Para vs Votrelec

všetky plagáty
Krátkometrážny / Sci-Fi / Horor / Komédia
Slovensko, 2010, 3 min

Slovenský sci-fi film na spôsob Votrelca. V hlavných úlohách účinkujú členovia skupiny Para. (oficiálny text distribútora)

honajz2

Nějakou skupinu Para fakt neznám, ale i když je znát, že to nebrali vážně, i tak to působí spíš trapně a debilně, než vtipně. Za snahu jim hvězdičku dám, ale víc ani ťuk. 1* ()

rowdys

Ja len poopravím tých, ktorí nevedia: Gorila.sk je slovenský nákupný portál a film vznikol len ako účelovo trashy natočená paródia a zároveň virálna reklamná kampaň elektronickému obchodu. Tiež som prekvapený, že sa to objavilo v databáze, máme z toho v Gorile dobrú zábavu :) ()

drankeryth

Amatersky snimok opisujuc prvy film Votrelca. Najuletenejsia cast bola s tym vyliahnutym vajcom, kde miesto toho parazita z povodneho filmu pouzili mop:) Ani samotny votrelec nebol najhorsi a v niektorych zaberoch aj vyzeral vierohodne:) Na pobavenie je tam toho malo, ale ze by ma to nejako moc extra nebavilo to nemozem napisat. ()

Lebowsky

Ja si proste nemôžem pomôcť toto bol 5* zážitok. 3 minúty top zábavy. K neskutočným vizuálnym efektom (vidieť že sa do toho vložily :D ) sa pridaly parádne zvukové efekty :D. Neverým že toto mohol normálny človek pokladať za horor. A tým pádom mi ostala iba paródia. Dúfam že takýchto slovenských paródii sa dočkám viac :D. ()

tremors odpad!

Hrůza a děs. Né že bych měl u tohohle snímku nějaký podobný pocity, to se jen vyjadřuju ke zpracování, efektům a nehercům. Hrozná blbost. PS. Skupina by se měla přejmenovat na PAKA. :D ()

Muso

Chalani z Pary mali pár dobrých nápadov a rozhodne sa popritom aj zabavili..Chuť zahrať si vo filme si dúfam že už naplnili, takže sa možu vrátiť k muzike:) ()