Izba mŕtvych

• Česko Zjevení (viac)

Keď sa doma začnú diať zvláštne veci, zistia Kelly (Ashley Greene) a Ben (Sebastian Stan), že ich straší postava, ktorú náhodou vyvolali počas parapsychologického experimentu na univerzite. Desivé zjavenie sa živí ich vlastným strachom a mučí ich všade, kam sa pohnú. Ich poslednou nádejou je expert na nadprirodzené javy (Tom Felton), ale aj s jeho pomocou môže byť už neskoro na záchranu pred desivými silami. (TV Markíza)

rasto87

Akoby sme to len zhrnuli? Začiatok o ničom. Pokračovanie šlo celkom dobrým smerom a koniec totálne zhovadený. Myslím, že to bol úbohý pokus o napredovanie mysterióznych filmov. Strach a napätie v Apparition takmer vôbec nefunguje, možno na jednu až dve scény. Najväčšou záhadou tohto filmu a tiež mystériou je asi to, že som to dopozeral bez ujmy a to hlavne asi vďaka sympatickej Ashley. ()

kacir

Ashley je čím ďalej tým krajšia..dokonca aj hrať vie..Je to jeden z tých lepších filmov..Niektoré "horory" tu majú lepšie hodnotenie, ale už veľakrát som spomínal, že sa na to neoplatí spoliehať..Viac ako film, ma však irituje niekto, kto chce byť na silu vtipný..tentokrát mu došli prirovnania k fekálom tak si radšej "spomenul" na 100 ročný vtip ako sa vyrába lopata. ()

george16

Kamera i zvuky, hezké, herci mi taky sedli, ale něco tomu chybělo. Prostě si člověk říká, tak teď už se to rozběhne a pár minut znova a ono pořád nic a tak pořád dokola. Film na jedno shlédnutí neurazí, ale zjevení amerických duchařských hororů to není ()

Spielbergo

Docela sympatická duchařina s pár zajímavými myšlenkami. 1 hvězdičku navíc dávám za konec. Jakožto dlouholetý zaměstnanec jedné nejmenované germánské firmy, si nedokážu představit děsivější prožití věčnosti, než v obřím hobbymarketu. Očistec... ()

MT_Y

Neoriginální, špatně provedené a především atmosféra dle mě prostě vázla. Jediný koho mi bylo líto byl pes. Herecké výkony taky celkem zaostávaly. Tohle se prostě tvůrcům moc nepovedlo. Tři hvězdy za celkem pěkný dům, hudbu a toho psa. V procentech 23% ()

TinyMartina

Na horor to překvapivě nebylo tak špatné. Téměř žádné laciné lekačky, to vždycky oceňuju. Potěšilo i to, že to celé natočí jedna z postav na telefon. Za scény se zatloukáním hřebíků a v hotelu hvězda navíc. ()

Hookins86

Tak jak to celkem slušně začalo, tak to skončilo úplně opačně. Do frasa, měli by mít soudnost a popřemýšlet, než něco takového vypustí do světa. Ani nevím jak hodnotit :/ Dám 1*, ať to nepošlu rovnou do odpadu, páč tam patří horší movies... ()

Venceslao90

Tak nakonec se z toho v poslední půlhodině vyklubala docela zajímavá duchařina. Rozjezd trochu pomalejší, ale myslím že v konkurenci by to zapadnout nemuselo. Současných 45% mi přijde podhodnocených. ()

Ace.A.T.L.

Tak je pravda, že po Paranormal Activity je tohle slabej odvar, ale naurazí to :o) Rozhodně bych to neházel celý do koše. Je parádní na tom to, že tam právě neni přemíra těch lekacích efektů a snaží se to hrát spíš na strach z neznáma, než vyděsit nějakým efektem a bubákem. Myšlenka toho, že banda děcek vyvolává duchy a neumí to a tím holt na sebe stáhnou něco jako kletbu, je náhodou hodně povedená. A co u mě hlavně zabodovalo, bylo to, že oproti běžným průměrným americkým hororům, tady to nepřežije jako vždycky holka a kluk a nevyřeší všechno. Za mě zasloužených 60% = 3* a DOPORUČUJU ()

Ondrew

No jo no... tak toto sa teda tvorcom moc nevydarilo, hoci osobne si myslim, ze z hladiska faktorov typu "duch", "buch sem-buch tam", "otvorime nenapadne dvere", "pouzijeme riadne uderny hudobny podmaz", "nejake to zaskripanie nikdy nezaskodi", "tych zaskripani by malo byt vela!", eeehmmm... a pri naaaaaaslednom porovnani trebars s (pre mna) nepochopitelne uspesnym "Paranormal Activity jedna... az po posledny diel", tento filmovy pocin s tym vsetkym aspon dokazal vcelku funkcne pracovat, takze vysledna atmosfera bola v porovnani s inkriminovanou ducharcinou rozhodne lepsia. A to proste musim tejto snimke nechat. Napriek tomu, zaver som velmi nepochopil (alebo ze by prave to bolo zamerom autorov?) a z globalneho hladiska ma film nijak zvlast nezaujal/nevystrasil. Skoda, lebo soundtrack je rozhodne solidny. 40%. ()

bezprezdivky

Horor, který zcela rezignoval na vysvětlování příčin a následků vpádu nadpřirozené entity do našeho světa. To by vcelku nevadilo, kdyby se hlavní hrdinové (kteří opakovaně konstatují že neví o co jde a jak se to sem dostalo) nesnažili rádoby vědeckými metodami "to" zahnat zpátky do "jeho" světa. No nepovedlo se ......... Ani film, ani zahnat stvoření. ()

MiniRecenze

Poprvé mě tento tzn. horor opravdu dostal....usnul jsem a musel se na něj podívat podruhé. Nízkorozpočtová sračička ve kterém se Vás budou snažit vyděsit stíny s hýbajícím nábytkem.Scénář je tady opravdu slabý. Zde se ani neleknete a vše ve filmu působí lacině.Jediné "zjevení" ,které uvidíte je v závěrečných titulcích při odrazu z obrazovky,které na Vás bude koukat z gauče na kterém sedíte,protože nebude schopni pochopit ,proč někdo mohl natočit takovou zbytečnou věc. NUDA!!! ()

LCH

Trailer na tenhle film byl úplně o jiným filmu...Jsem velkej fanoušek duchařin a těšil jsem se na tento kousek, ale co jsem dostal bylo VELKÉ ZKLAMÁNÍ !!! Zde je důkaz jak dokáže skvěle sestříhaný trailer nalákat diváka...někdy to tak je. Tentokrát jsem se stal i já tou obětí...jak bylo konečně taky řečeno v traileru (mimochodem v dabované verzi o této pointě není ani zmínka :D) "když uvěříš....zemřeš..." a já v tomto případě uvěřil traileru a těšil jsem se na dobrou duchařinu, ale zemřel jsem...nuda a nuda....(snad jen Ashley Greene stála za to :) Ovšem ani ta to nezachrání, takže slabé 2 hvězdy. (45%) ()

Charlieho andílci ve stylu Bonda a Indyho?

Charlieho andílci ve stylu Bonda a Indyho?

24.08.2011

Tak můžeme zjednodušeně definovat komiksovou sérii J. Scotta Campbella Danger Girl, která se chystá na filmová plátna. První nástřel obsazení? Milla Jovovich, Kate Beckinsale a Sofia Vergara. Pořád… (viac)