Max sa zotavuje z traumatickej nehody, a tak vezme aspoň prácu bezpečnostného nočného strážnika v otcovom obchodnom dome. Práve vtedy sa mu začne zjavovať v tamojších zrkadlách mladá žena. Max si nie je istý, či sú jeho vízie vedľajším efektom práškov na spanie, alebo či sú skutočné. A tak si začne všímať všetky detaily ženy v zrkadle. Lenže potom sa jedného dňa ukáže, že niekoľko zamestnancov obchodu zomrelo a Max je podozrivý z ich vraždy. Musí s pravdou von - teda, že v obchode straší duch v zrkadlách - len tak môže dokázať svoju nevinu a zastaviť vyčíňanie prízraku. (TV JOJ)

Aurus

Nevím proč je druhý díl hodnocen hůř než ten první. Příběh je zde mnohem lepší, postavy jsou sympatické což v prvním díle vůbec nebylo a hudba je skvělá. Atmosféra je lepší a děsivější, vraždy jsou brutálnější a to je velmi dobré a efekty jsou mnohem lepší a hezčí. Zatím co první díl se pomalu rozjížděl a byl docela nudnej tak 2 díl mě velmi překvapil a líbil se mi mnohem víc. Za mě 7/10. ()

Luk Skywalker

Pokračování Zrcadel být opravdu nemuselo. Sice dávám stejné hodnocení jako u jedničky (umrtí celkem zajímavé), ale je to o něčem jiném, ať už konec nebo zpracování. Chybí temná atmosféra z jedničky a končí to dobře. Celkem jsem se pobavil u postav vyšetřovatelů vražd. ()

NGP

Ze začátku to bylo nudné, až opravdu k nevydržení. Spolu s rozvíjející se zápletkou to začalo být víc napínavé (i když pořád ještě né dost), ale stejně jsme se nic nového nedozvěděli. Ten začátek mě naladil na takový podprůměrný horror, a pak jsem jenom nahlas opovrženě typovala co se v téhle scéně bude dít. Moc předvídatelné (což je u horrorů velký mínus) a moc laciné. Nechápu proč tedy chtěli pokračování, když pravděpodobně rozpočet moc velký nebyl. Radši by peníze věnovali víc zajímavějším a prospěšnějším projektům. ()

Rockerman

Bohužel "dvojka",jak už to bývá, zdaleka nedosáhla kvalit "jedničky".Chybí více napětí,které nám 1 poskytla ve vrcholné míře.Pár dobrých scén a dost. ()

J. T. Kirk

Oproti prvnímu dílu jde poznat, že je to o dost "debilnější". Nebýt Christy Carlson Romano a Emmanuelle Vaugier, tak bych se na to snad ani nedodíval. Nevím co víc bych k tomu napsal prostě Kiefer Sutherland byl lepší než Nick Stahl a ten propad se netýká pouze herců. ()

Deratizer

Jeden z dalších duchařských hororů v řadě, nic zvláštního, nic novýho, jen jedna další duchařina do sbírky, kde se jedná opět o vraždu, kde oběť nedosáhla klidu po své smrti a její duch se musí pomstít a tělo je třeba řádně pochovat. Docela koukatelný. ()

hEROic

hodne slabe odvypravene, pribeh je slepenec ruznych scen, ktere na sebe ztezka navazuji, ikdyz jsou jednoduche jak facka... to by se dalo prekousnout, kdyby alespon vrazdici sceny za neco staly... ale bohuzel i ty spadaji spise do slabsiho prumeru... nejvetsi sympatie si tak odnasi delka filmu :) 45% ()

Hapretor

Pokud to srovnám s předchozím filmem, jinak by hodnocení šlo dolů, tady mi děj přišel lepší. Ale pro mě to není horor, spíše thriller s trochou duchařiny. Vše zaobaleno jako detektivka. Smrti opravdu zábavné. Ani Nick Stahl mi nebyl nesympatický. ()

Kolssteyn

Horror byl koukat na ty ksichty. První z nich byl vůbec tak silný kafe, že jsem pár minut uvažoval i o změně programu, naštěstí celkem rychle vyklidil prostor. Psycholožka v hloubi děje byla ukázkovým příkladem toho, co psychologie není a proč je na psychology obecně negativní názor. A kladné slovo na závěr? Eleanoře to občas slušelo. ()

Al44...

Téměř veškerý děj tohoto filmu kopíruje korejskou předlohu INTO THE MIRROR, což je skutečně škoda. Příjemně to sice spestřují některé vraždy, ale je to asi tak jediné, co může v tomto filmu alespoň trochu překvapit. Navíc to už nepůsobí takovým temným dojmem jako původní Ajův film. Čekal jsem nějaké závěrečné překvapení a to se bohužel nedostavilo. Herci též nepůsobí přesvědčivým dojmem. ()

S.U.E.S.

Tohle nemá s jedničkou nic společného. Atmosféra žádná, pointu vymyslelo snad pětileté děcko a celkově je to celé nudné a nezáživné. Zbytečně ztracených 90 minut. ()

Kingjiri

Technicky překvapivě slušný pokračování. Dramaturgicky však zaujme jen pár nápaditějších způsobů (sebe)vražd, jinak nezáživnej podprůměr. Atmosféra z jedničky je pryč a pointa je hodně průhledná. Zrcadla zabíjej a jediný, co hlavnímu hrdinovi stačí, aby záhadu rozlušitl, je jednoduše se zrcadla znuděnym hlasem i výrazem v obličeji zeptat (btw. hodně trapná scéna). Ale ono se všechno řeší tak nějak samo, což má za následek naprostou absenci jakýhokoliv napětí. Druhá silná hvězda za krev a originální způsoby úmrtí. ()