaktery postav jsou velmi osobité a poutavé. " Naučil jsem psa vyčmuchávat drogy, ale za odměnu mu musím vždycky trochu odsypat...Nebojte, je to jen trochu cracku..." ()

LIVINGDEAD odpad!

MILUJI LITTLE BRITAIN, mohu se na tento sitcom dívat nonstop a pokaždé se trhám smíchy. Ale Come Fly with Me je totální NUDA. Viděl jsem zatím 2 epizody. Doufám, že se to zlepší. Jaky vždy masky super, ale ani jednou jsem se nezasmál. :-( Tak jsem viděl 5 epizod a totální nuda, necukl jsem ani koutkem! ODPAD! ()

Khumbac

Musíme prodiskutovat skladbu stravy její královské výsosti princezny Anny. - Máte v nabídce ovocný salát? - Ano, máme. princezna, zbožňuje ovocný salát, ale může být maličko vybíravá... Co obsahuje váš salát? - Hroznevé víno?- Ne. - Jahody? - Ne. - Pomeranč? - Ne. - Guavu? - Ne. - Marakuju? - Ne. - Hrušky? - Ne. - Angrešt? - Ne. - Meloun? - Ne. - Mango? - Ne. - Ananas? - Ne. - Takže jen jablka? - Ano. Princezně jen jablko? Máte v nabídce jogurty? Aně přivážený z Guernsey. Princezna nesnáší jogurt. ()

• První epizodu sledovalo na BBC1 10,3 milionů diváků, díky čemuž se stal titul nejsledovanějším pořadem roku 2010. (Dlee)
  • Natáčelo se na letišti Robina Hooda v Doncasteru u Sheffieldu. (M.B)