Impozantní lodě

• Česko Ohromné lodě (viac)

Exkluzivní pořad o nejpůsobivějších pracovních plavidlech na světě - nákladních kontejnerových lodích, ledoborcích, transportérech dobytka a dalších - včetně vzácného pohledu nad i pod palubu. (oficiálny text distribútora)

Georginek

Velice pekne udelany dokument. Obcas mi prislo otravny, ze opakuji neustale veci dokola ( navazovani v reklamach )- jak ja to nesnasim - a chybelo mi tam vice technickych infrormaci na misto neustaleho dodrzovani bezpecnosti a vyhlasovani cviceni a podobnych hovadin.......Videl jsem prvnich 8 dilu, dal bych ***, ale potahal jsem i vsechny ostatni a jsou to 4* jak vysite.... ()

Paity

Já o lodíćh nic v podstatě nevím, jen to co si přečtu. Tenhle seriál mě ale upotal. Například loď lovící tuňáky, to je něco neuvěřitelného. Nejen, že je loví, ale také zpracovává a balí. Prostě jen přijeden k přístavu, vyloží zboží, naloží zásoby a na další dva měsíce jede na moře. To je něco neskutečného. ()

Cappuccino

Pri mojom odpore k morským plavbám som nadmieru prekvapený, ako intenzívne ma dokázala dokumentárna séria Mighty Ships počas niekoľkých dielov zaujať. Ale že by som jasal euforickým opojením? Nie, to rozhodne nie. ()