Otravný pomeranč

(neoficiálny názov) (seriál)
  • USA An Annoying Orange

An Annoying orange je komediální web seriál vytvořený Danem Boedigheimerem na internetové stránce Youtube.com. První epizoda přesáhla neuvěřitelných 11 milionů zhlédnutí, a proto se rozhodl pokračovat. Počet dílů se rozrostl více než na 80 a stále stoupá. Jde v podstatě o "obyčejný" mluvící pomeranč, který se nachází v kuchyni ve společnosti jiného ovoce, které se rozhodne otravovat po celý jeho krátký život. Epizoda většinou končí díky noži, který drasticky ukončí krátký život otravovaného plodu. (Džany)

Hem.m odpad!

Jednoznačně největší sračka, co jsem viděl.. Vidět někde takovej pomeranč tak ho rozdrtím kladivem, rozsekám na sračky, poliju benzíme a zapálím.. A ten popel ještě jednou rozdrtím a tak.. Ale tak, když to někoho baví, proč ne, že? ()

Pierre

Yotube videa mě většinou unavují, ale Otravný pomeranč je jedna z mála vyjímek. Když prostě je toho až nad hlavu, člověk si musí pustit něco co je tak strašně blbé až je to dokonalé. Navíc na českém dabingu si dáva Fenix hodně záležet. Ovšem je pravda, že ne všechny díly jsou tolik vtipné. ()

SarumanKo

Najnepríjemnejšie ovocie všetkých čias a jeho kratučké príhody plné škodoradostného humoru, šíriace sa po celom internete, sa pomaly stávajú kultom. Ich kvalita je síce kolísavá, ale nenáročných jednorázovo zabavia. "Hey, Apple! Apple! Hey!!!" (70%) ()

Colonist

Dřív to bývalo hodně vtipné, dnes už tenhle Pomeranč začíná být spíše trapným a opravdu otravným. Čest výjimkám. Mimochodem, v jedné z epizod namluvil chili papričku známý herec James Caan (Kmotr, Las Vegas: Kasino). ()

Mefistofelle

Je docela škoda, že už to po pár dílech začne být všechno na jedno brdo... chápu, je to mluvící nepohyblivé ovoce, takže je obtížnější vymyslet něco, co by se pořád neopakovalo, ale prostě si nemůžu pomoct, další díly už nějak cíleně nevyhledávám. ()

joker.george

Vždycky mě to pobaví a rozesměje, tolik ironie, narážek a vtípků v tak krátkém čase, to snad ani nejde. Hodně ujeté, ale pomeranč si prostě nejde nezamilovat. ()

Yesqward

Toto ma dokáže pobaviť za každých okolností. neskutočne dobrý nápad. Pomarančov smiech a vôbec celý pomaranč nemá chybu :) Dane Boedigheimer je fakt chlapík! :) 100% ()

BoncheR

Otravný pomaranč si ma získal na prvé pozretie.:) Je to vtipné a ja to nazývam "všeobecný humor".Pretože mnohých ľudí si získa hneď (samozrejme len pre tých, ktorý to neberú vážne). Dáva 5* pretože šiestu sem nedali. :) ()

sskrblik

Páteční večer patřil filmu Celda, alkoholu a taky téhle roztomilé kravině. V jednoduchosti je síla a účelnost. Svůj podíl na dobré náladě patří i tomuto pomeranči :-) ()

shantim

Wasabi je cool. Jinak jen amatérská konverzačka jakoby ji doma vytvořil průměrný kreativec z reklamky. Ale zábavné to je, to ano. 62% hvězdiček ()

swe

Vysokorozpočtová epická sága o trpkém údělu Mechanického pomeranče, jehož herecký představitel podává vskutku strhující výkon! ()

Kicune

Nápad dobrý a název nelže – pomeranč je OPRAVDU otravný a to až vražedně. Většina scének je spíše k pousmání, ovšem navždy si zapamatujete „Whassup!“ ()

Gerret

Je to fakt mazec, u některých dílů jsem umíral smíchy, nejvíc se mi líbil ten díl s tím Wazzzzzzzzzup! nebo díl Wasssabi :-). Pěkně udělaná animace ovoce a obličejů. Plno vtipů je fakt bezvadných. Doporučuju stránku http://www.videacesky.cz/ tam je plno dílů s čekými titulky. Hodnocení 80%. ()