Hollywoodská hvězda Lara Tyler je v jednom kuse pronásledována paparazzi. K smrti nenávidí hlavně jednoho z nich, který jí svými fotkami a články v novinách zničil svatební obřad. V současné době se chce provdat za anglického spisovatele Jamese Arbera. Jeho romantický román ji naprosto okouzlil a tím pádem svůj obdiv přenesla i na Jamese. Rozhodne se mít svatbu v nádherném středověkém hradě na ostrově Hegg, jak ho popsal James ve svém románu. Lara vůbec netuší, že její nastávající na ostrově nikdy nebyl a popis si zapůjčil z místního, ne příliš dobrého průvodce. Aby se ale mohla v klidu vdát a užít si svůj den bez vtíravé přítomnosti světových médií, najme si pro odpoutání pozornosti místní dívku, která v převleku nevěsty svede lovce ze stopy. Tento odvážný plán se zdá být elegantním řešením, avšak pouze do chvíle, kdy se Katie setká s Jamesem. (Nova Cinema)

allegria

"Je žhavej do ženění, protože je chromej," - tak matka dohazuje dceři potenciálního ženicha. Především jemný, neotřelý nenásilný humor, pak nádherná a nevšední (neokoukaná) exotická krajina, děj má celkem spád... Bavila jsem se až do konce. Moc líbí! ()

Heywood

Herecká parta je sice sympatická, ale náboj to nemá, jiskra tam nepřeskočí, únavnost děje, spočívajícím na podfuku na novináře brzy ztratí kouzlo, už vidím slavnou herečku, jak se s někým tahá po světě na vozíku. Těch nereálných věcí tam bylo více a to tu komedii také sráželo dolů. Dalo se to vidět, zítra si nevzpomenu a originálem byly jen ty hlášky. Tak za ně 45% ()

LucyZ

Mohl to být celkem povedený film. Mohl. Pokud by se vynechaly některé postavy a zmatenost děje. Neříkám, že celý film od začátku do konce je hloupý - pro některé věci bych to dokonce chtěla vidět ještě jednou (ale s jiným scénáristou a režisérem). Ale jako celek to moc nefunguje, co Vás udrží při vnímání jsou především Kelly Macdonald a David Tennant, sympatičtí jako vždy. Pokud je nemáte rádi, nestojí to bohužel za Váš čas. Dočkáme se někdy konečně "nové Lásky nebeské"? ()

mia.com

Nevím jak, ale nudila jsem se snad celý film...Ihned, jak ti dva řekli, že podepsali protokol, mi bylo jasné, že spolu určitě skončí...Co se jim ale opravdu povedlo, bylo to kouzelné prostředí malinkého ostrůvku. ()

gabimka

Kelly Macdonald má úžasně roztomilý přízvuk a na film jsem se ráda koukla i podruhé. Britské vtípky, slovní hříčky, občas něco mile neočekávaného, prostě oddychovka. ()

DrifterSoul

Milé, romantické, vtipné a přijatelně praštěné. A k tomu "very British". Krásná krajina (točeno hlavně na Isle of Man), dokonalá Lara a nádherně inteligentní oči "náhradnice". To vše zabaleno převážně do hrdelní skotské angličtiny. Příjemný film a pohlazení pro pozvednutí nálady. ()

Aresko123

Prečo ja si nedám povedať. Asi omylom som si to pustil a hned som vedel že je zle. Jedna hviezda jedna puťka do kuchyne a jeden tuťmák ženích. Priznávam, že som, film dopretáčal aby som nestrácal čas....... ()

marco.uk

Film je slabucky, tak na nedelne popoludnie po vydatnom obede, ked si clovek chce "polozdriemnut". Filmu, scenaru, atd odomna len 1 hviezdicka, Ale Kelly MacDonald davam dalsie 2. Jednu za jej uzasny skotsky akcent a jednu za to, ze som si miestami naozaj myslel, ze sa do Davida Tennanta skutocne zalubila... ()

Katsiki

Dávám čtyři, abych zvedla hodnocení, protože si myslím, že si to zaslouží. Není to průměrná americká romantika. Příjemní herci, vkusný humor. Britská romantická oddychovka.Ovšem nedívat se v žádném případě s dabingem!!!!Kde jsou ty časy, kdy český dabing byl lepší než originál. ()

mark.benford

scenár, podľa mňa, nie je príliš postavený na logike, niektoré situácie a scény mi nedávali úplne zmysel a celkový dojem z tejto romantickej komédie bol značne zmätený. no boli tam aj milé momenty, ktoré ma celkom pobavili. a keďže mám rada filmy z britského prostredia a david tennant i kelly macdonald patria k mojim obľúbencom, vlastne ma tieto tri elementy presvedčili o tom, že sa mi ten film celkom páčil. ()

Yossaretix

Pro mně trochu rozporuplný film, kdyby tam nebyla ta neuvěřitelná milostná zápletka po americku a byl to britsky komediální příběh hlavní hrdinky na tom ostrově, tak mě to bavilo, romantickému vztahu jsem vůbec nevěřil a to ani jednomu z ukázaných, opravdová chemie byla jen mezi hluchými starými manželi tančící dudáckou čtverylku a celý film zachraňuje krásná a uvěřitelná Kelly Macdonald a její komentáře, za ní dávam o hvězdičku víc ()

Jannine

Už dlouho jsem neviděla takhle divnej film. Zaráží mě výběr hlavních hrdinů, to snad v Británii mají nedostatek sympatických herců nebo co? Celý to bylo zvláštní, popravdě mě osobně nenadchlo ani to ostrovní prostředí, který se tady podle komentářů hodně lidem líbí. A ten příběh snad ani za komentář nestojí. ()

tereSKA

Ok, ten příběh je fakt hodně hloupý, takový jednoduchý a naivní. Ale ne takovým způsobem, aby mě to otrávilo (takže v základu jedna hvězdička). Za přízvuk většiny protagonistů druhá a za Davida třetí a poslední. ()