Hollywoodská hvězda Lara Tyler je v jednom kuse pronásledována paparazzi. K smrti nenávidí hlavně jednoho z nich, který jí svými fotkami a články v novinách zničil svatební obřad. V současné době se chce provdat za anglického spisovatele Jamese Arbera. Jeho romantický román ji naprosto okouzlil a tím pádem svůj obdiv přenesla i na Jamese. Rozhodne se mít svatbu v nádherném středověkém hradě na ostrově Hegg, jak ho popsal James ve svém románu. Lara vůbec netuší, že její nastávající na ostrově nikdy nebyl a popis si zapůjčil z místního, ne příliš dobrého průvodce. Aby se ale mohla v klidu vdát a užít si svůj den bez vtíravé přítomnosti světových médií, najme si pro odpoutání pozornosti místní dívku, která v převleku nevěsty svede lovce ze stopy. Tento odvážný plán se zdá být elegantním řešením, avšak pouze do chvíle, kdy se Katie setká s Jamesem. (Nova Cinema)

SHA

No, dobře, žádný zázrak to není. Ale moje očekávání to naplnilo bezesporu - Tennant je okouzlující, jak to jen on umí (vlastně jsem ho ještě neviděla ani hrát špatně, ani nebýt okouzlujícím), je to taková romanťárna, prvoplánová, ale ne tak prvoplánová jako jiné romatnické komedie. Velmi dobrý humor a skotská angličtina jsou třešničkou na dortu... Naprosto vystihující všechny ženy je Katie, která po tom, co je zachráněná před utopením, místo poděkování nebo něčeho podobně běžného vyhrkne - "Prosím tě, nedívej se mi na nohy" :-D ()

haWranka

Tak já nevím. Nějak to nebylo ani romantické, ani vtipné, hlavní hrdina byl protiva, hlavní hrdinka se moc snažila působit sympaticky, ale taky se to moc nepodařilo. Nikde žádný záporák... Nejvíc jsem si tedy užila tu překrásnou krajinu a pár momentů, jako např. tancující stařečky. ()

TommyDiamond

Britský homor + romantika = palčivá nuda. Myslím, že tento film byl z mého pohledu naprostou zbytečností a ztrátou času. Ovšem pro ty kdo se rádi devadesát minut nudí a přitom se bijí do hlavy je tento film jasná volba.. Celkově 15% ()

DadysGirl

Ono je to jako jen tak televizne obsazeny a natoceny... Zadnej zazrak, zadny prekypujici Charisma... Prste tam nedoslo ke kyzenym chemickym reakcim, ktere nas nuti chtit podobna dobrodruzstvi a vztahy prozivat take tak... Ale cely je to takovy (rozto)mily... ()

JajinkaBec

Svěží závan vzduchu v jinak nepřeberném množství romantických komedií, které zámořská produkce chrlí jako na běžícím pásu. Ačkoliv princip je stejný, je to prostě jiné. Herci, prostředí, scénář, kamera. Myslím, že právě to, že tomu chybí ten odraz amerického - mnohdy jen rádoby vtipného - pozlátka, se mi na tom líbil vůbec nejvíc, protože jinak to bohužel mezery má. ()

Cortesz

Neurazí, nenadchne, nemastné, neslané, začne, skončí. Herci obstojní, sympatičtí, pěkná příroda, humoru moc není, a toť asi vše, zapomenuto. ()

megajalec

Pekné prostredie, zaujímavý dej, zopár dobrých scén (dôchodcovia), klasická predvídateľnosť deja, žánrové klišé a málo priestoru pre Alice Eve. Dalo sa to však pozerať, dokonca aj bez pretáčania a prevracania očí. ()

lobo87

Výrazne priemerný romanťák, ktorý zaujme jedine prostredím zapadnutého ostrova. Chýbala tomu iskra, humor, lepšie obsadenie... 45% ()

Prubner

Ne, nefunguje to. Z mnoha důvodů: děj je příliš vykonstruovaný, scénář nevtipný, sbližování hlavní dvojice je odbyto několika málo scénami (takže jim tu lásku nevěříte), režisér všechny zbytečně tlačí do přehnané nadsázky a chemie mezi postavami je nulová. Kelly se sice snaží (někdy až moc), ale sama to neutáhne. ()

Elio

Eeeh, no já nevím. Ale tohle už prosím ne. Já chápu, že to mělo být vtipné, ale většinu času nebylo. Jedna absurdní situace střídala druhou a v podstatě nic nedávalo smysl. Pár mi k sobě taky úplně neseděl, i když ke konci už to bylo lepší. Hvězdičku ale dávám za přírodu a lokaci, druhou za fajn momenty (tančící starý pár). ()

rigby

Trochu zmatený a trochu podivný film. Jediné, čeho se lze chytit, je zamilovaný příběh, jehož konec je předem jasný. Pochválit lze nádherné reálie. Nic víc. ()