Reality show, ve které celebrity vaří, pečou či smaží a celkově připravují pro své hosty příjemný večer. Tyto hvězdy soutěží o to, kdo nejlépe zaujme své obecenstvo, a to nejen jídlem, ale také celkovou atmosférou večera či pěkným bydlením. (oficiálny text distribútora)

Respex

Extrémní zábava. Je to odpad x 2, ale to je přeci jedno. Iveta Bartošová je tak sebe parodizující, že jsem se nepřestal za celý díl smát. Za mě 5* ()

closed.eye odpad!

Skutečně nevím, jestli dát "odpad!" nebo pět hvězdiček :-D. Našla jsem tady v komentářích odkaz, neodolala, klikla na něj a skutečně královsky se bavila! To je něco TAK zvráceně blbýho, TAK od základu nevkusnýho a trapnýho, že jsem prakticky celou dobu brečela smíchy :-D. Heja, heja, mám chut' se zas' bláznivě smát :-D. ()

Forty-

No zvyčajne si potrpím na intelektuálnejší humor, ale toto bolo tak jednoduché a odporné, až som sa musel smiať. Za to tie dve hviezdy. ()

fililipekk odpad!

Otřesitelně nekoukatelný pořad. Rádoby známé tváře se předhání v šaškování a myslí si kdoví jaké nejsou hvězdy, moc dobře chápu proč Polhreich odmítl mít cokoli s tímto pořadem společného. Viděl jsem pouze první díl kde nějaká slizká slovenka začala vyšilovat, na další díl už jsem neměl dost odvahy. A charita?Opravdová charita by byla netočit tento pořad a ušetřené peníze přihodit k oněm 250 000 a celkovou sumu bez mediálního humbuku věnovat. ()

ToJaNe

Iveta všechny miluje, Nora Mojsejová nenávidí, Agáta nemá slov, Dolly a Eva Máziková jich mají až příliš...co k tomu ještě dodat? K dokonalosti chybí už jen to, aby Nořiny psi začali taky vařit.. ()

Baru.89

No co k tomu dodat. Koukala jsem se na každý díl to uznávám ale jen díky tomu abych se pobavila HLAVNĚ na účet Bartošové. Opravdu jsem nevěděla, že je to až taková husa hloupá. Nejvíc mi seděla Belohorcová, je to sympaťačka. Hanychová mi je docela nesympatická, s Mázikovou byla chvílema i sranda a Dolly se nám přišla ukázat se svým kolouchem. No ale pokud to měla být kuchařská show, pak teda nevím nevím, ani jedno jídlo mě nijak neuchvátilo. ()

WScully odpad!

Pokud byla nějaká reality show jako např. Vyvolení, Big Brother, Výměna manželek atd.... urážkou českého diváka, tak tohle je spodina všech spodin. Buržoazní podnikatelka, pornoherečka, vysloveně zruinovaná zpěvačka, namyšlená rádobycelebrita...... Proboha!!! Kam jsme se to dostali? A k tomu divákovi dají ženu z lidu, čímž je vidět, jak nás ten nááááádherný showbusiness považuje všechny za odpad. Odpusťe mi tyhle výrazy, ale nejde jinak, než hodnotit odpadem. Tady nejde o vaření, tady jde o naprosté ponížení lidí, kteří nepracují v pornoprůmyslu, nemají miliony a nejsou tak hloupí, aby se domnívali, že jen proto, že jsou bývalá slavná zpěvačka, která navíc zpívá o nesmyslech, se vyhrabou tímhle pořadem na vrchol. Jo a o protěžovaných dětech ani nemluvím. To jsem se vynervoval. Ruce pryč radím!!! ()

fruity

Zoufalost. Jedinné kvůli čemu jsem dokoukal jeden díl tohoto pořadu je paní Lída. Tato "žena z lidu" je naprosto exemplární případ exhibicionistického burana, který ještě daleko přesahuje účastníky reality show jako Vyvolení, či Big Brother. Je však asi fakt, že zřejmě zábavu pro "střední proud" udělat umí, když je tak často do podobných projektů obsazována. Navíc bohužel přesně takto si já představuju standardního koncového diváka české TV obrazovky. Tímto pořadem počínaje a různými ordinačkami se Šeherezádami konče. Takže ona asi přesně ví co tento "průměrný" divák chce a servíruje nám to v nemalých a někdy i strašidelně odhalených dávkách. Je absolutní zlo pomyslet, že není v Čr jediná, ale podle "koláčů" jich je něco přes milion. Síla co? A pořád se množí. Vždyť paní Lída nám dala hned 5 potomků! A jablko jak víme většinou nepadá daleko od stromu... ()

carott odpad!

Totální kravina, ve které vyčpělé pseudocelebrity předvádí svůj luxus a svoje kuchařské umění. Bohužel půlka národa se na to bude s pobavením dívat.... Alespoň jednou hvězdičkou bych ocenil kdyby se prostředí pro celebrity změnilo na uranové doly a pořád by dostal nový název "Kdo přežije" ()

petin5

Dala jsem 1 hvězdu a to proto, že mě tahle (kuchařská???) show občas docela pobavila. A hrozně fandím Agátě, protože usmažit řízky v jejím věku je prostě fakt něco úžasnýho! ()

macetoma odpad!

Tolik botoxu pohromadě se jen tak nevidí. Název moc nechápu. Prý je to jakési staré české jídlo na bázi škubánků, ale nikdy jsem to nejedl. Jako malí jsme říkali dokola čápi čápi čápi a byla z toho ... a to sem sedí víc. Kdo má rád vyčpělé a vycmrndlé celebrity nechť si poslouží. Já žel ne. Proto hodnotím jak hodnotím. ()