Jak bude

všetky plagáty
Česko, 2010

Účinkujú:

Miloslav Čížek (moderátor)

V tomto TV pořadu nahlédneme do světa počasí, které nás zavede do nejteplejších, ale i nejstudenějších míst naší planety. Nechybí zajímavé pranostiky, předpovědi pro nejbližší dny ani lehký humor, díky skvělým moderátorům, kteří nás tímto pořadem provázejí. (Chupacabre)

Karlos80

Původně jsem myslel že se dívám na přenos z psychiatrické léčebny, pak se mi to docela začalo líbit, ale dnes už mi to zas připadá trochu ohrané... Vtip to rozhodně nepostrádá, když jinde můžou býti rosničky, proč by tam nemohl být tento postarší herec, výsledek je stejný, tak jako tak, stejně se dovíme velký kulový:-) ()

Jara.Cimrman.jr

Jasno bude mít Lisabon, pláštěnky se budou prodávat v Lyonu a v Peci pod Sněžkou jedou všechny vleky. Co na to pranostika? Asi jen to, že tenhle nepohledný rosničkář byl v pohodě a měl na obrazovce vydržet rozhodně déle. ()

Segrestor

Trochu změna od fádních hostesek a jiných "sněhánek". Je to docela dobrý nápad strčit před tu mapu starýho chlapa s vyřídilkou. Ale na pořadech o počasí moc nebazíruju. Dávám tři. ()

Pepinec

Mně osobně je vcelku jedno, jestli mi domnělé informace o následujícím počasí hlásí erudované hlasatelky, celebritoidní rosničky anebo rozšafný stařík. Podstatné je to, co člověk vidí ve změti všech těch grafů, čísel, obrázků a animací. A řeknu vám, tady tedy moc nic... Následující týden bude polojasno, místy zataženo, teploty mezi deseti a dvaceti stupni, na horách bude chladněji a možná zasněží, v nížinách riziko mlhy, ve dne čekejme světlo a v noci tmu. ()

Krissty

Takhle si představuju správný počasí! Konečně něco originálního a ne pořád dokola ty missácké rosničky.. Tenhle pán má šťávu! :D ()

U.Tarare

Po zhlédnutí tohoto počasí nikdy vlastně ani pořádně nevim, jak že to vlastně bude. Ale to podání je natolik uhozené, že mi to nedá a dvě hvězdy dám. Kam se na toho špeka hrabe Jančařík s jelenem na svetru a v červenejch kalhotech :) ()

lskala

Za pokus udělat televizní předpověď trochu jinou, než doposud. Ale kdo vymyslel vyměnit modelky "rosničky" za otylého postaršího divadelního herce??? :-) 40% - 2** ()

AlexeiF1

Konečně počasí, které je i zábavné. Opravdu originální předpověď doplněná vtipnými poznámkami, tomuto pořadu nemůžu nic vytýkat. ()

ActiveWind

Fousatej, plešatej děda balancuje na hraně, že se Vám tohle v česku originální počasí bude buď líbit nebo ho budete absolutně zatracovat. Mě se líbí :) ()

Elyon odpad!

Tahle předpověď počasí mi připadá jako pro lidi, kteří nepobírají odbornější termíny z Meteorologie, které se vyskytují v počasí na Čt 1. Na počasí se ale jinak nedívám, mám internet. ()

Smerfetka88

Je jasné, že na krásné rosničky se dívá lépe, ale musím říct, že i tenhle ropušák má něco do sebe. Nechybí tomu vtip, takže i když je předpověď stejně "přesná" jako jinde, tak se na to dobře dívá. ()

Danulinda odpad!

A to jsem si do dneška myslel, jaký mám smysl pro humor. Tak ubohou a trapnou "nešou", navíc servírovanou velice odpudivým obtlouslým hnusákem - tomu říkám stoupající úroveň naší české "televizní" zábavy ;-). Už chybí jen slizák Novotný do dvojky a je to komplet - škoda, že není možné dát nižší hodnocení, než je odpad. P. S. Zlatá paní Veronika (Žilková) v Tele Tele, tak byla občas opravdu vtipná a hňupa dokázala zahrát s bravurou její vlastní. ()