Max sa zotavuje z traumatickej nehody, a tak vezme aspoň prácu bezpečnostného nočného strážnika v otcovom obchodnom dome. Práve vtedy sa mu začne zjavovať v tamojších zrkadlách mladá žena. Max si nie je istý, či sú jeho vízie vedľajším efektom práškov na spanie, alebo či sú skutočné. A tak si začne všímať všetky detaily ženy v zrkadle. Lenže potom sa jedného dňa ukáže, že niekoľko zamestnancov obchodu zomrelo a Max je podozrivý z ich vraždy. Musí s pravdou von - teda, že v obchode straší duch v zrkadlách - len tak môže dokázať svoju nevinu a zastaviť vyčíňanie prízraku. (TV JOJ)

Kingjiri

Technicky překvapivě slušný pokračování. Dramaturgicky však zaujme jen pár nápaditějších způsobů (sebe)vražd, jinak nezáživnej podprůměr. Atmosféra z jedničky je pryč a pointa je hodně průhledná. Zrcadla zabíjej a jediný, co hlavnímu hrdinovi stačí, aby záhadu rozlušitl, je jednoduše se zrcadla znuděnym hlasem i výrazem v obličeji zeptat (btw. hodně trapná scéna). Ale ono se všechno řeší tak nějak samo, což má za následek naprostou absenci jakýhokoliv napětí. Druhá silná hvězda za krev a originální způsoby úmrtí. ()

helraiser

O dvě třídy horší než předchozí díl a to prakticky ve všech ohledech, přes děj až po hlavního hrdinu, který působí opravdu strašně nesimpaticky. Co se ovšem celkem povedlo tak byla zabití, tady bylo vidět, že si s nima někdo dal práci, ale i tak se nemohla rovnat řezničinám z předchozího filmu. Prostě tu chybí Aja a je to opravdu strašně znát. Koukat se na to ovšem dá a na zabití dlouhého večera to stačí, ale to je tak všechno. Jasně podprůměrná záležitost, ale co si budem říkat, je tu hromada mnohem horších, tak buďme rádi za to co jsme dostali. ()

Ba-nny

Pokracovanie filmu, ktore si vlastne ani nezasluzi mat privlastok pokracovanie. Kvalita filmu oproti jednicke isla rapidne dole, a taktiez sa mohlo viacej popremyslat nad vyberom hlavneho hrdinu, ktory mi tam sakramentsky sesekol. Film mi na horor vobec nepripadal strasidelny, miestami az nezazivny a to bol zrejme aj hlavny dovod preco som v 3/4 filmu zaspal. =) ()

Alexandre

Abych se přiznal, mě nějak neoslovila ani Ajova jednička (hodnotil jsem 3*), tutíž sequel je na tom samozřejmě hůř, ale koukat se na to dalo, i když dějová linie místy nudí. Vyzdvihnout by se dala vynalézavost úmrtí a solidní porce krve, sem tam nějaké leknutí, ale to by asi tak bylo vše... 40% ()

newer_more

Měla jsem radost, že se poslední dobou režiséři čím dál tím víc věnuje spíše psychologickým tématům, která mrazí víc, než armáda tupých zombie. Byla jsem nadšená z Prokletého ostrova, z Počátku i ze Zrcadel. A měla jsem radost, když jsem se dozvěděla že už jsou Zrcadla 2. Ta radost trvala asi prvních dvacet minut filmu. Ne že by tu nebylo pár dobrých nápadů. Tomuhle filmu uškodili efekty (když je tomu Rayenovi /nebo jak se jmenoval/ proříznuto břicho, v zrcadle je krev tmavě červená, ale když je záběr na "reál", krev je až trapně malinová, což je nereálné až hanba) a scénář. U některých filmů prostě už v půlce víte, že vrahem je zahradníkův pes a nemá cenu se na to dívat. Tohle je jeden z nich. ()

Petulka88

Tady nám někdo těžce kopíruje Nezvratný osud. Budiž, v laciném béčku by to snad mohlo fungovat. A když přidáme pár litrů krve a jedny pěkný kozičky, je to sice neoriginální, ale relativně koukatelné. Tedy v první polovině. Ta druhá je už ale jen nudná, trapná a místy i směšná. Ve výsledku je to sice o pár levelů lepší než příšerný sequel ke 30 dní dlouhé noci, jde ale o další naprosto zbytečné hororové pokračování. ()

Hellknight12

Včera pozreté po rokoch. Celkom fajn pokračovanie ale prvý film to nemá. Najslabšia časť je scenár a najväčšie diery má okrem celkom slušných vrážd asi všade. Herecký je to priemer. Viac nemam čo dodať. Film určí neodporúčam, keďže to pokazí úplne celý dojem z prvého filmu. Celkové hodnotenie za mňa to 40%. ()

DjMetal

Neverim ze to zatial videlo iba 243 ludi (ked som pridaval koment)....Celkom v pohode..nejake lakacky, ale malo vraz,mohlo to byt omnoho brutalnejsie na to co sa tam dialo. Rychlo sa to vyriesilo. Mohlo to byt lepsie. V porovnani s prvym dielom, tak toto je o polovicu slabsie. Mne sa hlavne pacilo,ze az ked sa pozreli do zrkadla, ostal tam ten odraz a sem nemuseli nic. Asi to bude tym, ze to reziroval iny. ()

RajCZitko

Mno tak jedničce se ani trochu nevyrovná. Toto bylo slabý, hnusně nětočený, nemastný, neslaný. Navíc herecké výkony stály opravdu za starou Bellu. ()

Crazynka

Na druhý díl Zrcadel jsem se těšila, zřejmě až moc. Jednička nadprůměrná, dvojka velmi slabá a nebýt těch zrcadel, nemá to s poselstvím jedničky nic společného. Nuda, žádná atmosféra, nulový potenciál, herci bez jiskry... škoda. Velké zklamání :( ()

Shanen29

Sakra AJO co si myslíš???ŽE necháš celkem dobrý horor padnout???.No,ale je taky koukatelný a celkem místama i kamerově zajímavý. ()

JohnZ87

Průměrné pokračování průměrného předchůdce, které rozhodně neurazí, ale ani nijak zvlášť nenadchne, třebaže se poměrně daří udržet divákovu pozornost a díky kratší stopáži nestíhá nudit. Jen ten motiv (a míra) pomsty (vraždění) mi přišly malinko přehnané. 60% ()

intro

První díl si mi líbil hodně a ani druhý díl na tom není tak špatně jak by se podle hodnocení mohlo zdát. Dávám 65%. Velmi slušné pokračování. ()

vieriX

Oproti jedničce ubylo napětí naopak přibylo krve příběh je z kategorie těch velmi prostých, ale úplně hůl bych nad filmem nezlomil však mrkněte a uvidíte sami. ()

Black3R

Hmmm, ani kúsok strašidelné, ale za to dej celkom ušol :) a nezaspal som, to je tiež plus, ale celkový dojem je lacný gýčovitý ...... 45% ()

KateW

Do první poloviny to bylo dobré, ale potom se děj smekl k béčkovým propadákům. Na druhou stranu to ovšem úplný propadák nebyl. Líbila se mi zápletka, i když to s autonehodou bylo hodně velké klišé. Takže ve výsledku si by si film jako takový zasloužl ještě jednu *, JENŽE výber herců mi byl neuvěřitelně nesympatický, ačkoli proti Stahlovi normálně nic nemám, zrovna tady mi přišel neuvěřitelně nesnesitelný. ()

bohhous22 odpad!

Kde můžu sundavám Zrcadla ze strachu,že mě po ránu sežere něco tak odpornýho jako jsem viděl na obrazovce....Ale je fakt,že oproti Zrcadlu se mý shnilí koule v zrcadle zrcadlí jako Zrcadlo 2 zábradlí.Nechci tady vytahovat spoilery,ale to je vážně důvod pročš....???? ()

Mamlas

Otravně nudná duchařina o chlapovi v baráku se zrcadly. Pár úmrtí a konec to trochu zlepší, ale stejně je to nudná hovadina. (13%) ()