Naše nádherná příroda

(festivalový názov)
  • Nemecko Our Wonderful Nature
Animovaný / Krátkometrážny
Nemecko, 2008, 5 min

Tak trochu jiný animovaný krátkometrážní dokument o tom, jak se láká samička rejska vodního a také jak vypadá následné páření. (ČSFD)

stiewe

Člověk by si myslel, že rejsek je jenom pouhá otravná myš, ale čeho jsou schopni tito živočichové pro trošku toho užívání si udělat, to je neskutečný:) ()

easaque

+1* Tak co nám tento poučný dokument přináší? Pubertální zábavu zabalenou do hezkého hávu - tedy na svou dobu. Bitka o samičku může začít... [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 0 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 2 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: X (3*MAX) ] ()

Estrellita

Téměř geniální dílo! :) Vlastně ani nevím, proč nedám plný počet. Čekala jsem reálný animovaný dokument a dostala jsem náklad bojového umění toho nejvyššího kalibru - no a ta rejsčice za to rozhodně stála! :)) 80% ()

thorewi

4 hvězdy za hodně dobrou animaci a legrační nápad, velmi dobře strávených 5 minut. Zasloužilý vítěz aniBoomu 2008. Navíc speciální poděkování v titulkách: Special Thanks to ... Jackie Chan, Bruce Lee, Jet Li and Chuck Norris, bezkonkurenční ;) ()