Děj je zasazen do alternativní verze světa, kde kromě lidí žije i spousta dalších tvorů i netvorů všeho druhu. Sociální pracovník Mark Lilly, hlavní postava seriálu, žije v New Yorku a pracuje v Oddělení integrace, kde se stará o všechny, kdo chtějí získat americké občanství. Jeho kanceláří denně prochází zástupy upírů, mořských panen, jednorožců, robotů a dalších kreatur, které tvůrci sesbírali z žánrů hororu, fantasy i sci-fi nebo si je prostě vymysleli. Se směsí černého, sarkastického, cynického a taky trochu vulgárního humoru pak můžeme sledovat, jak se vede průměrnému obyvateli Manhattanu, jehož spolubydlícím je zombie, spolupracovníkem čaroděj a přítelkyní démonka. (MartinNDL)

Nautila

Boží. Animace, prostředí, postavy i všechny ty živočišné/robotické/rostlinné a bůhvíkteré ještě druhy jako by vypadli z osmdesátkových undergroudových amerických komiksů včetně pseudosociálních témat posunutých do dnešní situace. Imigrační politika, otázky identity a multikulti společnost posunutá do krajní absurdnosti. Pořád to ale zůstává inteligenčně několik tříd nad takovým South parkem nebo Family guyem a narozdíl od nich ty různé narážky nepůsobí ofenzivně nebo prvoplánově, jen tak mile šíleně. ()

cubajz

černohumorný seriál plný fantastických potvor a všemožných nemožných živočichů, u kterého hraje animace vedlejší roli. ()

Pajky3

Tenhle seriál je něco úplně jiného a rozhodně ne něco co by se dalo označit nálepkou normální. Děj je zasazen do alternativního New Yorku a jediný, kdo je normální je hlavní hrdina Mark Lilly. Dokonce má i obyčejnou až nudnou práci sociálního pracovníka. Tím však normálnost končí, jeho holka je démonka, spolubydlicí zombík, nejbližší spolupracovník čaroděj a nadřízený démon. Ani ti se kterým pracuje nálepku normální nedostanou, vždyť mezi ně patří mozek, koala, siamská dvojice a spousta dalších příšer a tvorů, tak různorodých jak si jen dovedete představit. První série má jen 14 epizod a během nich vás naprosto okouzlí směsice černého humoru, nechutností a popkulturních odkazů. S klidným svědomím ho nelze doporučit nikomu, kdo hledá něco normálního, na druhou stranu pokud hledáte něco "jiného", tak Ugly Americans jsou právě pro vás. *** Tak a mám za sebou i druhou sérii tohoto animovaného skvostu a bavila mě stejně jako ta předchozí, i když mi některý díly přišli trochu slabší, tak jsem pořád nad míru spokojen. Určitě se k Ugly Americans ještě někdy vrátím a zopakuju si jejich šílené příběhy. Chybu to má vlastně jedinou, že není víc dílů. Postavy jako Grimes, koala Doug nebo Twayne určitě dlouho nezapomenu a Callie rozhodně má můj hlas v kategorii nejvíc sexy animované postavy... ()

Mr.Bulanek

Po prvních dílech slabší, ale časem se to rozjelo a zhlédnuté téměř jedním dechem. Druhá série viditelně slabší, ale pořád dobrá. Doufám, že bude i třetí. ()

Liznic

Z prvopočátku to byla směsice mnoha pocitů: pobavení, intelektuální zájem, zhnusení, zmatení, zvědavost. Trvalo velmi krátce, než jsem seriálu propadl. Mám tohle prostředí hrozně rád, připomíná mi komiks Transmetropolitan. Některé epizody mi však přišli buď nudné, nebo přehnaně odpudivé. Přesto jsem fanda seriálu a v drtivě většině dílů mne dosti baví. PS: Callie je šíleně sexy! ()

kinghome

Ugly Americans si nedělaj hlavu s něčím, jako je Americká hrdost nebo Americká modla, prostě se tomu vysere rovnou do ksichtu a dělá si co chce. Je to pecka, jen je problém, že jsou některé díly slabší a po chvíli přijdete na to, že se to pořád opakuje dokola. Nejlepší jsou díly, které hejtí nějakou ze známých příšer. Černý humor nechybí a na podivnou animaci si taky po chvíli zvyknete, takže spokojenost, jen škoda, že se postupem času začne strašně opakovat. ()

ywo666

Solídna vec. Ten svet v ktorom sa to odohráva je super. Ale seriál nemá takú kadenciu vtipov ako som dúfal. Napriek tomu sa mi páči brutalita s akou sa tu všetko rieši. Určite to nesadne každému. A aj tomu, čo to sadne musí byť jasné, že sa nejedná o geniálne dielo. Tvorcovia mali dosť priestoru z toho vytrieskať viac. Napriek tomu raz za čas sa tu nájde nejký brutálny vtip, ale celý serál je mne osobne sympatický. Odporúčam hlavne tým, čo minulujú kreslený čierny humor a už sa hľadajú niečo ďalšie po South parku, Simpsonovcoch, Family Guyovi a podobným. Ugly Americans je síce o triedu horšie a ale stále nadpriemer. Jediný seriál kde je moderátor riť. 75%. ()

Myrreczech

Celkem zábavný seriál z velice originálního světa, kde se všechny výplody lidské fantazie zdraví na chodníku. Těch pár dílů se vidět dalo docela pěkně, ale mít to víc řad, asi nesleduji pravidelně. Jo a animace vážně není moc krásná. ()

tempus

1. řada je příliš nevyrovnaná na to, abych dal plný počet. Poměr těch vyloženě spatných k těm dobrým a dokonalých je 50:50. 2. řada je složena jen z božích a dokonalých dílů (slabý byl jen první). Nejblíže k tomuhle seriálu má Futurama. Druh humoru je stejný, jen je v Ugly americans víc nechutný (je vidět o hodně víc vnitřností) a občas moc vulgární (ptakolidi). Nejvíc mi přirostl k srdci Cellie a Mark. Škoda, že jsem občas kvůli rychlosti mluvení nestíhal se dívat pozorněji po okolí postav a někdy jsem si i kvůli tomu vracel čas. Pokud bude 3. řada, tak se těším. ()

Fisek

Člověk se nestačí divit, co ty lidi ještě nenapadne. Něčí kreativita a fantazie nezná meze a díky těmto lidem se my můžeme bavit u takových skvělých seriálů. Ze začátku to bylo hodně legrační, pak to ale nějak utichlo a díval jsem se na to jenom proto, že jsem si oblíbil postavy a každý díl byl svým způsobem nějak zajímavý a… přece jen i legrační. Škoda jen těch dvou sérií. Bude mi to chybět… suck my balls. ()

Martin_W

Zhrunutě.. Z odpadu po 4 hvězdy. Jediné, co je třeba je vydržet první 4 díly a až potom se rozhodovat jestli v seriálu pokračovat budete nebo ne. Díl od dílu lepší a promakanější, ale myslím si, že by jedna série stačila.. Oblíbené postavy: Randall, Mark, Twain. 1. série - 70%, 2. série - 80% Celkově - 69% ()

Yoss

Fajn úchylnosť, ktorá poteší svojou originalitou a divotvornými kreslenými postavičkami od výmyslu sveta. Púšťa sa aj do parodovania (a celkom úspešne) Krstného otca alebo starého King Konga. ()