Velmi černý humor a satira na politická a celospolečenská i úzce televizní témata v podání Petra Čtvrtníčka, Davida Vávry a Milana Šteindlera. (Česká televize)

Recenzie používateľa Dvojirakri k tomuto seriálu (8)

Čtvrtníček, Šteindler a Vávra uvádějí (1998) (E01)

"Na výjezdním zasedání české vlády došlo k malému nedorozumění když Miloš Zeman ostře odmítl společné ubytování s Janem Kavanem, ačkoli si původně objednal pokoj s hajzlem."  ()

Čtvrtníček, Šteindler a Vávra heute (1998) (E02)

"Krátce ze zahraničí: Slovenská republika dnes provedla v maďarském Székesfehérváru svůj první pokusný atomový výbuch. Slovenský jaderný hazard si ovšem vyžádal statisíce... už tu máme Vladimíra Špidlu, už to bude dobré." ()

Čtvrtníček, Šteindler, Vávra a Laufer uvádějí (1999) (E04)

"Legenda naší populární hudby Bobina Ulrichová takřka na poslední chvíli uspořádala koncert na podporu kosovských běženců. Bobina ztvárnila v písni veškeré utrpení kosovského lidu. Odhaduje se, že koncert potrvá do poloviny listopadu tohoto roku. K dnešnímu dni uteklo z koncertu do Srbska na 250 000 lidí." ()

Kudláček, Spielberg a Jan Vávra uvádějí (1999) (E05)

"A nyní horká novinka z americké kinematografie: režisér Spielberg natáčí překvapivě pokračování svého snímku Čelisti. Spielberg: Ano, a příště natočím třeba Houslisti, už je mi všechno jedno!" ()

Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (2000) (E08)

"Židovský zpěvák a estét Jožka Černý dokonce zvažuje společné turné s romskou zpěvačkou Věrou Bílou. Černý má jedinou podmínku:  Aby Bílá bíla byla."  ()