Lovecká sezóna 3

• Česko Lovecká sezóna 3 (viac)
všetky plagáty

Boog, Elliot a všetci ich priatelia z lesa sa vracajú v novom, doteraz najdivokejšom a najchlpatejšom dobrodružstve, ktoré ich zavedie do veľkého špičkového cirkusu. Nadišla doba pre každoročnú pánsku dovolenku, ale ani jeden z Boogových priateľov si nenašiel čas, preto sa Boog rozhodol vyraziť sám. Pri náhodnej návšteve cirkusu si Boog vymení miesto s cirkusovým grizlym, ktorý je mu k nerozoznaniu podobný. Keď sa ale cirkus začne chystať na návrat do Ruska, pre Elliota, veveričku McSquizzyho, klobásky a zvyšok bandy začína závod s časom, aby zachránili Booga skôr, než bude neskoro. (TV Markíza)

Bohdy67

Těžko čekat strhující animák na 90%,ale přeci jen potenciál to dotáhnout na né nějak silnou jedničku nebo dvojku to mělo. O moc horší to taky nebylo,ale přeci jen se mi oba předešlé díly líbili víc, proto 40% ()

Anime2

Co dodat už to není jako dřív.Jednička i dvojka se mi moc líbila nečekal jsem že to takhle klesne.Ani jsem se moc nezasmál. ()

ajaxx

Celkově vzato, není to tak zlé, jak se říká, ale není to ani tak dobré, jak mohlo být. Zkrátka, zakončení jednoho příběhu několika zvířat tak, aby všichni byly spokojení, respektive z obchodního hlediska vzato, vývar z dobrého jména pro ještě trochu peněz navíc. Ale, přecijen, nenadchlo, ani neurazilo, takže 3* s trochou nadsázky bych dal, ale přidám ještě jednu za výtečného Argentinského velbloudovitého Alistaira, který dostával neustále kopačky, ba přímo kopytačky ;-) ()

cmman

Nejen dle stopáže nastavovaná kaše. Ačkoliv jsem příznivcem animáků, tentokrát jsem se nudil. Příběh skoro žádný, technická mistrnost v provedení taktéž schází a vtípky opravdu vtipné nejsou. Měl jsem chuť to po půl hodině vypnout, vydržel jsem, ale chlubit se tím nebudu :) ()

jabbo123 odpad!

horší pokračování celkem kvalitního animáku jsem asi neviděl, naprosto trapná hrůza - většinou se v komentářích rozpovídám, ale tohle za to nestojí. ()

flukes

Jednička super, dvojka se dala, ale tohle je opravdu nuda. Opakují se fórky z předešlých dílů. Proboha čtvrtý díl už raději netočte ()

slimi2

Nemůžu jinak, stačí že sem třetí díl Lovecký sezóny, viděl celou až na potřetí, protože jsem předtim dvakrát v průběhu usnul...Nicméně je pravda že jsem si to vždy pouštěl po půlnoci:) Příběh působí strašně vynuceně v tom smyslu, že tvůrci už nevěděli moc kam v tomhle prostředí šáhnout....Bohužel v tomhle případě by už bylo lepší nikam nešahat...Nejlíp sem se bavil při skečích při titulkách....to o něčem svědčí.... ()

plsek45

Už to není ono ty předchozí dva byli lepší .. Děj není nic zajímavýho a celkem předvídatelnej ale to u animáků bývá ale v tomhle už není ani ždnej vtip jako v těch předchozích dvou dílech . ()