Zach Galifianakis, Keir Gilchrist, Lauren Graham a Emma Roberts září v povznášející komedii o hledání duševního zdraví na tom nejméně pravděpodobném místě. Někdy to, co má člověk v hlavě, není tak šílené, jak myslí…což rozhodně platí pro Craiga (Gilchrist), vystresovaného teenagera, který raději sám odchází do psychiatrické léčebny, aby si od všeho trochu odpočinul. Místo toho potkává poněkud neobvyklého mentora (Galifianakis), možnou novou lásku (Roberts) a hlavně dostává příležitost k novému začátku. Okouzlující, zábavný a moudrý – takový je příběh o dospívání Něco jako komedie. (Magic Box)

jay are

Téma mi v danou chvíli neskutečně sedlo, proto tak vysoké hodnocení. Mimo to, že film samotný má své kvality, tak i obsazeni mě velmi bavilo. Rád jsem viděl Galifianakise v netroglodytní roli. A pozor, ten člověk to umí. Emma Roberts byla naprosto okouzlující, a tak si na ni od nynějška dám pozor. Pro mě je tento film velmi vysoko, co se týče žánru nezávislých dramedy kousků. Kvůli náladě, atmosféře, výkonům...guilty pleasure :) ()

Mr. Zero

je určitě takovej lehce nadprůměrnější film ale já mu přesto dám pět protože to ve mě něco probouzí. a to halvně postava Bobbyho (Galifianakis) a taky užasná piánová verze písničky Where Is My Mind od Pixies kterou jsem takhle nikdy neslyšel) ()

RoyBatty444

Toto sú dve myšlinky z filmu na ktorých stavia svoje duchovné posolstvo: ˝pokud se nezabýváš narozením, máš dost práce s umíráním˝.Bob Dylan "Pane, dopřej mi sílu abych změnil věci, co můžu, odvahu přijmout věci, které nezměním, a moudrost, abych poznal rozdíl." Je ich tam samozrejme viac, ale tieto ma najviac oslovili. Išiel som do toho ako do komédie pravdu povediac nezasmial som sa. Napriek tomu je film pozerateľný a má aj nábeh na niečo viac no bohužiaľ sa nevie moc odlepiť od zeme a ostáva plochý až na pár scén. ()

Welsiot

Žádné velké umění to není, primitivní scénář to má, tak jaktože za 4*? Víte, ono to působí reálně, i když víte, jak to všechno dopadne, stejně filmem proplujete a nedostanete příležitost nudit se. Inteligentních amerických komedií je opravdu málo ;) ()

Nakamura san

Myslím,že autorům se velice podařilo přiblížit divákovi takovou tu bezmoc teenagerů,která je více či méně hledáním sama sebe.Je to moc milý film,přátelský a dokonce jsem u něho ani nemusel chlastat,a to je co říct. ()

zero_zelo

když čtu komentáře tam mám divný tušení, že si lidi dost pomotali název filmu s jeho obsahem. něco jako komedie se to nejspíš jmenuje proto, jak titěrný a malicherný můžou bejt někdy problémy, který nám samotnejm ale přinášej pocit bezmoci a ztrátu kontroly. a tom ten film je. o tom hledání, každej má ten svůj kyblík hoven nad hlavou, každej si to táhne sám. ale když vyhraje ten boj, tak mu to může přijít i směšný, spíš úsměvný. tenhle film není komedie a kdo čekal, že se bude smát partě retardů v blázinci, tak ať se kouká na něco jinýho. lehkej, svěží film o tom, co může potkat každýho.. a každýho možná i potkalo. a nejde tady jenom o toho "puberťáka" a jak je těžký dospívání. je tam daleko víc příběhů. a podstatně silnějších. 90% ()

BeaVV

Milý filmík, ktorý sa na nič nehrá a názov zodpovedá obsahu, naozaj niečo ako komédia. (scéna "ala Fredie a David" skvelá) ()

skyfire

Totální kravina o ničem. Začátek vypadal nadějně a docela jsem se těšil, jak se to vyvine. Jenže ono se to nevyvinulo. Nemělo to žádný děj, nikam to nesměřovalo. Místy to byl dokument o návšrěvě psychyatrie a místy výlet do pubertálního světa teenagerů. Po dlouhé době film, který jsem nedokoukal. Jedna hvězdička je za začátek filmu a hlavně za Queeny. Under pressure byl skvělý. ()

pavont

Prijemny filmik kde sa poukazuje na to, ze miesto utapania sa v depresiach sa kolkokrat staci obzriet okolo seba a uvedomit si, ze kto nezije znovuzrodenim, zije umieranim. ()

MJI

Jsou situace, kdy je pěti bodová stupnice nedostatečná. Jako například teď. 5* je jakožto maximum možného příliš. 4* zase málo. Nebo bych měl správně pár filmů, které jsem hodnotil 4*, posunout na 3*, aby to bylo zpravedlivé... :-) ()

e-pilot

Hlavní hrdina se nechá preventivně hospitalizovat, protože chtěl spáchat sebevraždu. Velká škoda, že mu v tom lékaři hned zpočátku nepomohli, ušetřili by utrpení nejen jemu, ale i divákům. ()

assassinGH

Tak tento film mi skvele padol keď som ho pozeral. Už len samotný titulok ku filmu ktorý som našiel na jednej stránke "..dospievajúci chlapec hľadá oddych a lásku v psychiatrickej liečebni..." ma dostal do kolien. Vtipný a skvele stvárnený život tinedžerov z ich problémami. Po pozretí tohto filmu som mal chuť isť stráviť týždeň na psychiatriu :D ()

moriarty

Viděl jsem to ve stavu, kdy jsem se cítil podobně jako Zach ve filmu, takže jsem se dobře ztotožnil s postavou. Jinak bych si aasi myslel, že je ten film moc ufňukanej :) ()

Damnsinead

Moc civilní to není, spíš místy trochu trapná komedie o tom, jak je na psychiatrii veselo, a že tam můžete najít kamarády nebo sami sebe. Všechno v pěkném americkém balení. Slabé dvě hvězdičky. ()

Kinderr

Už od začátku mě film nudil, ale přemohla jsem se a dokoukala. Herečku Lauren Graham mám spojenou s Gilmorovy děvčaty, které opravdu moc nemusím. Jediné co na filmu bylo pozitivní byl herecký výkon Zacha, který se hodí spíše do komedií, ale tohle je přeci něco jako komedie....Možná než dělat něco jako komedii by bylo stokrát lepší udělat opravdu komedii:-D ()

breebee

Podle mého dobrý počin. Film jsem sice koukala na dvakrát, ale došla jsem konci a už to je úspěch. A nakonec to nebylo tak špatné, akorát tomu chybí ten prvek, který přitáhne vaši pozornost a dvě hodiny jí udrží. Ale to nakonec zase tolik nevadí. Oceňuji zajímavost postav, především Emmě její role velmi sedla. Líbilo se mi taky to, že vlastně ani moc nevíme příběhy těch lidí tam, což nakonec není vůbec na škodu, protože by pak film nebyl o ničem jiném. Myslím, že je to taková nouzovka když se cítíte na nic a potřebujete ukázat cestu. Pizza party by se mi líbila. ()