Když se Jimmyho otec stane obětí brutální vraždy, najde zdrcený mladík útočiště u strýce Leonarda - bývalého důstojníka SAS, který má ve městě na starosti podzemní sklady. Jednoho dne narazí v bludišti chodeb na Francise. Jimmy ho začne podezírat, že plechový sud v jeho kóji ukrývá stopy zločinu. Když do ní pak násilím vnikne, jeho podezření se potvrdí: došlo k vraždě. Se svým objevem se svěří strýci. Na policii se podle nich spoléhat nedá, rozhodnou se proto pro přímou konfrontaci a chystají se vloupat do Francisova domu. Jimmy ale brzy zjistí, že se vydal po cestě, ze které není návratu… (oficiálny text distribútora)

zolo23

Keby tu nebolo hluchých prvých 40 minút bodovanie by išlo určite vyššie, ale čakať tak dlhý čas kým sa niečo udeje... Chvalabohu, že sa dej potom celkom slušne zamotal. Celkovo priemerný thriller 5/10. ()

jenik71

Nápad a námět určitě nejsou špatné. Je ovšem velká škoda, že se z toho nevytěžilo ještě víc a nám divákům tak mohla být nabídnuta docela solidní podívaná. Bohužel se tak nestalo. Hodnocení dávám horší tři, ale je to opravdu o tloušťku plechu na tajemných sudech. ()

Holina

Moc nechápu to vysoké hodnocení (58% k 29. 3. 2010). Skladiště je typický podprůměrný thriller, který tak nějak plyne až na konci ničím nepřekvapí. Mno 2 ** jsou až až, dneska jsem nějakej hodnej. ()

MareT.

Ono není ve své podstatě o co stát. Nikomu film nedoporučuju, je to ryzí televizní standart, ale na druhou stranu proč ne. když je na něco takového nálada. ()

lucijelucije odpad!

Nevím, co na tuto ujetou absurdnost říct, možná jsem uvažovala nad jednou hvězdou, protože ano, měla jsem tu smůlu, že jsem viděla i větší kraviny, ale nakonec si říkám proč?? Vždyť tenhle film byl úplně o ničem. Skladiště a zblázněný strejda, který si během chvilky řekl, tak jo, budu kolem sebe zabíjet, vždyť jsem přece jenom vycvičenej voják..A o atmosféře ani nemluvím, ta vás tak rozpálí, že během půl hodiny zavíráte oči, a modlíte se, aby už ta hrůza konečně skončila..Ne opravdu ne, tenhle snímek si opravdu ani tu jednu hvězdu nezaslouží, ač je to smutné, je to tak. Jediné plus pro tento film byla sympatická slečna, které se ale z nějakého zřejmě důležitého důvodu, pan režisér rychle zbavil.. ()

Olík

Po násilné smrti svého otce se mladík Jimmy stěhuje ke svému strýci, který má na starosti městské podzemní skladiště. Služby tohoto místa využívá i spousta prapodivných postaviček, majících co dočinění s druhou stranou zákona, kteří netuší, že v patách mají samozvaného brutálního ochránce spravedlnosti, Jimmyho strýce. Podprůměrný australský thriller postrádající alespoň kapku napětí. ()

Alouette

Australský thriller o mlaďasovi, kterého si vzal na starosti strejda po tom, co byl svědkem vraždy svého táty při přepadení. Zaměstná ho v městském skladišti, kterému šéfuje. Lidé si sem chodí uskladnit všelijaké věci od hadrů po mrtvoly. Mladíkovi po incidentu s jedním podivným nájemníkem dojde trpělivost a začne se po tajemství skladiště a svého hodného strýčka pídit. No, přetrpěl jsem to jen díky tomu, že jsem nějak večer nemohl usnout. Strašně mě točili herci a jejich chování. Čekal jsem taky nějakou krvavou řežbu ve skladu a naháňku šíleným psychoušem. Ani toho jsem se nedočkal. Celý film se jen brečí o tom, že policajti nemají šanci pochytat vrahy a zloděje a musíte si to vyřídit sami. Na začátku byl mlaďas s tátou v kině na filmu Přání smrti 2 a klukovi to přišlo strašně směšný. Přitom mstící se Bronson byl daleko koukatelnější než tihle nadloubanci... ()

Clark_Kent

Já si hnedka od začátku říkal, že strýček Leonard nepůsobí zrovna moc přijatelně a pozitivně. Ta pocit pro zabíjení, mu šel zrovna z očí.Zabavilo! ()

Cortesz

Rozhodně nejde o typický horor, ani o horor jako takový, spíše thriller, který má ovšem solidní myšlenku a i hlavní pointu, která je sice šokující, ale čekal jsem nějakou jinou, což neznamená, že ta, co byla ve filmu, není špatná. Herecké obaszení je bída, tak, jak i celé zpracování filmu. Celkově to zachraňuje slušná pointa, krvavý závěr a rychle ubíhající tempo, které nemá téměř žádné hluché místo, slušnej průměr. ()

Pitryx

No, na jedno podívání budiž, ale moc zábavné to není. Místy je to dokonce dosti nudné. Fakt nevím, zač bych měl nějaké to plusko dávat. 201209136736/9003===============================Vcelku souhlas s předchozím komentářem, ale něco málo z deseti procent přidám na dvacet. Aby se neřeklo a to za ten závěr. Ne že by byl nějak překvapivý, ale ta holčina si to zaslouží za svůj oděv hihihi. ()

bobin

Poutavý thriller, námětově připomínající Přání smrti s Bronsonem . Likvidace skutečných i domnělých zločinců se zde děje rafinovaněji a o to poutavěji . Je to drsná podívaná s napínavým finále. Stojí za shlédnutí . ()

honzic

Nejhezčí chvíle na celém filmu je, když si to nezkušený Jimmy rozdá se zkušenou kamarádkou, jinak je to utrpení a napětí tam moc není. Hodnocení: 40 % ()

bezprezdivky

Natočit nudně film o tom, jak jeden masovej vrah zabíjí jiný masový vrahy (a jinej odpadl společnosti), to je docela umění, ale tomuto režisérovi se to povedlo. Je tam přitom vše, co je potřeba - vraždy, překvapivý zlom u jednoho z hlavních hrdinů, temné opuštěné skladiště (bez signálu - samozřejmě), sex - ale někde prostě soudruzi udělali chybu a jako celek to uspává. ()

johnnie78

Mě to bavilo. Zajímavej komorní thriller, který dokáže přichystat pár pro mě celkem nečekaných překvapení. Depresivní a temný jako interiér skladiště, ve kterým se odehrává. ()

croftak

Skladiště není vůbec špatnej thriller, upřímně možná jsem ten tento film trošku podcenil, než jsem si ho pustil a na konec, jsem byl mile překvapen.Bohužel je tam hodně nudných chvilek, avšak film zachraňuje dle mého názoru zajímavý děj s místy nečekanými chvílemi. Vizuálně místý dost dobré v některých momentech zas hrůza. Lepší průměr. Za příjemné překvapení za čtyry kusy. ()

montel

Když se jednoho večera vrací Jimmy (Matthew Scully) se svým otcem z kina, stanou se obětí loupeže, při které je Jimmyho otec zavražděn. Jimmy se po pohřbu nastěhuje ke svému strýci, který jej zaměstná v městském skladu, kde si různí lidé odkládají své osobní věci. Jimmy si hned první den všimne, že se v jednom ze skladů skrývá něco podezřelého...Dobrý nápad,špatní herci (je jich jen pět), žádná atmosféra,velká nuda. Před totálním krachem to zachraňuje jakž takž zajímavý i když okoukatelný příběh. Jednou a dost. 35% ()

°°aPi°°

Docela mě to překvapilo, čekala jsem, že to bude úplná s.ačka a ono se to dalo dokoukat do konce a ani mě nemrzela časová investice, kterou jsem do toho filmu vložila.. ()