Máma

Andy Muschietti

Hudba:

Gil Talmi

Berta Ros

Ne každý návrat vaší mámy domů může být příjemnou záležitostí! Zvláště když s ní není něco v pořádku. O tom se přesvědčí i naše dvě mladé sestry v tomto tříminutovém španělském snímku. (SOLOM.)

Pimpy

Tři minuty napěchované napětím a hrůzou, které bohužel nebo spíš naštěstí nemají konec. Sem hodně zvědavej na celovečerní filmík. ()

kobras5

Pěkné, už se těším, až to bude v kinech v plné délce. Má to své kouzlo a myslím si, že diváka to určitě napne... ba možná i někoho vyděsí. A určitě se zde najdou i tací, kteří se díky tomu vydají příští rok do kina. 75% (viděno na Youtube španělsky a anglickými titulky). ()

muti

celkom pozoruhodne intro z ktoreho sa napokon spravil cely film. byt na mieste tych dievcat, uz nikdy ma nikto nevytiahne z psychiatrickej liecebne ()

Zelda knihkupec

Eh, no jedna atmosférická scénka která má být součástí filmu. V tenhle moment nehodlám hodnotit víš. Podle mě je to i dosti přeceňovaná záležitost. ()

punco

Absolútne skvelo spracovaný krátkometráž, tá forma bezstrihovky bola fantastická, a tieto tri minúty mali lepšiu atmosféru ako neskorší plnohodnotný celovečerák to sa len tak nevidí. ()

ELDoctorow

Priemer. Popravde – keby hentakým štýlom pohybu niekto natočil ako sa na mňa rúti 3 týždňové šteniatko zlatého retrievera som poondený aj z toho, takže to nepovažujem za nejaký extra sofistikovaný hororový ťah. ()