Mládeži neprístupné

• Česko Mládeži nepřístupno (viac)
Poviedkový / Komédia
USA, 2013, 98 min

Predloha:

Bill O'Malley (poviedka), Claes Kjellstrom (poviedka) (viac)

Emma Stone, Naomi Watts, Gerard Butler, Kate Winslet, Anna Faris, Hugh Jackman, Kieran Culkin, Elizabeth Banks, Terrence Howard, Uma Thurman, Halle Berry (viac)

Tvůrci filmů Něco na té Mary je a Blbý a blbější vám přináší novou hustou komedii plnou těch největších hollywoodských hvězd. Přijďte se podívat, jak to dokážou rozjet Kate Winslet, Hugh Jackman, Halle Berry, Naomi Watts, Richard Gere, Elizabeth Banks, Uma Thurman nebo Gerard Butler. (oficiálny text distribútora)

IvcaSammet

Neuvěřitelná 'hovadina', absolutně nechápu, jak může mít někdo odvahu natočit něco takového s takovým obsazením ... Každopádně jsem se ale skvěle bavila, hlášky jsou naprosto bombastické a samozřejmě o obsazení ani nemluvím ... Rozhodně si nemyslím, že by se měl tento film brát vážně, ale na uvolnění a 'zlepšení nálady' je to to nejlepší, co si může člověk pustit. ()

newmant

Film plný úchylného a jednoduchého humoru s prapodivnými příběhy, jenž mi kladou otázku, zda-li opravdu chtěli natočit jen béčkový film a mysleli, že to bude fungovat, ale opak je pravdou, hrůza a děs. Jen mi je líto hereckých es, jenž se tohoto marného snažení účastnili. ()

Zbranicus

Dostalo mě to, já prostě chci Ibabe i přez její ventilátor :D a z těch baskedbalistů jsem umíral smíchy, VY JSTE ČERNÍ! Je to hloupej, sprostej humor, je to kravina, ale chci toho víc :D ()

Flopik

Tak pre mňa veľké sklamanie.Celkom som sa tešil a myslel si že to bude fakt vtipné ale opak je pravdou.Zasmial som sa asi 2-krát.Inak to bolo nudné , hlúpe a to je asi tak všetko.Neviem ani začo 3* určite sa neoplatí pozerať , pre mňa najlepšia scéna s punčom na gauči a negrami s penisom ako nohou ! A viete čo po 2 pozretí to nebolo až také zlé :). ()

Steel32

Rozhodně to není "zas tak" špatný. Sice jo, ze začátku to má fakticky slušně našlápnuto, ale po delší době bez jakékoliv zápletky to začne nudit. Určité scénky bych nebrala zas tak vážně, přece jen se to jmenuje Mládeži nepřístupno a nebylo to (doufám) vytvořený za účelem hledat v tom nějaký hlubší smysl, než jen pobavení. Já sama se na to koukla jenom kvůli hereckému obsazení, který je na tom asi nejlákavější. Takže jestli chcete zabít pár minut času a nemáte náladu na něco složitějšího, je to perfektní. ()

Neonka007

Opravdu výstřední komedie! Místy mě ten film opravdu šokoval, ale byly pasáže, které mě rozesmály. Je to rozhodně hodně ujetý kousek, ale příběhy byly originální a hravé. - 3* ()

Jaroslaf odpad!

Rád se zasměju bizardním úchylárnám, když jsou vtipně podaný. tohle vtipný nebylo ani náhodou. herecké hvězdy ze sebe dělají debily s totálně nulovým výsledkem, a kde nic, tu nic. lehké pousmátí u části s Chloë Grace Moretz a to jen proto jak hezky byla zobrazena její generace. jinak nic, nic nic. ()

Johny303

Některé pasáže byly velmi úsměvné, jiné už méně, každopádně už jenom za tu schopnost dostat tolik prvotřídních herců do takový ujetý úchylárny si to pár hvězd zaslouží. ()

B_EyE

Nevkusné... nevkusnost mi normálně absolutně nevadí, ale většina nevkusných filmů to obvykle kompenzuje tím, že jsou doopravdy vtipné. Mládeži nepřístupno je ale vtipné asi jen ve 3 scénkách, z celé stopáže tak 10-15 minut... ()

Silencia90

Už jenom kvůli tomu obsazení to musím vidět. Ale ani "Něco na té Mary je" a ani "Blbý a blbější" se mi nelíbilo, takže tomu nedávám moc šancí. EDIT: Bylo to přesně tak strašný jak jsem čekala... ne-li horší. Hodnocení zvyšuje pouze první scénka, která si zaslouží 5*! Při Truth or dare jsem se taky zasmála, ale to je fakt vše. Opravdu nechápu některý herce, že se něčemu takovýmu upsali. ()

Mallyyy

OMG. Jak mohli překecat herce k takové kravině? Nepochopím asi nikdy... Strašná sračka. Edit. Tak jsem už vstřícnější. Jooo dalo se na to koukat. Hlavně když jsem byl s kamarády opilej. Některý příběhy byly opravdu povedený. Našli se také, ale nechutný (Halle Berry) a nebo totálně krutý! (kočka). Dobrá rada pro lidi, kteří to mají v úmyslu zkouknout. Čím víc alkoholu, tím lépe. :) ()

Druury

Tak tohle byla prdel :-) né asi všem po chuti, ale mně tenhle humor prostě sedí.. přehnaná kritika.. Zkrátka jste to asi nepochopili :P = 3* ()

TaanStari

Slyšel jsem, jak špatný tenhle film je, takže jsem se na něj preventivně zhulil a otevřel si k němu flašku. A... nepomohlo to. Asi 2 scény byli k zasmání, jinak je to k uzoufání nuda. ()

Indian88

První, dejme tomu, 3 povídky byly hodně funny, ale zbytek už tak dobrej nebyl. Nejvystížnější ale je fakt, že mělo jít celou dobu o to, prodat všechny příběhy jako film. Hraným vydavatelům to ale přišlo jako taková sračka, že sami věděli, že to nemůže do světa. Teď si tak říkám, jestli se skupinka režisérů pracujících na tomhle snímku nevysloužila o natočení tohoto skvostu podobným způsobem s pomocí výhružek... ()

theSaint odpad!

Je mi záhadou, jak se do takové sračky dostalo tolik zvučných jmen. Je mi záhadou, jak dobrovolně mohli kývnout na nabídku hrát tak dementní postavy s dementním humorem. Nemůžu uvěřit, že se někdo obtěžoval něco takové točit a nemůžu uvěřit, že za to dostali zaplaceno. ()