Kirksdale

Krátkometrážny / Horor / Mysteriózny / Thriller
USA, 2007, 22 min

Banální převoz pacientky do psychiatrické léčebny Kirksdale Hospital se změní v boj o život. (pornogrind)

darkrobyk

Poněkud brutálnější variace povídky E. A Poa - Metoda doktora Téra a profesora Péra. Policista přiváží do blázince dívku Molly, která zde bude coby pacientka. Jenže blázni jsou nějací divní a s doktorem Eckertem není očividně také vše v pořádku. A než si polda dá dvě a dvě dohromady, rozpoutá se masakr. Sešitá ústa, přibité ručičky a nejrozkošnější - naříznuté nožičky - ne, s těmi se chodit nedá... Polda by si tedy zasloužil uříznout péro, ale i tak neměl vyhlídky růžové. Zábavný kraťas, kde se nejde pro škopíček krve daleko. ()

EvilPhoEniX

Solidní starší kraťas od režiséra letošní pecky Mortuary Collection! Příběh se odehrává v Kirskdale Hospital, kde místní psychopati ovládli nemocnici a zkrátka dělají nepořádek. Potěší výborné Gore a slušná atmosféra blázince. Jo Ryan Spindell má režii v malíku. 8/10: ()

SOLOM.

Mladý zástupce šerifa veze ve služebním vozu Molly Walkerovou, kterou má za úkol dovést do psychiatrické léčebny Kirksdale Hospital. Když však dojede na místo, zjistí až příliš pozdě, že personál je mrtvý a kliniku ovládli psychopatičtí chovanci, pro které lidský život nic neznamená…Byl jsem hodně překvapený z tohoto amatérského snímku, který by klidně obstál i jako celovečerní film. Zápletka sice není zrovna originální, ale tvůrcům se podařilo vytvořit skvělou atmosféru, triky byli na vysoké úrovni, napětí postupně nabíralo na síle a herecké výkony excelentní. Takhle si představuju kvalitně natočení krátkometrážní snímek. ()

TheEvilTwin

Ochranka se ženou po příjezdu do léčebny pro mentálně nemocné zjišťují, že všechen personál je zabit a léčebnu ovládli narušení psychopati. Základní myšlenku si film bere ze Stonehearst Asylum a veškerý zbytek je torture, řezání končetin a přibíjení rukou hřebíky do stolu a jde o sakra velkou řezničinu, kterou jsem v krátkometrážních filmech zatím neviděl. Velice povedená gore jízda, které i její otevřený konec pěkně hraje do karet. ()