Izba mŕtvych

• Česko Zjevení (viac)

Keď sa doma začnú diať zvláštne veci, zistia Kelly (Ashley Greene) a Ben (Sebastian Stan), že ich straší postava, ktorú náhodou vyvolali počas parapsychologického experimentu na univerzite. Desivé zjavenie sa živí ich vlastným strachom a mučí ich všade, kam sa pohnú. Ich poslednou nádejou je expert na nadprirodzené javy (Tom Felton), ale aj s jeho pomocou môže byť už neskoro na záchranu pred desivými silami. (TV Markíza)

knight7

Pro mě osobně slabší horor s duchařskou tématikou. Hlavni představitelka pro me nesympaticka,nechápavá a vztahovačná.Mýslím ten připad kdy se dozví,že jeji kluk dělal do duchařiny a měl přítelkyni.Too skoro vypada,jako kdy by si myslela,zže o něm musí vědět všechno,že před ní z žádnou nechodil prostě děs. I když jí zahrála nadherná Ashleyn Greene ,ale i tak bohužel žádný herecký výkon po celou dobu na scéně nepředvedla a to ani její herečtí kolegové. Dvě hvězdy za to,že mám rád filmy s nadpřirozenem a že se mi líbí Ashley. ()

Roxeet

Počkat, jenom 46%? Ale no tak, to je snad blbý vtip, ne? Tohle pro mě asi zůstane navždy záhadou...horory, které mají potenciál ze sebe vykřesat něco dobrýho a pak jsou pro mě zklamáním, se tady na ČSFD velebí až do oblak (jako například průměrný V zajetí demonů) a naopak horory, které se chytnou příležitosti a opravdu využívají takového tajemna, jsou kritikou a uživateli poslány na kolena? Je mi to trošku líto, že zrovna Zjevení se musí řadit do té druhé kategorie. Přitom to není špatný snímek. V jedné věci se snaží být originální, to se tvůrcům musí nechat. Snaží se divákovi podsunout zápletku o jakési netradiční paranormální aktivitě, o takové, která sice využívá takových hororových klišé, jako jsou stíny, posunování předmětů, bouchání, dupání, ale posléze oceníte, jakým způsobem tvůrci vymysleli její skutečnou podstatu. Zapomeňte na duchy a démony, o tom Zjevení není, spíš si troufnu říct, že je zde jakási scifi vsuvka, ale víc samozřejmě prozrazovat nebudu. Snímek můžu vřele doporučit, zdejší hodnocení je třeba brát s rezervou, zdá se mi až příliš pesimistické, což samozřejmě může ale některé budoucí diváky odradit. Škoda. Ale dnešní pohled na to, jak má vypadat správný horor, má asi každý jiný. ()

brasek

Prvých pár minút naznačuje tuctovú ducharinu, ktorá skončí ihneď ako sa zjaví na scéne slizký pár Ben a Kelly. A to je koniec, pretože ďalej je to len debilný príbeh s ešte horšími postami. Niektoré scény sú silná paralýza mysle. ()

Bejita

Mě se film moc líbil. Není radno, zahrávat si s entitami z jiných světů, protože jsou někdy dost nebezpečné a nestává se to jen ve filmu. Vím o tom své, tak pozor. I vyvolávání duchů z legrace bez těch vynikajících přístrojů a měření atd. není zrovna dobrý nápad a může se nám to dost vymstít. ()

psycho.ta

Na tenhle "filmový kousek" je podle mého názoru nutné pohlížet ze dvou stran. První pohled označuji na čsfd jako odpad! Šlo by zkritizovat asi úplně všechno. Od neuvěřitelně rychlého vpádu do děje, jenž absolutně nepochopíte a bude si neustále klást otázku JAK (můžou tím, že se budou strašně moc soustředit na plastovou figurku vyvolat "ducha")? Přes šílené herecké výkony, které jsou absolutně průhledné a neuvěřitelné. Herci se jen se tlemí do kamery, smějou se na všechny strany, nedokážou něco zahrát..vžít se do role, tohle je podle mě jen a pouze naučená přehlídka krásných amerických "herců". Dějová linie je absolutně nesmyslná. Po super-rychlém začátku najednou skok úplně jinam, následuje cca půl hodina čumění na život dvou hlavních postav (to nakupování v tom Obi..wtf??). Párkrát se "něco" stane, vy se budete smát jak tam hlavní hrdinka ječí jako šílená a budete si přát spíše její smrt, než aby se zachránila. Hlavní hrdina je opravdu neohrožený hrdina, takže se s vražednou plísní vypořádá po svém..prostě ji zamete. Pak už snad následuje jen konec, který přijde a je tak rychlý a stupidní, že už to více nešlo (prostě když to šlo takhle přivést sem, tak si pustíme všechny naše zvukové nahrávky zrychleně a po zpátku a zase se toho rychle zbavíme..WHAT? :D ). Co se týká hudby, tak nemá snad ani cenu něco dodávat. Celý film Vás bude provázet neuvěřitelně morbidní hudba která zní, jak kdyby každou chvílí mělo něco obrovského mechanického vylézt ze země a začít ničit vše okolo sebe. Taková Válka světů ve velkém. Stejná hudba je vsazena do každého, i toho nejstupidnějšího momentu, kdy hlavní hrdinové vidí úplné blbosti a myslí si nevim co ( joo je strašně moc strašidelný když si hlavní hrdinka přinese domu nový kaktus z Obi a ten začně záhadně uhnívat:D ). Jediné, co lze z prvního pohledu ohodnotit vcelku pozitivně je kamera. Ta je KUPODIVU..ucházející a na rozdíl od všeho ostatního nevypadá tak levně. Natočené je to, vzhledem a versus "všechno ostatní" , docela dobře. Takže za první pohled na tento film, když dám hvězdu za kameru, mi stejně vychází odpad! :D Po cca polovině filmu mi však začal docházet i druhý pohled na tento "film". Označila bych ho jako amatérský pokus mladých tvůrců o hororový snímek, který je (pardon za časté použití tohoto slova)..docela ucházející. Na to, že rozpočet určitě není vysoký. Na castingy se určitě nestály dlouhé fronty. Režie za sebou určitě nemá žádné zkušenosti. Hudbu komentovat prostě nebudu, i když ta už nějaké zkušenosti má. Tak je tenhle film docela dobrým pokusem, ale naprostou kopií jiných hororových snímků s duchařskou a paranormální tématikou (nebojte se, všechny je zde shlédnete). Najdete zde několik hororových scének, které vypadají dobře a jsou novátorské (jako nejlepší bych ohodnotila pokus o vraždu hlavní hrdinky udušením pod stahující se dekou). Proto jsem se tento "pokus" rozhodla po zhodnocení druhého pohledu ohodnotit počtem dvou hvězd. Jelikož ale NELZE spojit první a druhý pohled a vytvořit z nich jednotné hodnocení, tak se dobrovolně vzdávám udělení jakéhokoliv počtu hvězd a budu dělat, že jsem tenhle "film" nikdy neviděla. () (menej) (viac)

Mukade

tento film má jediný účel, prezentovať Ashley Green, je to jej Demo , za to som vďačný :) . Tí ostatní ťuťmáci tam len zavadzali :) .Ale príbeh je úplne primitívny, jedného po druhom To všetkých pobije, úžasné. ()

fabregas1

Film je sám o sobě totálně stupidní, herci jsou hrozní, děj no coment, po téhle stránce všechno špatně ( nejvíc mě fakt dojalo jak je tam postavených asi 50 baráků, sice novostavby, ale i tak mít jednoho souseda? Takových nelogičností je tu po celém filmu dost a dost. Každopádně film si vyslechl pořádnou kritiku a já bych to tak černě zase neviděl. Mě se ty scény opravdu líbily a že bych se nudil taky nemůžu říct. Tvůrci filmu se zaměřili na ty hororové prvky a na ostatní se vysrali ( možná kvůli rozpočtu , ale i málo zkušeností asi hraje velkou roli ). Když se podívám zpětně, jak jsem hodnotil filmy např. Sousedská hlídka, Stolen, Hick atd. a dal jsem 2 hvězdy, tak tenhle film se mi líbil teda víc a proto 3 hvězdy a to jsem přemýšlel i na 4 hvězdami, ale nechtěl jsem nějak vyčnívat :)) ()

PePiG7

dival jsem se sam ve tme, dulezity faktor, atmosfera a lekaci sceny vic nez dobre ale co bylo nejlepsi... Ashley, tak nadherna a v ty kosilce tak sexy, krasa, ve Twilight byla takova roztomila a detska ale tady uz je sexy kus :) ()

LiveInPeace odpad!

Už by se na tu duchařinu měli vykašlat. Co tohle bylo za kravinu to mi zůstává rozum stát. Několika hodinová šachová partie by byla záživnější a chroupal bych u ni samou zábavou popkorn. Bída, nouze otřesnej film. Ztráta času... ()

Patroxi

Ashley Greene odemě dostává 1 hvězdičku a 2 hvězdičku za jedinej moment kdy jsem se lekl a to když malá sousedovic holka vylekala jak mě tak ashley tím jak jí dala ruku na sklo řidiče ! :D ()

pirate

Slušný duchařský horor, který je ale docela krátký a děje se málo věcí na to, aby dokázal pořádně napnout. Ve chvíli, kdy se totiž něco pořádného začne dít, to skoro končí. Nechtěl bych to prodloužit o hodně, ale třeba konec o 15 minut a dát tam něco svižnějšího a děsivějšího, aby se někdo (já) stačil vůbec vžít do těch tajemných scén. 60%, ale škoda, větší potenciál měl. ()

teseth

Nic nového nenabízející trapárna, která se sice snaží nějakým stylem překvapit, ale bohužel vše je takové unylé, nezáživné a hlavně nelogické. Hlavní hrdinové se chovají jako ovce jdoucí na porážku a jediné na co se zmůžou jsou vykulené pohledy a nelogičnost závěru je téměř trestná!!! Co mělo znamenat ten přesun mezi klecí a skříní?? A procházka hlavní hrdinky v marketu??? To mi hlava nebrala. Zbytečnost, na kterou nemá cenu koukat! ()

CerstvySneh

Nj, taká klasika. Hlavná hrdinka, pekná až to uráža, žijúca svoju americkú idylku so sympatickým Benom. Až pokým sa nezačnú diať čudesné veci. Buchoty, šuchoty, sem-tam dáke hlasy, hrozivé siluety, no proste všetko čo má byť v správnom strašidelnom dome. No dobre, nie je to moc originálne, ale na atmosféru to postačilo a musím sa priznať, že prvé dve tretiny filmu mi spôsobili stiahnutie žalúdka. No ale potom prišiel na scénu Draco Malfoy a jeho prapodivné vysvetlenie celej veci. A dosť mi vadilo aj keď moju desivú predstavu bubáka zničilo jej filmové stvárnenie. To bol celkom podraz v štýle: „Milý divák, pekne sa usaď, niečo ti naznačíme a pekne si to strašidlo sám predstav. Máš? Tak to vynásob a zhorši... Máš? Tak a teraz ti to ukážeme. Aha!“ Divák: „Čože??? Moja predstava bola desivejšia. A okrem toho takýto bubák sa už objavil v toľkých filmoch, že onedlho o ňom vyjde aj dáka biografia.“ No a rozuzlenie bolo veľmi chabo podané a ja neviem, či preto, lebo už chystajú dvojku, alebo to proste len nedomysleli. ()

Charlieho andílci ve stylu Bonda a Indyho?

Charlieho andílci ve stylu Bonda a Indyho?

24.08.2011

Tak můžeme zjednodušeně definovat komiksovou sérii J. Scotta Campbella Danger Girl, která se chystá na filmová plátna. První nástřel obsazení? Milla Jovovich, Kate Beckinsale a Sofia Vergara. Pořád… (viac)