ČT Live - No Name

(koncert)
všetky plagáty

Jedna z nejznámějších poprockových skupin současnosti zpívá slovensky, ale název má anglický: No Name. Tedy Beze jména. Ale klidně by se podle většiny svých členů mohla jmenovat bratři Timkovi. Pocházejí z Košic, jsou čtyři a všichni na něco od dětství hráli. Jako studentská formace začali v roce 1996. Svých šest studiových alb a jedno koncertní naplnili převážně šťastným, rytmickým rockem a zapamatovatelnými, někdy polomluvenými sloganovými texty. Takže v jejich hitech vlastně ani přeťaté žíly není třeba brát tragicky. Osou koncertů je absolvent košické konzervatoře, zpěvák a hlavní autor Igor Timko. Má nadhled nad sebou i nad publikem, které přišlo 27. listopadu 2008 do pražské Tesla arény. (oficiálny text distribútora)

kajas

No Name patří mezi mé oblíbené kapely, mohu potvrdit, že na jejich koncertech je výborná atmosféra. Igor možná hopsá až příliš, ale nádherné texty si nejde neoblíbit. ()

otík

No Name má moc rád, ale nemohu si pomoct - mám pocit, že tady jim to pár krát neladilo nebo to bylo úplně mimo. Nějak na mně ta atmosféra z televize nedýchla. Zažil jsem koncert ve Zlíně a to byla panečku výborná show. Asi to přes tu telku tak nepůsobí. Je to jen můj pocit, že Igor je čím dál zvláštní ve svých pohybech? ()