Nuit blanche

• USA White Night
všetky plagáty
Krátkometrážny / Dráma / Fantasy / Romantický
Kanada, 2009, 5 min

Krátkometrážna snímka s prekvapením na záver zachytáva lásku prekonávajúcu všetky prekážky. (m3p)

frbulka

Moc zajímavé, technicky dokonale zmáknuté a krásné...ale jako bych držela číši plnou lahodného moku, jejíhož okraje se mé rty nikdy nedotknou...takový zvláštní pocit nenaplněnosti Nuit blanche ve mě zanechal... ()

mudvayner

Naprosto efektivně zpracovaná kombinace slow-motion a noirového looku spolu s podmanivou hudbou. Ale budu souhlasit s ostatními, konec to trochu sestřelil. Nicméně vizuální příběh lásky vyobrazený nezvyklou formou mé oko potěšil, a o to tu zřejmě šlo v první řadě. ()

odvedle

výborné! presne vystihujúce dnešnú dobu (prečo iný koniec?) ... najprv som si myslel, že je to kraťas o láske prekonávajúcej všetky prekážky, čo iste môže byť, koniec je ale ešte trefnejší: neschopnosť v dnešnej dobe vyjadriť, to čo človek cíti a o to v tom filmíku ide! ()

Kroenen

Pro mě jeden z nejintenzivnějších kratkometrážních filmů. Krásné propojení Noir vzhledu, jemné a přesto působivé hudby (Samuel Bisson) a CG efektů. (Ke shlédnutí na:www.vimeo.com/9078364 Making of: www.vimeo.com/9076775 ) ()