Hriešnici

USA, (2011–2021), 118 h 29 min (Minutáž: 43–59 min)

Tvorcovia:

Paul Abbott, John Wells

Réžia:

Mark Mylod, John Wells, John Dahl, Todd Holland, Stephen Hopkins (viac)

Emmy Rossum, William H. Macy, Cameron Monaghan, Steve Howey, Justin Chatwin, Michael Patrick McGill, Joan Cusack, Jeremy Allen White, Jane Levy (viac)

Bixbi

Prozatím jsem někde v půlce první série a jsem u vytržení. Po dlouhé době něco, co mi zcela sedlo a je dost odlišné jak zpracováním tak neotřelými, kontroverzními tématy. V každém díle se sice pořád chlastá a píchá(i když by na chlast neměli zbývat peníze), ale vlastně proč ne, když to funguje jako v tomhle případě? Je to vážně skvělá zábava a díky sexuálním scénám Rossum se je na co dívat i po slintající na obrazovce nalepené stránce mého já. Opravdu mě zajímá, jak se budou vyvíjet životy Gallagherovic dětí, otce váguse a neustále souložících lidí od vedle. Mimochodem, když jsem poprvé zahlédl Howeyho, tak jsem byl trochu v rozpacích jelikož poslední a do této doby první setkání s ním pro mě bylo v Deníku zasloužilé matky, kde hraje fotbalového poloprofíka a blba(tak se mi uchoval v hlavě), avšak nakonec se ukázalo, že mu role zřejmě sedí. A pan W.H. Macy je vážně kurevskej houmles, takže pro zatím je to za mě pět hvězd. Doufám, že seriál udrží úroveň, což podle kladných ohlasů zřejmě ano. ()

Buddyholy

Pozrel som si všetky (84 častí) naraz, doteraz som tento seriál nesledoval a som ohromený. Už teraz mám dieru srdci a v duši a neviem, čo budem robiť zajtra bez tohto milého kolektívu. Hlavne LIP (White) mi už teraz neuveriteľne chýba a teším sa na ďalšie série. Aj ja som závislý, nie od drog, ale od Shameless. ()

Hidoshito odpad!

Nepamatuji si, kdy naposledy jsem byl z něčeho tak znechucený. Upřímně lituji herce, že musí hrát postavy tohoto ražení. Těžko se pak divit, že je svět v prdeli, pokud tohle někoho inspiruje. Obvykle záporákům fandím, ale tomuhle "lidskému odpadu", co se neštítí vůbec ničeho, to fakt nejde. Mám za sebou 2 série a nejlepší moment zatím byl, když si ta parodie na matku podřeže žíly, bohužel to není smrtelné.;) ()

stuj

V půlce druhého dílu vypnuto. Nějak mi tam nikdo nebyl sympatický a nic pořádně nezaujalo. Přišlo mi to až příliš umělé, nepřirozené. Čeknu britskou verzi, tu jsem totiž hledal původně. Snad to nedopadne stejně. ()

fgf_hbf

V seriálu se prolíná spousta dějových linek a některé z nich jsou boží, jiné bohužel trapné a silně otravné. Naštěstí máme DVR a možnost přetočit každou scénu, kde se objeví ten odporný William H. Macy, nebo tedy, přesněji řečeno, jeho silně nesympatická role - Frank. ()

MatoPalkes

William H. Macy si to neskutočne užíva a na Emmy Rossum je radosť pozrieť. Ostatné postavy ale bavia tiež a pre mňa je to jeden z najzábavnejších seriálov vôbec. ()

3anitram

Pro mě jeden z nejlepších seriálů ever! Přišla jsem na něj náhodou, nechápu, že úplně unikl publicitě. Perfektní obsazení, W.H.Macy je neskutečný borec!! Je super pozorovat růst dětí i jejich vývoj jako postav, vliv prostředí na jejich chování, totálně nekorektní černý humor, situace ad absurdum i silné citové momenty. Škoda, že nemůžu nikde najít britskou původní verzi (ale tentokrát silně pochybuju, že by tuto překonala). Nekriticky miluju všechny postavy a bude se mi po nich stýskat. 6hvězdiček :-D ()

Falanx

90%. Znamenitě ujeté. Krapet brutální. Pravdivé. *****Život, život na pomezí hladu, existence, bezdomoví, život plný překvapení a ran osudu. Přesto, plný soudržnosti...Et cetera. ()

mirko123

Prvé série jednoznacne 5, potom sa to začalo meniť na progresivnu agitku. Ak by som prestal sledovať po 9 sérii, bol by som si zachoval lepšiu mienku. ()

felix410519

Nevím kde začít.. do čtvrté páté série, už ani nevím do které, to bylo něco neskutečného, ty nečekaně až přehnane a šokující události byly něco co sem potřeboval.. to za pět hvězd z přehledem. Ale pak to začlo být mírnější a hlavně až moc feministické,utlačované,proti teplouskovske až moc.. opravdu až moc,lgbt strašně přehnane,Liam ten to zas přeháněl z kulturou, Ian zase z lgbt. Ale nejvíc kurvaa kdo mi začal vadit,byla Fiona a debbie... Naštěstí Fionu vypakovali,ale ta pojebana lizacka trubek a feministka tam byla dokonce.. opravdu kdybych chtěl jen kvůli tomu to stáhnu na tři hvězdy. Jenže ono to mělo něco pořád do sebe. Carl,frank a hlavně můj největší oblíbenec Lip.. ten to zachraňoval. I cesta iana s mikym mi nějak nevadila,sem docela homofob. Před 10 sérii sem si byl jistý že dám max čtyři,jenže poslední dvě mě příjemně překvapily. Hlavně poslední série a linka s Frankem,fakt to ve mě vyvolalo lítost . Takže děkuji a je to za pět ()

Akret120

Akože vzdávam to po 3 sérii tie diely su dlhé a sérii je veľa je to dobré ale v dieloch je vela nudných časti , mám obľúbené dve postavy Ian a Mickey a oni tam sú málo ()

blbina

Tento seriál jsem již viděl dávno a musím říct, že s odstupem času a přibývajícími životními zkušenostmi je to fakt totální úlet. Frank je naprosto krásně sobecká postava, zatím co Fi se snaží se vším poprat. A další členové? Nádhera jak se všechny postavy vyvíjí a Vy na konec zjistíte, že s nimi žijete pod jednou střechou. Dal rozepisovat nebudu, protože nechci spoilerovat, ale stojí to za to! ()

Zemřela herečka Louise Fletcher

Zemřela herečka Louise Fletcher

24.09.2022

Ve věku osmaosmdesáti let v pátek ve svém domě ve Francii zemřela americká herečka a držitelka Oscara Louise Fletcher. Smutnou zprávu předal médiím její agent David Shaul s dodatkem, že herečka… (viac)