Izba mŕtvych

• Česko Zjevení (viac)

Keď sa doma začnú diať zvláštne veci, zistia Kelly (Ashley Greene) a Ben (Sebastian Stan), že ich straší postava, ktorú náhodou vyvolali počas parapsychologického experimentu na univerzite. Desivé zjavenie sa živí ich vlastným strachom a mučí ich všade, kam sa pohnú. Ich poslednou nádejou je expert na nadprirodzené javy (Tom Felton), ale aj s jeho pomocou môže byť už neskoro na záchranu pred desivými silami. (TV Markíza)

Da_reba

Je to taká neotasaná, hrubá filmárská práca. Obsadenie mohlo byť aj lepšie. Snímka by nemusela neustále pútať len polonahou Ashley (niežeby zato nestála ale všetkého veľa škodí) Hlavný hrdina tiež nemusí vyzarť rovno ako z Disney chanelu, a dej je trocha uponáhlaný. Aj tak to nebolo zase to najhoršie! 65% ()

Lockdown

Ta béčkovost z toho přímo srší. Béčkové filmy, které si na nic nehrají mi opravdu nevadí, ale zde si tvůrci asi řekli, že když teda vezmou pár hereckých jmen, které ve filmovém průmyslu řekněme, že už něco odkroužili, tak to bude stačit. A vono hovno! Ano Ashley Greene zde hraje prim, takže je na co koukat po fyzické stránce(a že je na co koukat), bohužel však po tom ostatním už to tak super není. Největší průser je dozajista kamera, která lítá sem a tam jak postřelená slepice načež je doprovázena hudbou tak příšernou, že dvojitá penetrace od nasraného černocha vám přijde ještě poněkud snesitelná. Když k tomu přidáme příběh, který je milionkrát ohraný a nic nového nám nepřináší dostaneme todle. Jako menší doporučení na závěr bych dodal. Nekoukat s dabingem! 25% ()

BlackLucy

Tak tenhle film byl naprostý propadák. Přijde mi to, jako snaha něčeho, co už dávno nefrčí a co už vůbec diváky nevyleká a hlavně nepřiláká do kina. Prostě strašně jednoduchý a vůbec ne záživný, nudný film, který mě dost zklamal. Ani Ashley Greene, kterou mám ráda, nezachránila toto trapné fiasko. ()

ferdinandv

Co tohleto má být za horor? Prvních pár minut jsem váhal, jestli to půjde, nebo to bude naprostá píčovina… Takže.. Je to naprostá píčovina. Úvodní titulky a občasné scény na pozadí super – mám rád záběry ze shora; to se mi líbilo i v 1. a 2. Wrong Turn, tam to ale byly lesy. Tady je pár hezkých záběrů na křížení dálnic… A pak to přijde… “Chci si koupit kaktus”… “Tak já ti teda koupím kaktus, je přesně jako ty”… Herecké výkony jsou fakt nízko… Vadí mi hrozně moc nedodělků, od filmu z produkce Warner Bros čekáte po téhle stránce dokonalost, ale marně. Týpek třeba šroubuje bezpečnostní kameru pěkně z šikma jednou rukou… Ledaže by měl úhlový nástavec Ještě o jednom negativu bych se rád zmínil: absolutně nezapadající hudba, která ohromně otravuje. Je snad všude a je to taková ta backgournd hudba ala Romatnický klavír Maláska… Co se týče příběhu, ten víceméně potenciál má: partička se snaží vyvoálvat duchy, ale vyvolá nějakou mimozemskou sílu, která přijde na zem jakoby v podobě duchů a snaží se od lidí učit a tím se posiluje… Potenciál nevyužit = #fail. ()

ko.mar1

Tak dobru noc tým čo neveria na duchov - alebo veria? Ak áno, tak potom bu-bu-bu! Dalo sa pozrieť čo sa týka psychiatrie ,,super" výklad toho že čomu uveríte elektronicky zosilnite to je pravda ha,ha....Keby to tak platilo aj o mojej peňaženke to by bolo žúžo... ...hneď by som si tie zosilňovače myšlienok išiel zohnať ()

Korra

Tento film je naprosto nepochopený. Nejedná se totiž o horor, ale o velmi specifickou komedii. Specifickou proto, že ty nehorázné nesmysly (nahrávka EEG vln), jsou podány s naprosto vážnou tváří. Opravdu obdivuju herce, že to dokázali odříkat a tvářit se u toho vážně. No, kdyby se to po konci pořádně rozjelo a začalo se odhalovat, co je ta bytost vlastně zač, nebo co se stane s lidmi, které vcucne na druhou stranu, nebylo by to špatné. Jinak je to tak chabý horor, že to ani mě nevyděsilo; a já bála i u Zámku hrůzy. ()

Ali_Kristy

No podla mna o bolo dost dobree hlavne ten koniec. Sympatickaa ashley greeen na ktorú som si nemyslela že dokáže tak dobre hrat. Davam 4 hviezdy za efekty . uberam jednu pre to že trocha dej je nezrozumitelny. ()

falkonx odpad!

Ztráta času. Ať už trapné dialogy, příšerná hudba jako z lehkého porna (díky které jsem to chtěla vypnout už na začátku) nebo slabý příběh. Žáden pořádný duch, ani jedno leknutí, no hrůza.... ()

Pollini

Malá vykrádačka Paranormal activity. Nic moc světoborného, posouvání nábytku, klasická silueta za závěsem v koupelně, bouchání a štrachání. Kromě jedné, dvou dobrých scén je to všechno už okoukané z jiných filmů - děcka vyvolávají duchy, pustí démona do našeho světa a on se jim lepí na podrážky. Všechno bylo nedostatečně odůvodněné či vysvětlené, ve výsledku maglajs. Ve výsledku průměrný film na všední pokročilý večer. ()

Zuzanka23

Přiznávám, že na horory moc nedívám, ale na tenhle jsem se podívala. Moc jsem se u něj nebála a to mi na to přišlo fajn. Podle mě to má docela dobrou pointu. Obsazení je taky dost dobré. Možná film mohl být trochu delší. ()

randalll

Tak jako, na odpad je to myslím dost nespravedlivé - vzhledem ke kravinám v podobném žánru, kterých je jako much. Dalo se. Kamera se neflákala a střihy jsem nevnímal, což je u mne znamení, že se dá :-) Jo, celkem to šlo a kupodivu to nekončí zachráněnými hrdiny pod dekami, upíjející horký čaj za blikotu policejních majáčků ... :-) ()

capitanflash

Opravdu slaboučký horor, atmosféra hodně podprůměrná- vlastně první polovinu filmu se pořád akorát zapínají a vypínají světla, lekačky žádné, vlastně i scén, které by šlo označit za hororové je ve filmu pouze pár. A konec také nic moc, navíc s nějakým monologem, který měl aspoň trochu vysvětlit, co že se to vlastně děje. Lze doporučit snad pouze někomu, kdo nikdy žádný horor neviděl a je slabší povahy. Já dávám slabší 2* za to, že jsem se vyloženě nenudil a za tu fešandu v hlavní roli. P.S. Naprosto nechápu, kam zmizelo těch 17 mil. USD, které měl film jako rozpočet. ()

Charlieho andílci ve stylu Bonda a Indyho?

Charlieho andílci ve stylu Bonda a Indyho?

24.08.2011

Tak můžeme zjednodušeně definovat komiksovou sérii J. Scotta Campbella Danger Girl, která se chystá na filmová plátna. První nástřel obsazení? Milla Jovovich, Kate Beckinsale a Sofia Vergara. Pořád… (viac)