Jednorožec Charlie

Réžia:

Scenár:

Hudba:

Jason Steele

Jednorožec Charlie je originálny komediálny webseriál vytvorený v roku 2005 Jasonom Steeleom. Prvá epizóda sa stala okamžitým hitom s desiatkami miliónov zhliadnutí. Seriál pojednáva o znudenom jednorožcovi Charliem, ktorého obťažujú dvaja ďalší hyperaktívni jednorožci (modrý a ružový). Seriál je aj napriek svojej krátkometrážnosti naplnený obrovským množstvom absurdností a šialeného humoru, a preto je aj často vyhľadávaný užívateľmi drog. (Hamaradža)

chessbeer

"Chaarliiieee, chaaarlieeee, yeaaah chaarliiie, cooome with us chaaarliiie". Růžovej jednoretardorožec mě neuvěřitelně štval od první vteřiny. Alespoň že Charliemu na konci ukradli ledvinu. V druhém díle mu strčí do zadku banán a Charlie se tak stává bananakingem. Na díl tři jsem nebyl dostatečně zoufalej, nebo zhulenej. Za, na pět let, hezky nakresleného jednoretardorožce dávam 1*. ()

DonTommy

Toho času jsem bydlel na kolejích ve Švédsku a Charlieho mi pustila italská kamarádka mojí spolubydly z Polska, která za ní přijela z Londýna kde je doktorandkou práv po absolvování Cambridge. Zmohl jsem se jen na "Well, that was random"...a od té doby mě to nepustilo (a to prosím neholduju zábavným chemikáliím) :-) Charlieho asi může člověk jenom milovat nebo nenávidět. All you have to do is put a banana in your ear! ()

LuiCJ odpad!

Toto je akože čo? Nadrogovaný seriál je asi najkratší výstižný opis tohto "skvostu". Otravní jednorožci, nemá to ani štipku zmyslu, "živočíchy" ktoré po dospievaní príšerných pesničiek explodujú. Banana King, Candy Mountain a ešte množstvo iných rovnako sprostých priblblých nápadov. Musím však uznať, že je to dosť originálne. Touto vetou to ukončím - JEDEN Z NAJHORŠÍCH ANIMOVANÝCH SERIÁLOV! ()

verbal

Krásná ukázka toho, jak mohly vypadat Teletubbies, kdyby Tinky Winky nebyl buzerant. Povinně bych to pouštěl všem batolatům, aby začaly už v útlém věku vstřebávat základy úchylného sarkazmu. Na světě by bylo hned veseleji. Prostě si představte, jak žlutý potrat ufona a opice LaaLaa drží v prackách obří kosočtverec a s perfektní dikcí těm fakanům sděluje do poslintaných xichtů: "To je piča! To je piča!". ()

Torgal

Neskutočná haluz. Samozrejme miestami to skĺzava do trápnosti ale ten festival bizarných dobrodružstiev čo zažíva nebohý jednorožec Charlie je veľká zábava sledovať, lebo človek netuší čo príde v nasledujúce sekundu - tu je možné úplne všetko. A tie songy! Povinnosť pre fanúšikov ujetého humoru. 8/10 ()