V modernom svete, stále viac prepojenom vďaka Facebooku, Twitteru či iTunes, prežíva Lola (Miley Cyrus) a jej priatelia stredoškolské romániky, priateľstvá aj prvé sklamania. Zároveň sa snažia vyhýbať svojim niekedy až príliš autoritatívnym a technologicky negramotným rodičom, ako je napríklad Lolina matka Anne (Demi Moore). Tá jedného dňa nájde Lolin denník a zistí, že jej Lola už dávno nehovorí všetko - má totiž priateľa, s ktorým už mala sex a vyskúšala marihuanu. Škaredo sa preto pohádajú a Lola odchádza k otcovi. Lolin priateľ Kyle (Douglas Booth) má zase problémy so svojím otcom. Ten vôbec nechápe jeho vášeň pre hudbu a chcel by, aby sa viac venoval škole. Všetko smeruje k záverečnému koncertu, kde sa Lola znovu stretne s matkou a Kyleov otec ho konečne uvidí na pódiu. (TV Markíza)

otilrak

Miley Cyrus mám rád. Sice hraje v průměrných filmech, ale alespoň je na co koukat. Tento film velmi podržela hudba. Vlastně z podprůměrného filmu udělala lepší průměrný. Soundtrack si pouštím neustále dokola. Pro mě příjemná podívaná. ()

subic

Výlet amerických smradů ze střední školy do Paříže. I když to je jen zlomek z celého filmu. Holky tomu asi budou rozumět, ale já ne. ()

paphaja odpad!

Přiznávám se, konec jsem ani nedokoukala...mdlý film ve kterém byla zákuskem Miley, která by se opravdu dál radši měla houpat na destrukční kouli než se pokoušet hrát... ()

zuzzuli

S privrenyma ocima jsem nakonec nedala hvezdy ctyri. Duvodem bylo, ze jsem tento docela povedeny snimek srovnavala s ostatnimi filmy tohoto zanru. Musim se priznat, ze jsem se dlouhou dobu filmu umyslne vyhybala kvuli pritomnosti moji neoblibene hlavni predstavitelky Miley Cyrus, ale nakonec byly me obavy zbytecne. Prestoze tuhle herecku, zpevacku nemam rada, zahrala svou roli dobre. Jedna se o klasickou teenagerskou komedii plnou reptajicich rodicu, zakazu, party a hlavne spoustu zamilovanych dvojic. Je to mily film, ktery oslovi hlavne mladsi generace. Pokud nebudete cekat nejaky zazrak, meli byste si ho oblibit. ()

l.enik.c

A mně se to líbilo. V něčem typická teen komedie, v nečem netypická, chvílemi jsem si říkala: "panebože, to jsem teprve v půlce, co se tam ještě může stát", ale v pohodě se dalo dosledovat. Jen hlavní dvojice na mě byla až moc hezounkovská, ale jinak celkem sympaťáci (když si vezmu, co se z Miley Cyrus postupně stalo), ale skvělá byla maminka a její amanti. Budu se muset podívat na francouzskou předlohu. ()

BarVa13

Původní /francouzská/ verze LOL je převyprávěna s typickou francouzskou lehkostí, důvtipem a především v ní hrají dobří herci. A tenhle remake tohle všechno postrádá. ()

Blazis34

Mladá puberťácká romantika včele se zpěvačkou Miley Cyrus mě nějak neuchvátila. Klasický film na jedno shlédnutí, kde se nic převratného neděje. Jen si hlavní hrdinka prostřídá pár kluků a vše ji hrozně emočně bere. Pro mě až příliš jednoduchý a hloupý film, kterému dávám 35% - dvě hvězdy. ()

Mona_Lisa

Neprestajné nutkanie Američanov všetko remakovať + zlé spracovanie = hovadina. Presne ňou totiž LOL pre mňa je. Nie zrovna sympatická Miley Cyrus, ktorá hereckého talentu veľa nepobrala, je len vrcholom ľadovca. Nie, najhoršie na tomto filme bolo absolútne nerealistické a nelogické správanie sa hlavných postáv. Celé sa to tak strašne tvári byť cool, až je to niekedy vtipné. Paradoxne, jedným z pozitív filmu bola Demi Moore, ktorej stvárnenie neistej matky, ktorá sa snaží zvládať rolu rodiča a zároveň aj kamarátky svojej dcéry, rozhodne zlé nebolo. LOL ako celok až tak príšerne nepôsobí, ale po rozkúskovaní na jednotlivé prvky (herectvo, plynutie deja, nelogické správanie sa postáv) padá o niekoľko priečok nadol. Pustite si to, ak vám nevadí, že predstava konca sveta má pre hlavných hrdinov podobu vety: "Bože, vymazala si ma z priateľov na FB." (Chcem vidieť francúzsky originál.) ()

Sakyvanity

Sice Miley opravdu nemám ráda, ale mužské obsazení se mi líbilo. A Ashley Greene mám taky ráda, takže jsem Miley nějak vytěsnila, Klasický teen film, o lásce a dospívání, sexu a naivitě. Nevýstižný název, protože i když to je komedie, vůbec jsem se nesmála. Po druhém shlédnutí snižuji o hvězdičku. ()

dadinka

"Vzrůstající populace Číny nebo dělení buněk jsou mi šumafuk, to jediný, co mě trápí a co mě bolí, je Kyle." Tihle povrchní lidi (kterých je tu plný film) mě hrozně iritují. Jak jsem ráda, že mě míjí svět, v němž největší katastrofou je když si vás On (Ona) odebere z přátel na facebooku, v němž posíláte smsky rodičům do vedlejšího pokoje a nikdy jste naživo neviděli ovci. Život mezi notebookem, mobilem a chatem. Kašlete na školu a chcete chlastat, fetova, pařit a souložit a rodiče proti tomu furt něco mají - nepochopitelné. Ostatně rodiče sami nevědí co se sebou a nechovají se o moc dospěleji než jejich děti. Lola (které mimochodem minimálně v českém znění snad nikdo Lol neříká) v úvodu "děsně miluje" metrosexuálního frajírka, co hraje v kapele. To už se ale na scéně objevuje její "skvělý kamarád" - překvapivě metrosexuální frajírek, co hraje v kapele a navíc má fakt charakter. Jak tohle asi může dopadnout...Přidáme ještě pár zpomalených záběrů, aby to bylo cool. A všechny intimnosti si zapíšeme do deníčku, tam je totiž mamka nikdy nenajde...Ještě že mám v okolí tolik normálních teenagerů, kdyby byli všichni jako v tomhle filmu, asi bych se zbláznila. ()

The_soloist

Celkově to bylo všechno moc předvídatelný a je to jeden z těch filmů u kterejch si 90 minut říkáte stejně vím co a jak dopadne. Na druhou stranu LOL je určitě lepší než Hannah Montana :D ()

lobo87

Bez znalosti francúzskeho originálu nie je príliš s čím porovnávať, ale myslím, že tínedžerské dievčenské publikum ohodnotí film určite lepšie. Cieľová skupina je jasná, obsadenie fajn, hra na drámu príliš nevyšla, z romantického hľadiska fajn. Tuctový film... 55% ()