Milá komedie Butter vypráví příběh Laury Picklerové (Jennifer Garnerová), která je tradiční výherkyní soutěže v uměleckém vyřezávání másla. Rozhodne se, že se letošního ročníku nezúčastní, ale nedokáže si představit, že by její rodina neměla titul a začne trénovat. Její největší rivalkou se stává mladá afro-americká adoptovaná dívka Destiny, která je pro tuto disciplínu velice talentovaná. Konkurence je opravdu veliká a Laura se rozhodne pro poněkud drastickou metodu - přemluví svou bývalou lásku k nekalým praktikám, které by jí dopomohly k vítězství. (HBO Europe)

Jaroslaf

Olivia Wilde tradičně skvělá, jen nechápu proč maj režiséři potřebu jí ústavičně postavit do rolí strašnejch sluts, když by spíš měla hrát nějakou vévodkyni jako ve filmu "Blondýna na předpis...." Ale tak je všestranná a to je taky příjemné a já byl potěšen 87 minutama její přítomnosti. (P.S: ostatní herci taky ušli.) ()

Frajer42

Děj je naprosto katastrofální nuda a herecky teda také žádná sláva. Párkrát se mi pohnuly koutky. Hřmotným smíchem jsem teda ani vzdáleně nepropukl. Zamlouvala se mi Olivia Wilde, které slušelo hrát dokonce i lehkou dívku, i když více ji sluší teda veškeré ostatní role. Sympatický byl i Hugh Jackman, i když motivace jeho účasti je mi záhadou. Celkově vzato se jednalo o naprosto nezajímavý a nezáživný film. Skoro by se až nejednomu chtělo napsat, že je to film o hovně...vlastně tedy o másle. Za pár poloúsměvů nedávám odpad. Viděno v rámci Filmové výzvy. Film mi vybral uživatel fimler. ()

TommyLeeJape

Scénáristé v USA mají velmi, velmi snadný přístup k drogám, protože takhle nesmyslně máslový scénář bych čekal možná tak v reklamě na máslovou Heru. Myslel jsem si, že mám stupiditu za velkou louží zmapovanou celkem komplexně, nemám! Kdyby tam nehrála Olivia Wilde prostitutku nejspíš bych to nedokoukal a určitě bych nedal dvě máslové hvězdy. ()

Olík

SEX, MÁSLO a ROCK ´N´ ROLL.............ještě někdo si vzpomněl na Guestovy postavičková leporela (Čekání na Guffmana, Nominace na Oscara, Nejlepší show)? Možná jenom, že tento indie mléčný výrobek zve na menší množství figurek v betlému. Co však mají bezesporu společného je jakýsi druh rafinované nenápadnosti, ve které si, komu nevadí hledat, najde své poselství a bohužel i dojem kazící nevyváženost chuti. Bylo to zkrátka jenom takové obyčejné máslo..........chutné, ale ke svátečnímu menu nedostačující. ()

IQ Tiqe

Dojmy: před trailerem: Olivia Wilde, další hvězdy, komedie, těším se. Po traileru: to bude nějaká americká ujetá pakárna. Po zhlédnutí: Olivia – wow! Nejde jen o to, jak vypadá, ale mě ta holka prostě moc baví. Malá Destiny, co vypadá jak malá Zoë Saldana – správňácká! Ostatní postavy – role jim sedí jak prdel na hrnci. Hudba ucházející, humor taky a nenásilně eRkové dialogy to je moje gusto. A ten trhlý scénář a nesmysly co provázejí podobné americké filmy jsem nějak dokázal potlačit, měl jsem správnou náladu a film mě fakt bavil. Proto i za průměrný scénář přestřelím na 4*. # Jen se děsím, jak trapně vyzní, až ho někdo nadabuje. # [viděno: monitor, sluchátka, no sub] # příběh 5 | hudba 7 | humor 4 | akce 2 | napětí 0 | pustil bych si znovu 7 ()

• Ashley Green (Kaitlen Pickler), ktorá si strihla bozkávaciu scénu so svojou hereckou kolegyňou Oliviou Wilde (Brooke Swinkowski) sa vyjadrila, že sa veľmi dobre bozkáva a ich bozk bol oveľa intenzívnejší ako bozk s chlapcom. (Cherry_Bomb)
  • Scénář byl debutem Jasona Micallefa a zároveň prvním filmem vydaným společností Vandalia Films, kterou vlastní Jennifer Garner. (Cheeker)