High Stakes Poker

(relácia)
všetky plagáty

Záběry z lasvegaského casina Golden Nugget, kde měří své síly spíše pro "pobavení" publika nejúspěšnější pokeroví hráči současnosti v nejvyšší live Cash game vůbec. Laciné vtípky bývalého pokerového hráče Gabea Kaplana, nyní v roli komentátora, rozhodně neurazí. V novějších sériích vždy v pauze můžete shlédnout vložku "Did you know?" v podání jednoho z předních pokerových hráčů Daniela Negreanua, který objasňuje nejčastější přežitky z minulosti halící poker stále do podsvětí. V show vystupují pokerové hvězdy Tom Dwan, Doyle Brunson, David Bennyamine, Elie Elezra, Mike Matusow, Barry Greenstein, Philip Galfond, Gus Hansen, Phil Hellmuth, Phil Ivey, Daniel Negreanu, Bertrand Grospellier a další. (MariaAnna)

Eddard

Gentlemanský Gabe Kaplan se svým košem relevantních historek a úderných vtípků komentující šest sérií Texas hold´em cash game s největšími profíky tohoto velice vrtkavého řemesla. Pro ambiciózní, začínající karbaníky je tady k nastudování miriáda triků a tipů, o kterou můžou rozšířit své herní portfolio, pro fanoušky sportu se tady v osobách jednotlivých hráčů rozvíjí několik docela strhujících příběhových oblouků - dokáže Daniel Negreanu konečně protrhnout smolnou šňůru a odejít z nové sezóny s (aspoň nějakým) ziskem? Přehrají mladí internetoví žraloci (Elky, Galafond, Dunn), na jejichž straně stojí čirá matematika a tisícovky odehraných her na online pokeru, staré ostřílené matadory (Brunson, Farha, Greenstrein), kteří kromě čísel rádi spoléhají i na léty vybroušený instinkt? Je Phil Ivey opravdu nejlepším hráčem na světě? Tak či onak série, která ve mě ve své době zažehla vášeň k téhle formálně jednoduché, ale ve skutečnosti neuvěřitelně komplikované a krásné hře. ()

paulieM

Legendární pokerová kultovní záležitost. Kam se hrabe Big Game nebo Poker after dark. Nejspíš má to nejlepší už za sebou, časy za Gabe Kaplana, před Černým pátkem už hold nikdo nevrátí, to byly zlatý časy nejen online pokeru, ale i TV pokerových show. HSP má jednoduše svou duši, kterou však cítí jen pokerový hráči, ()

vorheese

Kdo má rád poker, zamiluje si i tuhle show. U komentářů Gabea Kaplana se já osobně nasměju víc, než u jakéhokoliv komediálního seriálu. ()

Herr_Flick

Daleko lepší než roztahaný Poker After Dark, zde s příjemnějším komentářem a dvěma až třema krátkýma vložkama. Radost pohledět na reading abilities Negreanua, poker face Iveyho, zkraty Hellmutha nebo zběsilou hru Durrra. ()

Ragdoll

Po 14 komentářích není třeba nic dodávat, vše již bylo řečeno: nejlepší pokerová show, na které, pokud jste fanouškem, vůbec není těžké vypěstovat si závislost. Vtípky Gabea Kaplana jsou jen vítaným doplňkem k tak už bezchybným vystoupením bezkonkurenčních hráčů z celého světa. Zapomněl jsem na něco? Myslím, že ne. 100%. ()

.MJ.

Je to lepší než Poker After Dark asi proto, že se hraje jen cash game a střídá se tam více skvělých hráču. PAD byl jen sit and go turnaj s vkladem 20k, ale dělali se i cash game a ty byli stejně kvalitní jako v HSP... možná i lepší. A co se týče komentátorů tak ti jsou super, člověk se s nima rozhodně nenudí. HSP je povinost pro milovníky pokeru! 98% ()

PanPes

Kvalitní seriál z prostředí pokeru a všeho co k tomu patří - ovšem stejně jako u "Poker After Dark" musím zmínit , že prvků z opravdové hry zde pochytíte opravdu jen málo. Ne nadarmo se v této branži říká , že pokud chcete točit pořádnou show potřebujete někoho jako je Mike Matusow , Phil Laak nebo Phil Hellmuth - a proto je "High Stakes Poker" spíš o zábavě a dění okolo než o samotném pokeru. Kostru seriálu tak v první řadě tvoří sami hráči a v té druhé "directors cut" odehraných "hand" , kdy je prezentován jen výběr těch opravdu nejlepších "hand" a největších "potů"... Co se prvního bodu týče tak o zábavu rozhodně není nouze - lidi jako Negreanu , Matusow , Hellmuth nebo třeba Eli Elezra vás u stolu kvalitně pobaví... Jedinou výtku vidím ve výše zmíněném výběru hand - pro začátečníky a laiky to může být dost matoucí a může jim jednoduše připadat , že poker je o 10 odehraných "handách" , kdy pokaždé dostanete "bad beat " v podobě "BD flushe " nebo vyššího "fullhousu"... Na druhou stranu chápu , že není možné zachytit pokerový souboj v plné délce , takže to vnímám jen jako menší nedostatek - tenhle seriál je tím spíš seriálem pro uzavřenou pokerovou komunitu než pro nezasvěcené... Spolu s příjemným komentátorem v podání Gaba Kaplana - který vás opravdu pobaví a navíc ví o čem mluví je pro mě tento seriál za jasných 5 hvězdiček ... ;-) ()

cyphercz

Sice to nemá ani zdaleka tolik dílů, jako Poker After Dark, ale je to rozhodně zábavnější podívaná plná hvězd pokerovýho světa. Obrovský plus je komentář od bývalýho komika Gaba Kaplana, kterej zaručeně pobaví (i proto je 7. řada o poznání horší), prostě pro fandy pokeru je tahle show povinnost:) ()

Havala

neustále zábavný pořad s poker tématem, lze se dívat pořád dokola:-) největší špičky pokeru z celého světa v mixu s americkými zbohatlíky. ()

DuMonT

Musí vidieť každý, kto má rád poker. Hŕby peňazí, ktoré kolujú po stole, vtipné hlášky a umenie známych poker pro je ta najlepšia kombinácia :) ()

misimus

Povinnost pro fanoušky pokeru. V jednotlivých seasons se prostřídají snad všechny světová "esa" (Ivey, Durr, Negreanu, Greenstein, Matusow..), i když si spíš uděláte přehled o tom, kdo má lepší hlody, než kdo jak hraje:) PS: comentator rulezz ()