V rozhodujícím zápase svého života si nejlepší americký fotbalista ze středoškolského týmu poraní koleno - a jeho sny o univerzitě a profesionální kariéře se tak rázem rozplynou. O patnáct let později však dostane příležitost, jaká přichází jen jednou za život - vrátit se zpět a změnit historii. (oficiálny text distribútora)

Blazis34

Film o lásce na střední škole, která je významně propojená s ametickým fotbalem. Líbilo se mi, že si na začátku děj nebral servítky a ukázal divákovi tvrdou realitu, která může určitě někdy nastat. Po cuknutí zpátky v čase se mi děj líbil více, avšak nevím, kdo kdyby mohl, by udělal tu samou chybu dvakrát za sebou a zmařil si tak nadějný život. Já asi ne. I tak Poslední gól nenudil, dávám průměrných 55%. ()

Shit

Průměrnej film o americkým fotbale, kterej se snaží mít nějakou myšlenku o životě, ale ta mě bohužel minula nebo teda spíš bohudík mě minula, takže jsme si z toho odnes jenom celkem slušnej dojem ze samotnýho zápasu a úsměvnou vzpomínku na to, jak se z 33ti letých herců snaží udělat středoškoláky pomocí směšnýho vyhlazení vrásek. Jinak Kurt Russell tu je celkem neviditelnej. ()

ARI50

Zbožňuji tyhle sportovní momenty, jsou plné překvapení a skvělých momentu a pokud dokážou svoje drama a napětí velmi dobře podat pak se skvěle prožívá tahle sportovní událost. ()

Morholt

Ohraná písnička o tom, kterak bývalá středoškolská hvězda amerického fotbalu dostane šanci vrátit se do minulost a ani ne tak něco změnit, jako si spíš uvědomit priority. Takže nejde ani tolik o hru jako takovou, ale o lásku a přístup k bližnímu svému. Je to sice prvoplánová citová vydíračka, film je nesmyslně dlouhý a vrásčitým hercům se středoškolská příslušnost nedá žrát ani náhodou, ale jsou to právě příjemné výkony všech zúčastněných, celkem solidní ztvárnění zápasů a pohodová jistota, že to všechno dobře dopadne, co dělá z Touchbacku sice lehce zapomenutelnou, ale přesto mírně nadprůměrnou podívanou. 65% ()

Aljak

Niečo na štýl 17 Again, avšak v tomto prípade miešal karty americký futbal (a samozrejme najmä Láska). Kto by čakal športový film, bude sklamaný, pretože skôr je to rodinná romanca o mužovi, ktorý chcel zmeniť svoju minulosť - avšak keď sa v nej ocitol, tak si dokázal utriediť priority a čo je v živote skutočne dôležité. Napriek tomu, že ten šport v tom hral len druhé husle, film ma bavil, a najmä to Scottove smerovanie, keď sa ocitol v minulosti a dostal šancu zmeniť históriu. ()

bourec

Tenhle film sem měl mezi poznamenanejma filmama ,který sem chtěl vidět.Kvůli oblíbenci Kurtíkovi,a kvůli sportovní tématice.A hle ,objevil se na filmboxu.A i když bych asi měl něco napsat ,v celkovým vyznění je to film o hovně,a to hovno mě připravilo o dvě hodiny spánku.20%. ()

wege

Taková příjemná tuctovka na 60%. Já ty filmy o amerických sportech, zejména jejich fotbale, moc rád. Myslím, že mi málokterý unikl a tento byl jeden z posledních. I když ono to o tom fotbale primárně není, co? Feel good level na maximu. ()

Grimaldi

Dlouho se mi nepsal komentář tak špatně. Asi je to tím že celá první třetina je tak moc pomalá až nudná.Pak ale nastane zvrat a i když děj nezrychlí,stane se příjemným a takovým zůstane až do očekávaného konce. Přiznávám se,že mi to tu ale ani nevadilo. ()

kjama

Konečně se divák dozví, jak to chodí s devadesáti procenty úspěšných středoškolských fotbalových hvězdičkek několik let poté. Hrdinou je kluk, který nic než fotbal neumí avšak fotbalová kariéra mu protekla mezi prsty. Je to také film o tom, jak moc je sport možností úniku odněkud ze zapadákova. ()

JerryPilsen

Snaha o nápravu vlastního života návratem v čase-no kdo by nechtěl?Tady se nám to přes pomalý začátek pěkně rozjede,ale do lepšího zážitku chybí větší propracovanost postav.Kurt Russel skvělý. ()