Když se Jimmyho otec stane obětí brutální vraždy, najde zdrcený mladík útočiště u strýce Leonarda - bývalého důstojníka SAS, který má ve městě na starosti podzemní sklady. Jednoho dne narazí v bludišti chodeb na Francise. Jimmy ho začne podezírat, že plechový sud v jeho kóji ukrývá stopy zločinu. Když do ní pak násilím vnikne, jeho podezření se potvrdí: došlo k vraždě. Se svým objevem se svěří strýci. Na policii se podle nich spoléhat nedá, rozhodnou se proto pro přímou konfrontaci a chystají se vloupat do Francisova domu. Jimmy ale brzy zjistí, že se vydal po cestě, ze které není návratu… (oficiálny text distribútora)

BoPo

Dobré. Nič viac, nič menej. No keby to do rúk dostal takový Fincher, hlavné mužské postavy by obsadili Clooney a DiCaprio a ženskú napríklad Kate Beckinsale, tak tu z toho máme veľmi zaujímavý filmový projekt. Nápad z obrovským skladiskom, v ktorom veľmi rôznorodý ľudia uchovávajú svoje cennosti a tajomstvá a jediný kto má ako taký prehľad o tom čo sa tam odohráva je správca. Aj Vám sa v hlave odohráva zaujímavý príbeh. Možno niekto spraví remake podľa mojich predstáv. ()

Caelos

Nebylo to zase tak špatné, výlet do domu byl docela působivý a i to skladiště je celkem děsivé. Tedy děsivé, prostě špatně osvětlené chodby a spousta dveří, že jo. Původně jsem chtěl dát tři, jenže konec to zabil. Ono, na konci je pár překvapení, resp. film se nedrží zaběhnutých klišé (jak byste to od filmu s podobným hodnocením mohli relativně čekat), ale to je tak vše. Jimmy je těžký nesympaťák, většinu filmu se tváří jako by měl slzy na krajíčku (možná se tak narodil, možná je to mejbelín) a hrozně mě sral. Leonard, ten se mi naopak líbil. Tedy ne tak že bych se na něj vrhnul, začal ho zuřivě líbat a dobýval se mu do džínů, ale byl uvěřitelný a jaho postava byla zvládnutá dobře. Ta holka (fakt nevím jméno, nějak Zil, Vel, Hip hop, Tic tac, co já vím, cool jméno prostě) byla tak trochu tuctová a největší herecký koncert měla při sexu. Takže tak, Skladiště není nijak hrozný film, prostě jeden z těch filmů. co uvidíte, napíšete k němu mimokomentář a po zmáčknutí butónu "odeslat komentář" na něj zapomenete. A nejlepší scéna z filmu? Přece Přání smrti 2 na plátně v kině:) ()

MartinNDL

Cherchez la femme. Aneb krásnej obličej odvádí pozornost od velkýho pozadí. Ten nesvlečenej sex nebyl pokus udržet nízkej rating ani projev feminismu, je to klíč pomalýho diváka k odmítnutí filmu. Můžeme zůstat u dívčí postavy jako metafory v hodnocení, protože vzít si na to strejdu Leonarda, byl bych možná moc zlej. Tak co k tý holce ještě? Je to takovej ten typ, co nejdřív vypadá rebelsky a nepřístupně, sofistikovaně sexy a hluboce a nakonec brečí. Když jsem u konce, tak s lehkým spoilírkem podotýkám, že kulka mezi oči jako popření žánrových pravidel má význam jenom tehdy, když po ní nenásleduje ještě asi 8 minut nudnýho klišé blití. ()

MM_Ramone

Jimmy je mladý muž, ktorý prežil traumatickú udalosť. Priamo pred očami mu ozbrojený lupič zabil otca. Po pohrebe sa ho ujme jeho strýko Leonard. Ten je správcom veľkého mestského skladiska. Živí sa prenájmom skladovacích kóji. Zamestná u seba i svojho synovca. Spoločne zistia, že jeden z ich klientov je zrejme vrah. Obsah jeho kóje a interné video záznamy tomu jasne nasvedčujú. Rozhodnú sa vziať spravodlivosť do vlastných rúk. Vkradnú sa do jeho domu a zabijú ho. Lenže boli ich podozrenia naozaj opodstatnené? Zabili vraha alebo nevinného človeka? ** ()

dyfur

......myslel som ,že budem príjemne prekvapený......chlapcovi zavraždia otca - ujme sa ho strýko ,ktorý slúžil v SAS....tak čakáte priemerný thriller na zabitie času - extra neočakávate, ale aspoň štandart  a tým, že to nie je made in USA.....hádam to prekvapí....ale je to ešte sprostejšie ako by to točili američania .... vrah jeho otca sa nenájde  - ani sa tomu -celý film nevenuje a ide to  do tak blbého - vykonštruovaného príbehu....hmmm ozaj nie....nepozerať viackrát..... ()