Julie Kellerová (Jennifer Westfeldt) a Jason Fryman (Adam Scott) sú už celú večnosť najlepší priatelia – a minimálne rovnako dlho im je absolútne jasné, že nikdy, ani omylom, sa vo svojom vzťahu neposunú na vyššiu úroveň a nezaľúbia sa do seba. Paradoxne sa im však práve preto zdá byť nápad mať spolu dieťa neodolateľný a vskutku brilantný! Keďže sa nemilujú, nemal by byť žiaden problém pre jedného z nich starať sa o dieťa, kým si ten druhý užíva krásy nočného života vo Veľkom jablku - a následne si to zopakovať v opačnom garde. Teda teoreticky bez debaty... A spočiatku sa naozaj zdá, že ich neobvyklý nápad je ideálny riešením pre moderných nezávislých rodičov a že funguje ako švajčiarske hodinky - Julie a zaľúbi do atraktívneho Kurta (Edward Burns) a Jason nájde svoju ženu snov v prekrásnej tanečnici Mary Jane (Megan Fox)... Ibaže potom sa stane čosi naozaj neočakávané – kým sa vzťahy ich najlepších priateľov pomaly, ale isto menia na nefalšované peklo, Julie a Jason sa začnú zbližovať. A to sa predsa nikdy nemalo stať! (TV Doma)

jckl

Všichni si stěžují na Megan Fox, možná budu jediný, ale naprosto mi tam neseděla Jennifer Westfeldt a jen díky ní sem si ten film moc neužil, jinak bych ty hvězdy dal klidně i čtyři. ()

barteca

Dětní a bezdětní, co si myslí, že se všechno dá očůrat rozumem. Velmi realistické scény z manželského a rodičovského života. Ústřední dvojice mě moc nebrala. ()

KOZEL84

Tak nevím jestli to je tím,že to tu zas hodnotí malolatí kokoti a mrdky,ale tohle je z těch stejných filmů (no jo no skončí spolu,hele.Co ste čekali,že Loki dojebe Avengery?!) jednoznačně nejlepší!Spíš romdram než romkom (tak z toho nebudu vinit film,ale toho kdo to tu zas zažánroval podle obalu).Hlavní dvojka ze začátku není moc sympatická (narozdíl od všech vedlejšáků),ale to se do konce změní a celkově to překvapivě nebyl sterilní shit a ekvivalent čumění do zdi,jako většina Hollysraček z poslední doby.Druhá půlka rozhodně mnohem lepší,dobré dialogy a výborná výměna názorů u večeře.A kolik z těch trojek byly původně čtverky,radši ani nedomýšlet.Dementi bez mozku!! ()

Eilean Donan

Diali sa tam všelijaké veci, ale pre mňa to ostalo pretty much sterile. Ale podaktorí sa snažili. A súhlasím so sulimo o scenári, jedna veľká hrôza na pomedzí. ()

jauzdu

Není až tak hloupý jak se na první pohled zdá, nicméně mě absolutně nebavilo koukat se na žvanící postavy. Má vtipné chvilky, nicméně ne natolik, abych ho chtěla vidět znovu. Souhlas Eagles22:-) ()

tranquill

Můžou být muž a žena opravdu "jen" skutečnými kamarády? Jen výjimečně... No a opravdu kvalitní a zajímavá romantická komedie s tímto častým námětem vznikne také jen výjimečně. Zde se budete nudit... ()

stratocasta

Nebuďme na Jenny zase tak zlí. Papalášové nám na pár měsíců zatrhli Mad Meny a z něčeho se přece jenom musí žít, tak proč nezavolat pár kamarádům, ti zavolají své kamarádce, ta zavolá kamarádovi a za jedno odpoledne je to sfouknuté. Ještě když k tomu mají družička Parruková a Jon Šunkka (verbal mě zabije) zakázáno mluvit. Reklamní propagace však byla samozřejmě provedena skvěle (čím to?) a já se nechal na tuhle romantickou oddychovou komedii s hvězdným obsazením nalákat. *kaching* A co to přeci jde, no ne? ()

mira.l odpad!

Ufff, to byla neskutečná, ukecaná, uřvaná blbost, vyplněná dětskými exkrementy. To bylo tak romantický, až to bolelo... "Chci tě vymrdat k smrti." ...... "Asi řeknu: Vyšoustej mě prosím." Kdyby tohle bylo na začátku a ne na konci, moh jsem si ušetřit 107 minut a pustit si něco jinýho. Ne. Ne. A ještě jednou ne. ()

TommyDiamond

Zajímavé co ještě ty lidi nedokážou vymyslet. Dva kamarádi se domluví se spolu budou mít dítě. Ovšem to je vše. Bez závazků. Bez vztahu. Pouze dítě. Půjde to? Skončí nakonec spolu? Téma celkem ujde, ovšem provedení je horší. Film mě po půlce nudil a finále bylo mdlé. Další kaňkou na kráse byly hádky ostatních párů. Byli trapné a přišli mi zbytečné. Celkem bych film ohodnotil jako horší průměr. Celkově 40% ()

DadysGirl

Hlavní hrdinka si to napsala, zrežírovala i si v tom zahrála... Viděno s nulovým očekáváním kvůli Megan, ze který jsem naprosto hotová... a líbilo se mi to... Dokonce tak, že to povyšuji lehce nad průměr... Vztahovky já mám prostě ráda a, i když je to klišé s happy endem nemám tomu v zásadě co vytknout... ()

yangzhening

Nízké hodnocení je dáno asi tím, že rodinná tématika je odsouzena k B vždycky předem. Tohle je takový rodinný Sex ve městě, jenže ryze výchovného charakteru. Všechno samozřejmě dobře končí a tak se žádné překvapení nekoná. Na druhou stranu komedie má limity vždycky, a já si myslím, že v rámci žánru se o lehce nadprůměrnou podívanou jedná. Dal bych dvě a půl hvězdičky, ale to nejde... ()

DePompon

Jennifer Westfeldt bola nešťastná voľba pre vcelku sľubný scenár. Keby sa ušetrilo na tradičných pár štekoch pre Megan Fox, mohla si tu pokojne zahrať napríklad Julia Roberts a film by nabral úplne nový rozmer vzťahovej romantickej drámy par excellence. Chémia medzi dvoma ústrednými postavami však vôbec nezafungovala a táto podstatná chyba v castingu znižuje moje hodnotenie z potenciálnych štyroch na priemerné tri hviezdičky. ()

hwnd

Ještě v polovině jsem dával průměr, jakože sice né moc veselej, ale vcelku neškodnej kulisoidní film. Ale poslední utahaná část to zazdila, prostě peklo... ()

kikin01

Už ze začátku jsem si myslel, že to nedám. Ale úspěšně jsem to dodíval do konce. Jako komedie se mi to vůbec nelíbilo, protože si nevzpomínám na něco, u čeho bych se zasmál. Ale jeden dobrej vtip tam pronesl ajťák Roy (Chris O'Dowd), kvůli němuž je ta druhá hvězdička. Ta první trošku patří dramatičtější části, která se ubírala až ke konci filmu, ale ten konec mě absolutně zklamal. ()