Disney DVD vám přináší unikátní zážitek: rozšířenou verzi filmu Rande s hvězdou, která obsahuje nejen exkluzivní prodlouženou hudební scénu “Got to Believe”, ale také bonusový snímek Rock-Along a tři hudební videoklipy! Dejte si Rande s hvězdou, tedy s okouzlující mladou popovou hvězdou Christopherem Wildem (Sterling Knight), kterého náhoda svede dohromady s dívkou z malého města, Jessicou Olsen (Danielle Campbell), a prožijte spolu s nimi jejich báječné hollywoodské dobrodružství.Celá vaše rodina si tento originální hudební Disneyho film, doplněný o videoklipy a dosud neuvedené záběry, zamiluje! V Rande s hvězdou prostě “Got to Believe”! (oficiálny text distribútora)

lussy.diamond

Žádný přelomový film to není.Obsazení, námět i zpracování je průměrné.Konec je jasný už od prvních 10 minut filmu, ale když jej vezmu z průměru filmů Disney Original v poslední době (High School Musical, Camp Rock...), tak mohu říct, že je z nich nejlepší.Není třeba nad ním přemýšlet a tak je super jako odreagování nebo dojemné poplakání.I když tenhle typ filmů nemám příliš v lásce, tento mi nejde vyloženě proti srsti.Osobně jsem se nejvíc pobavila u hlášky "Myslíš, že všechno spravíš, když mi teď zazpíváš? - Ano... Ne... Teda jasně, že ne" =) ()

MichaelMyers112 odpad!

Tak tohle už je vážně vrchol! Jo jsem zvyklej na ty nesmyslný Disneyovky co tam dávaj, ale tohle?! Já nechápu jak někdo může dát 5*. Tenhle film si nezaslouží ani jednu! No řeknětě kdo to dokoukal do konce? Já sice ano, ale s velmi, velmi mallími nervi. Tady není prostě nic! I herecké výkony jsou naprosto příšerné! Streling Knight je blbec a vždycky bude. Příšerný herec, příšerný zpěvák, jak se z něho mohla stát hvězda, to teda nechápu. A co se týče tý Danielle Campbell to radši nebudu komentovat. Tenhle film je odpad a vždycky bude. 0% a odpad! ()

Toja34 odpad!

Jsem známá svým sklonem k romantismu, ale tohle je sračka. Včera jsem se super zasmála u Příběhu hraček 3, dnes mám pocit, že Ken oživl. Jestli jsou cílová skupina teens, tak ale slepí a hluší. Skončila jsem po deseti minutách, pohled na první oživlou barbínu Kena v hlavní mužské roli byl příliš nesnesitelný. Jméno Sterling Knight budiž v titulkách výstrahou "od teď až na věky". ()

Alcan

Čekal sem hrozný film, ale nakonec překvapení. Na Danielle se dá koukat a Sterling Knight mi ani tak nevadil, zkrátka líbilo se mi to. ()

LentilleLily odpad!

Naprostá kravina, která by se ráda stala nejlepším Disney Channel filmem... navíc to tam vše ještě víc "zlepšila" amatérská herečka Danielle Campbell a přiteplenej Sterling Knight...! ()

lapaix

Naivní, přihlouplý a místy poněkud nelogický film s extrémně trapnou "dojemnou" scénou. Když to ale porovnám s jinými Disneyho romantickými filmy pro věkovou kategorii 9-12 let, nevychází z toho StarStruck až tak zle. 35% ()

andy60

Je li vám pod patnáct, klidně si dvě hvězdičky přihoďte. Pro mě hloupé, naivní, předvídatelné. Sice jsem u toho vydržel až do konce, ale opáčko skutečně nehrozí. ()

caerol

Dost dobrý, chytlavý, komický, romantický a taky dobrá hudba v tom. Bavilo mě to jako malou a když jsem to nedávno zahlídla v televizi, tak mě to baví stále. :) ()