Reči, to zvieratám svedčí

• Česko Na kus řeči se zvířaty (viac)

Seriál z produkcie BBC o tom, čo sa stane keď vložíte vtipný hlas zvieracím myšlienkam. Každá epizóda predstaví iné zvieratá, pokračuje v témach predošlých príbehov a vracia sa k ich najlepším spolu s hudobno-tanečnými kreáciami. (oficiálny text distribútora)

wooozie

Další pěkný dokument BBC, tentokrát ale bez zvuku, protože ty debilní komentáře snižují hodnocení o více jak polovinu 2* ()

RomeroIsGod

"Ale, Ale, Ale, Ale, Ale, Ale, Ale, Ale. Ne to je Steve. Steve, Steve, Steve, Steve, Steve." Něco dobrý, něco slabší, ale na průměr to stačí. ()

Lapacka

Docela levná produkce, moc vtipu v tom není, pro batolata a důchodce, o prázninách na ČT1 v sobotu v osm u obrazovek asi už nikdo jiný nesedí. ()

HouseMK

Kdyby sestříhali to nejlepší do jednoho filmu a neopakovali stále ty samé záběry jen s minimálně pozměněnými hláškami, mohla to být prvotřídní rodinná zábava na páteční večer. ()

FireTight

Některé vtipy jsou opravdu geniální ("Ale, Ale, Ale, Ale!", "Nechápu, proč nemůžu najít práci..."), některé mi vůbec nepřišly směšné ("Mám nápad na bezvadnej film...", "Oba jste adoptovaní!"), některé bych vyřadil úplně (třeba zpívající žraloky by stačili bez zvuku). Většinu slabých momentů naštěstí zachraňuje dost krátká stopáž jednotlivých dílů, i tak si však myslím, že jeden hodinový díl s výcucem toho nejlepšího by byl daleko lepší volbou. Mimochodem, proč se některé vtipy doslovně opakovaly? ()

RCecko

Možná je to českým dabingem, ale je to nehorázná kravina! Proto mě překvapuje, že je to od BBC. Panda tam řekne, že jí doktor poradil pro zhubnutí, jíst, jen když má hlad a tak to dělá... pomlka... jí každou půl hodinu, tak vcelku trapnost a ono to pokračuje v těchto "vtipech"!! Sice jeden díl má "jen" půl hodinky, i tak je to rekord to zkouknout celý. ()

maoc

První díl mě tedy opravdu pobavil. Něco bylo slabší, ale myslím, že často jsme v našem kulturně-politickém prostředí nemohli vtipy pochopit a docenit. S přibývajícími díly už to ale bylo jen horší a horší, protože skeče se docela nesmyslně opakují. Prdící gorila byla nejmíň ve třech dílech, sice pokaždé s trošku jiným komentářem, ale to už je prostě moc. Výborný vtip opakováním zhořkne. Ještě beru skrečující jezevce, to je asi jako jingle v rádiu, prostě předěl. Ale ten zbytek... Ta neustálá snaha to za jedny peníze natáhnout a vyvařit love mne štvala. To si tvůrci nemohli dát práci a vymyslet komenty k novým záběrům?! Těch má přece BBC mraky. Suma sumárum zklamání, protože potenciál to rozhodně mělo a některé vtipy byly dokonalé, mnohé se ale opakovaly a mnohé byly trapné nebo prostě nebyly vtipné. ()

Marketa0603

Přiznám se, že než sledovat celý tento seriál (ať už v originále nebo s dabingem, který je poměrně slušný), je lepší shlédnout jen vybrané scénky. Hlášky jsou ale občas tak povedené, že nemůžu jinak :) ()