Hlavní večerní sportovní zpravodajství soukromoprávní televize Nova, které každý den následuje po pořadu Televizní noviny, obsahuje krátký sestřih z nejsledovanějších sportovních událostí jako jsou fotbal, hokej, tenis nebo formule 1. Na závěr sportovní relace je rubrika zvaná "Borec na konec", kde jsou uveřejňovány zdařilé, kuriózní, vtipné či nepovedené sportovní výkony. (zdeny99)

rusty09

Věci, které mě absolutně nezajímají. Neseženou ani všechny góly ze zápasu a když je skóre v hokeji 6:3 a oni ukážou jeden gól, tak mi moc nepomůžou, si můžu přečíst kdekoli. ()

boul odpad!

borec na konec :-D lol, celý je to výsměch... fotbal,krátce hokej a max tenis, jinak nic a melou hovna... radši to zabalte.. ()

helloween93 odpad!

Nesympatický Tittelbach, který některým sportum vůbec nerozuměl a kolikrát ani nevěděl, co povídá. Další eso Poulíček byl druhý nesympatický "předčítač textu na obrazovce". K tomu senzační "Borec na konec" v kvalitě z youtube a je vymalováno. ()

nopud

Dal bych víc, kdyby tento pořad nebyl tak zatížený na Barcelonu. Neustále zaznívá, že "Barcelona je nejlepší fotbalový tým na světě", "Barcelona má ve svém kádru nejlepšího Messiho", "Barcelona utrpěla porážku" - tohle zaznělo, když ji porazil Bayern Mnichov. Nemohli říct, že Bayern vyhrál. Prostě tady tenhle detail mi velmi vadí, třebaže fotbal vůbec neřeším. Ale našlo by se toho i víc a až si vzpomenu, tak to sem zajisté připíšu. ()

sgt.paper odpad!

Jestliže v hlavní sportovní relaci nejpopulárnější televizní stanice v ČR, zazní pět zpráv. Z toho je jedna, že Hamiltonova přítelkyně má špatný šaty. Další že Tiger Woods viagru nebere, třetí že korupční skandál se nikam neposunul a poslední asi třicetivteřinová je jediná seriózní. Tak v tom případě je to v hajzlu. ()

Blaogranas

Vidím to stejně jako duklak2. Hlasatelé, kteří si tak maximálně myslí, že sport je nějaké cizí slovo. Nemají páru o čem mluví. Z extraligy ukáží vždy tak 2-3 góly z jediného zápasu a zbytek přečtou. Snaží se být aktivní a všude posílat své lidi, ale názory nějakých přiblblíků, kteří nedokáží se sportovcem udělat ani pořádný rozhovor nikoho nezajímají. Hlavně, že čtyřikrát ukáží jak se na ZOH 2010 zabil gruzinský sáňkař. Za tohle palec dolů Novo! Plně platí staré známé: "Nova kurví fotbal!" rozšířené na "Nova kurví sportovní zpravodajství!" Jedna hvězda za to, že alespoň občas ukáží něco zajímavého co na ČT nebylo. ()

mi-ib

Bohužel poslední dobou mi sportovní noviny na Nově přijdou jako sportovní bulvár. Člověk se spíš doví kde jakej sportsman se s kým vyspal, nebo co se komu nepovedlo a o sportovních výsledcích se moc nemluví. A dvojice Poulíček-Tittelbach jsou kapitola sama o sobě. Ještě, že už je pomalu nahrazují jiní. ()

DAPDO odpad!

Se poseru, ať už to byli sportovní fajnšmekři Poulíček s Trottelbachem, nebo tam je vojed Hrdlička, úroveň sportovních zpráv na TV Hovna je k smíchu. A rubrika borec na konec - to kurva napadlo koho ??? To je dílo, palec dolů👎 ()