Mladý muž, zlomený a bez práce, unese tři bohaté vysokoškoláky a žádá od jejich otců výkupné, aby zachránil svou rodinu... Paul Dynan je bez práce a budoucnosti, o které snil. Jeho rodina bojuje o přežití a on naplánuje dokonalý zločin - zbohatnout z jmění těch, co ho mají. Rozhodl se unést tři děti bohatých prominentů a žádat  výkupné ve výši 3 milionů dolarů. V průběhu dlouhé noci, kdy Paul a jeho komplici drží své rukojmí, se otcové musí rozhodnout mezi životem svých dětí a penězi. Na povrch vyjdou dlouho skrývaná tajemství. Když Paulovy komplici, kteří si rádi hrají se zbraněmi, stisknou spoušť a je prolita krev, perfektní plán se začne hroutit... (TV JOJ)

filipvrbik

Není to nezajímavé, tentokrát totiž je únosce hlavním hrdinou. Pak je tu skupina unesených, které naopak neznáme, ale poznáme je až časem, protože jsou to děti bohatých rodičů, kteří tvoří třetí skupinu. Možná nesmyslně vymyšlený, nicméně poměrně kvalitně natočený trhiller, kde je vše trochu jinak, jinak by to fakt asi byla hrůza....60% ()

Lachvos

Ze začátku typický videfilm (či kanadský thriller ;), uprostřed jedna skupina diváků začíná tušit že tady jde o něco více a druhá se naopak začíná ztrácet a závěr určitě překvapující, který aspoň pro mě udělal z hlavní postavy, do té doby spíše "fešáka s patentem na rozum", chladnokrevného muže, který ví co chce a jde si za tím, a tím si film i zpětně za mě získal jistý respekt. Nápad se s originalitou potkal asi pouze v rychle se míjejících protijedoucích vlacích, ale o to tu ani nejde, co snímek ztrácí na tomto, získává na atmosféře a postupně se odkrývající rouškou všech příčin směřujích k jedinému následku...Na závěr jen řeknu, že herci a výsledku jejich snažení určitě taky nezamrzí, jak starší osazenstvo, tak jejich mladší kolegové :) ()

warrenur

Film mi sadol. Atmosfera, rychly spad, skratove konanie, i rozpolozenie hlavnych hrdinov . Zanrovo, ci dejovo podobne kusky sice sfilmovane boli, tento vsak predsa len vybocuje z priemeru. Nie o vela, ale to, ze som bavil, bol chvilami napaty a nekrutil som hlavou nad tupymi hlaskami, ci trapnym 'herectvom' viem ocenit. Silnejsie tri alebo slabsie styri. :) ()

mala_kea

Film, který nenabídne nic nového, ale dokáže oprášit starý kabát a předvést ho jako nový. Nekteří herci jsou prostě zbyteční, temná stránka není tak temná a ani "bad guy", který alespon jedním okem naznačuje, jakým směrem by se měl příběh vyvíjet, není dostatečně cool a jeho emotivní scény jsou příšerně okaté. Škoda, že jsem si nenašel svojí obět, které bych fandil. Stačilo by, aby se někdo nedržel striktně scénáře a trošku se osvobodil. Potom bych tam hodil hvězdu navíc,protože to napětí a podívaná by tam jistě byla. ()

Kingjiri

To nám ten Ray Liotta pěkně zestárnul, že jsem ho skoro ani nepoznal. Snímek docela milý překvapení, sympatický herecký výkony a i ten příběh byl stravitelnej. Ze začátku se dějově tváří jako laciný béčko bez špetky nápadu, ale konec (byť trochu překombinovanej a vzhledem k jedný postavě spíš neuvěřitelnej) vše vrhá o level výš, do solidního průměru. Menší rozpočet se projevil na skromnější výpravě a akci. Díky střídmý stopáži nedává snímek divákovi moc prostoru k nudě, tři slabší hvězdy. ()

chaturga

Vůbec to nebylo špatné a konec mě celkem dost překvapil. Mladí herci průměr, ale ti starší jako je Liotta, to je lahůdka. Takže spokojenost a film si klidně pustím znovu, až budu třeba uklízet, protože se i dost dobře poslouchá. ()

Evii.B

Takový průměrný film, nic uchvacujícího. Řadím ho do katerorie filmů s "bohatým" scénářem kde slovo fu*k je nejméně 2x v každé větě. Celý film přeskakuje mezi scénami hádajících se rodičů nebo dětí, což mě celkem nudilo. Ale nakonec jsem se rozhodla pro 3*, protože konec filmu mě opravdu překvapil a dokoukala jsem to hlavně kvůli mým oblíbeným hercům: Kevin Zegers a Laura Vandervoort, kteří mě naštěstí nezklamali. ()

Cooller

zmanipulovat 2 psychopaty tak aby nepoznali skutečný umysl to klobouk dolu x) 3* za perfektní plan... ale šlo to udělat i lepe (myslim film x) ) ()

PetrC.

Až na dva dobré momenty je to celé schematické, často nelogické a bez pointy. Film nemá co nabídnout ani po jiných stránkách. A pokud jde o Raye Liottu, tak ten si hodně hlasitě řekl o Zlatou Malinu. 31 % ()

jafuska

Sympatičtí představitelé ve filmu, dějově už je to slabší, ale budiž, ono přeci jen posledních 10 minut tento film aspon trochu vytáhne nahoru a proto takto hodnotím a proč jsem se tak rozhodla? Když si člověk uvědomí, že v nouzi nejvyšší, by člověk udělal cokoliv, aby se měl lépe, tak je to pochopitelné, proč se takto hlavní hrdina rozhodl pro tento čin, nikdy nevíme, kdy by se nám to mohlo stát také, ale nejsem zastáncem takového chování, ale v krajních situacích, kor když jde o naše nejbližší, tak člověk udělá hodně blbostí. ()

subic

Až nezvykle krátké, jednoduché a na rozuzlení se čeká až do konce. Tři zazobaní starší chlápci, co umí "obracet" čísla, mají každý jednoho fracka na škole a pak jsou tu ještě 3 jiní další cápkové, co jsou naštvaní na svět a na ty zazobané, jak jinak. Jeden vymyslí a pomocí těch dvou zrealizuje plán, jak za zazobanců vysát 2 mega a použít na to jejich fracky, neobejde se to bez obětí a hlavně je potřeba dobře zahladit stopy. 65% ()

Mildik789

Ale jo dalo se na to koukat, geniálně promyšlenej plán únosu třech rozmazlenejch bohatejch fakanů. Herecký výkon dotyčných trošku pokulhával za kvalitou filmu, což byla docela škoda, s lepším obsazením by to uřčitě bylo lepší ()

Unrealik

Slabší čtyři hvězdičky, protože se mi to i přes nedostatky (unesená holka byla strašná hysterka, některé věci byly nelogické) líbilo. ()