Max sa zotavuje z traumatickej nehody, a tak vezme aspoň prácu bezpečnostného nočného strážnika v otcovom obchodnom dome. Práve vtedy sa mu začne zjavovať v tamojších zrkadlách mladá žena. Max si nie je istý, či sú jeho vízie vedľajším efektom práškov na spanie, alebo či sú skutočné. A tak si začne všímať všetky detaily ženy v zrkadle. Lenže potom sa jedného dňa ukáže, že niekoľko zamestnancov obchodu zomrelo a Max je podozrivý z ich vraždy. Musí s pravdou von - teda, že v obchode straší duch v zrkadlách - len tak môže dokázať svoju nevinu a zastaviť vyčíňanie prízraku. (TV JOJ)

granatoo

No neviem. Dobre dvojka v pokracovani hororu je vacsinou Becko. Nemam proti tomu nic ale prva vrazda super. V tej kupelni to nemalo chybu. Druha nuda a potom sa dokopi nic neudialo. Mam Becka rad ale toto bola vazne nuda :-( ()

Pecca007

Oproti tomuhle je jednička jako nebe a dudy. Amatérsky to (díky bohu) nevypadá, ale ta zápletka je docela odbytá. Co byste ale čekali od direct-to-dvd horroru. Ještě že ten Stahl má aspoň jako jedinej nějaký charisma a nepůsobí zde jako totální asshole. ()

-krusty-

EHF: Klasický model, kdy druhé "pokračování" těží z jedničky...ale není mu to nic platné. "MIRRORS 2" s jedničkou navíc víceméně nijak nesouvisí. Hlavní hrdina je nesympaťák non plus ultra a více než thriller mi tohle pokračování připomíná tajuplnější detektivku. Ano, gore scény jsou zvládnuté celkem obstojně, ale litry krve a přeřezané šlachy dobrý film ještě nedělají. Myšlenka je dejme tomu dobrá, ale zpracování podivné. Je cítit nižší rozpočet a to jak ve výkonech herců, tak v interiérech...tam se pohybujeme asi ve třech stále stejných místnostech. Škoda...podruhé vidět nemusím - na rozdíl od jedničky. ()

Ariano

Na rozdíl od některých tady, mně film Zrcadla 2 mile překvapil. A musím říct, že se podle mého názoru povedl i líp, jak jednička. Zaujal mně celý děj, i dokonalé zpracování. Mělo to hlavu a patu. Nebylo to tak poskákaný jak jednička, která v mnohých ohledech ani nedávala smysl. Takže určitě palec hore. :) ()

9J9 odpad!

No ani jednu hvězdičku. A to jen proto, že jsem ztratila zbytečně dvě hodiny svého volného času. Vždyť to bylo totálně o ho*nech ... -.- A to, že horory mám opravdu ráda :/ ()

LentilleLily

Krvavé, brutální, smíchané s nadprůměrnější duchařskou kriminálkou. Rozhodně lepší než dvojka, která byla děsně moc detektivní. :O Prostě takové béčko, které neurazí. ()

anousek

Docela kvalitní horor. Viděla jsem ho asi dvakrát a vážně jsem se bála. Dokonce se mi líbí více než 1. I když vraždy v 1 byli o dost brutálnější. Tyhle byli promyšlené a vážně jsem netušila kdo vraždí a proč až do konce. ()

Dalajlada

Velmi špatné pokračování velmi solidního prvního dílu. Tady je špatně snad skoro vše. Scénář, herci, dialogy, atmosféra... Nebýt scény ve sprše, tak nevím, nevím. ()

Ospalek

Je to koukatelné, ale to je tak všechno. Zabíjení obětí zrcadlem je vystupňované, možná zbytečně, možná ne.. První Zrcadla byla prostě lepší, tady je ten příběh tak trošku chudý a v zrcadle je ukrytá naštvaná mrtvá dívka, která pobíjí své vrahy. ()

Thane

Docela se mi libilo ze opustili prvni dil a vetsinu casu jsem byl spokojenej. Je to takovy prijemne civilni obycejny skoro az oddychovy :). Jen ten konec to tahne strasne ke dnu. Na to vsechno je to proste strasne malo. Vlastne uplne obycejna vec ktera se cirou nahodou stala u tech spravnych zrcadel. Tady si mel nekdo dat mnohem vic prace. Mozna to casem budu hodnotit hur pokud mi zustane v hlave jen ten konec ale jinak to bylo fajn. Btw tu zvykaci scenu si budu nejakou dobu pamatoval. Fakt hutna. ()