Disney DVD vám přináší unikátní zážitek: rozšířenou verzi filmu Rande s hvězdou, která obsahuje nejen exkluzivní prodlouženou hudební scénu “Got to Believe”, ale také bonusový snímek Rock-Along a tři hudební videoklipy! Dejte si Rande s hvězdou, tedy s okouzlující mladou popovou hvězdou Christopherem Wildem (Sterling Knight), kterého náhoda svede dohromady s dívkou z malého města, Jessicou Olsen (Danielle Campbell), a prožijte spolu s nimi jejich báječné hollywoodské dobrodružství.Celá vaše rodina si tento originální hudební Disneyho film, doplněný o videoklipy a dosud neuvedené záběry, zamiluje! V Rande s hvězdou prostě “Got to Believe”! (oficiálny text distribútora)

Psycho.R

Průměrný film, který ničím neurazí, jen hlavní představitel nebyl vybrán úplně vhodně, ale je to film od Disneyho, tak se dají přivřít oči. ()

Skautka

Jako jeden z mnoha filmů u nichž se dá předpokládat jak asi dopadne. Písničky jsou dobré a chytlavé, ale za chvíli zní stejně ohraně jako herecký výkon Danielle Campbell. Už mě netrapte a nedávejte to. V zoufalé touze shlédnou alespoň jeden polibek? Co to mělo být? Takhle končí americký film happyendem? Tak to vůbec! Pryč s tím. ()

Zajija odpad!

Klasická zmaštěná Disneyovka. Podobná kravinka jako serie Muzikálu ze střední, ale diváci pod 16-let budou nadšení jako vždy. Odpad!! ()

yerdua

pohadka jako barbie a kenovi....... pro nejmensi, ale nemuzu rict ze v jistych okamzicich ve me netalaly city typu pateticnost a sentimentalita , proste prumer ()

playboy_05

po několikaminutovém naléhání mé přítelkyně jsem nakonec svolil a ono dvd zasunul do mechaniky...výsledek: je to hrozně zvrácené a předvídatelné...ale stopáž je velice příznivá a až nebezpečně se mi to zamlouvalo a světe div se, zas tak sem se nenudil, občas sem se zasmál nějaké vynucené trapnosti, ale Rande s hvězdou je rozhodně to lepší z Disneyho produkce ()

TaNya_

Když to vyšlo, opravdu sem to zbožňovala :D. Co už dodat, byly tam docela fajn písničky pro mou tehdejší věkovou kategorii a slaďounkej herec. Že teď je mi z něj zle, nevadí, každýho to někdy potkalo. ()

Bigwave

Nechápu proč disney točí takovéhle věci. Tohle nemůže bavit ani ty děti na které je ty těchto filmů směřován. O filmových a hudebních chybách nemluvě. Proč třeba začne zpívat akusticky s kytarou a v hudbě je slyšet doprovod kláves. Scénáristovi bych dal za tohle padáka i režisérovi. Jeden bod za rostomilou Daniell Campbell. ()

LadyD

Já jako přáznivec disney filmů a slaďáků, musím říct že se mi film líbil, ale ráda bych ho konečně viděla celý :) Viděla jsem ho už po druhé, ale stále newm jak to celé bylo :D Tak snad někdy příště. :) Jinak bych asi zvolila jiné obsazení do hl. rolí, ale to záleží na vkusu diváka. ()

Charlinka odpad!

Nejlepší film, když si chcete odpočinout. Opravdu jsem se bavila. Bohužel to nebylo kvalitou filmu ale spíše naopak. Ach jak já tyhle blbý filmy miluju : ) ()

Tolf

Jeden z tých lepších Disney Original filmov, i keď tá zápletka, kde sa nejaká známa "superstar" zaľúbi do "dievčaťa z malého mesta", bola už podobne veľakrát obohraná. Taký priemer.. ()

djcremo odpad!

Hrôza a des. Jednak to už je klišé, ale aj klišé sa dá spracovať a natočiť lepšie. Som mal pocit, že to je niečo ako Hannah Montana v mužskom prevedení. Hysterické fanynky, "veľká" hviezda, bežné normálne dievča. Nabudúce sa už radšej takýmto podobným filmom zďaleka vyhnem. Ináč plne sa stotožňujem s komentárom od kagemush ()

Dana1926

Na Disneyho je tohle docela stravitelný počin. Nečekala jsem nic extra, ale musím říct, že jsem se občas i pobavila.Takže Starstruck počítám k tomu lepšímu z Disneyho tvorby. ()

Teachman

Námět a zápletka: 2/10 ... Vizuální stránka: 4/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 3/10 ... Celkový dojem: 2/10. Typický film pro mladé, který je naprosto odtržený od reality. ()

soukyd33

1. Hodnotit jako teenager 2. Nehodnotit jako dospělý Totální úlet pro teenagery. A pak hlavně pro holky. I když kluci si asi všimnou také,co je předností tohoto filmu. Komedie to je, ale musíte být teenager. Pro dospělé to už ani není. Některé písničky super, jiné hrůza. Situace a příběh je velmi pohodový, a praktický se nic neděje. Poznámka: Ty situace jsou šílené. Celkem vzato je to zábava. Poznámka: Ty reportéry bych nakopal. 😀 Poznámka: Končí to tak, jako v každé pohádce od Disney. 👍 Hvězdiček 4 ()