Las Vegas zaplaví nemrtví a parta žoldáků vsadí všechno na jednu kartu, když se odhodlá k největší loupeži v dějinách uprostřed karanténní zóny. (Netflix)

cobislav

Nápad docela zajímavý. Bohužel dějově velmi plytké a předvidatelné. Vedlejší dělová linka o nenaplněných vztazích mezi otcem a dcerou potažmo přítelkyní působily až komicky. Dalo se z toho vymáčknout mnohem víc. 63 % ()

Heywood

Dlouhé, nudné, postavy předvídatelné, logicky chybné (stále tam běžel proud?, armádní speciál se po malém pádu otevře?). Jen ten německý parodický kasař byl postava. Jinak jen filmové stíny.. ()

hony23

Úvodní titulky vám naslibují ultimátní zombie řežbu, jenomže pak přijde hodina a půl nudy občas okořeněná nějakým tím headshotem. Pokud chcete opravdovou zábavu, pusťte si až závěrečných 45 minut, od scény ve výtahu to dostane konečně grády. Co naplat, zombie filmy nemívají tak zajímavý příběh, aby utáhl až tak dlouhou stopáž a Netflix dokazuje, že seriály mu jdou o něco lépe, než filmy. ()

KayaCarter

Dobře vymyšlená zápletka, dobrá lokace, zajímavě vymyšlení zombíci a kdyby většina z nich nevypadala a nechovala se jako tanečníci z klipu Thriller tak by se mi i líbili. Ale ve výsledku ten film je hrozně plochý a prázdný po hodině jsem se už nudila a ve druhé půlce jsem už fandila jen těm gay zombíkům aby je už kurva konečně všechny zabili. Neskutečně nesmyslné chování postav a divně vystavěný příběh. Jen jednou skoro na začátku jsem fandila chvíli jedné postavě, která samozřejmě hned zemřela, ale jinak jsou mi všichni hlavní hrdinové v podstatě lhostejní po celý film. Kamera nesmyslně neustále podivně rozostřená jakoby si dali za cíl, že nesmíme vidět ostře dva objekty vedle sebe a nebo nedej bože pozadí. Nemluvě o výměně herce co hrál pilota vrtulníku kvůli údajnému sexuálnímu obtěžování. Místo něho? Lesbická mužatka, která dotáčela svoje scény před zeleným pozadím, ale abych jen nehejtila, tohle se povedlo a nevědět to ani na to asi nepřijdu. Rozhodně povedenější než výměna supermanova vousatého ksichtu. Zdá se mi prostě, že vsadili na jistotu líbivých obrázků a osvědčených songů, ale příběh je pitomina na pitominu a nelogičnosti jedna za druhou. Takže nejlepší dojem ve mně zanechal zombí kůň a zombí tygr Sigfrieda a Roye. Mohl to být dobrý film, ale bohužel nebyl. Dám dvojku, ale jen za snahu lidí ze štábu a pokus o jinak pojatý zombí film. Bohužel, ale jen pokus. ()

smetak30

Nechápte ma zle, Zacka Snydera mám celkom rád. Som fanúšikom jeho vizuálneho štýlu, spomalovačiek, hraním sa s ostrosťou kamery a aj fantastickej réžie akčných pasáží ale bože môj. Prosím! Len mu nedávajte  písať scenár! Pokiaľ jeho filmy nemajú silnú komixovú alebo literárnu predlohu a stavajú len na jeho nápadoch,  dopadajú mizerne. A to je aj prípad Army of the dead. Je to prúser. Na to aby to bola dobrá bláznivá zombie komédia na štýl Zombielandu to má málo humoru, moc rozťahanú stopáž a berie sa to moc vážne. A na to aby to bol dobrý vážny film to má príliš hlúpe a nesympatické postavy a celý dej je prepchatý nelogickými hlúposťami ktoré začnú byť extrémne viditeľné práve v momentoch kedy sa film tvári seriózne. Je to škoda lebo na návrat Snydera ku svojim zombie koreňom som sa tešil, nápad to malo dobrý a možno by len stačilo keby to malo o hodinu menej a držalo by sa to v duchu celkom vydarenej prvej polhodinky. Začiatok Snyderoveho Army of the dead univerza je bohužiaľ dosť veľkým sklamaním. Slabšie 3*. ()

Vatanen.

Od Armády mrtvých jsem očekával podívanou, u které nebude nutné přemýšlet. V tomto aspektu film nezklamal, opravdu jsem u něj vůbec nemusel zapojit mozek.  Akorát jsem teda moc nepočítal s variantou, že by během tvůrčího procesu nepřemýšlel ani Zack Snyder. A tak tu máme postavy s chatrně vystavěnými, popřípadě banálními motivacemi. Prostorově špatně konstruovaný svět, který potenciál prostředí Las Vegas téměř nevyužívá. Narativ prošpikovaný chybami a diškrepancemi, že by se i Filip Renč rozpačitě chytal za čelo (a ne, nejsou to "detaily" typu nekonečných zásobníků), ale odfláknutým dojmem působící příběhové linie a situace, u kterých se asi předpokládalo, že si jich, kvůli rozostřené kameře a hektolitrům krve, divák nevšimne. Hromadu debility dovršuje závěrečné, natahované, patosem promazané vylévaní si srdíčka před helikoptérou, v momentě, kdy je raketa s jadernou hlavicí asi 45 vteřin od dopadu, ale taková maličkost přeci počká, protože prcat kontinuitu. Jo a ten pseudo-twist taky moc neštymuje, ale Šnajdr asi plánuje dvojku, na což by se mohl, když to vezmu kolem a kolem, klidně vysrat. ()

Hlavonozec

No nevím. Zack Snyder má problém v tom, že nevěděl, jestli chce točit vážnou zombie heist řežbu, nebo odlehčenou komedii typu Zombieland. A právě na této neshodě tento Hypercorrect squad pokulhává. Humor, stejně jako samotná akce a tempo filmu šíleně pokulhává. Snyder má také od doby, co se uvrtal do DC problém s představováním postav. I přes to, že jsme viděli opening, kde se nám za pohodové hudby ukazovaly postavy jako ve filmu Watchmen, tak se i tak dobrou hodinu filmu s každým charakterem poznáváme. A teď přichází ten největší průser. Snyder už asi neumí psát postavy, protože i přes to, že se s nimi zhruba hodinu poznáváme, neměl jsem k nim žádný vztah, nepamatuju si jejich jména. V podstatě nikdo z nich mi nepřišel ničím zvláštní nebo sympatický. Charaktery mezi sebou neměly žádnou uvěřitelnou chemii a hraní na city mi přišlo nucené a prázdné. V podstatě mi to přišlo, jako bych se díval na interakci NPC postav ze hry Oblivion. Jedinou postavu, u které si pamatuju alespoň jméno je Dieter, a to hlavně kvůli tomu, že se jmenoval, vypadal a choval stejně jako Dieter z kapely Modern Talking. Dvě hvězdy jsou udělené spíše proto, že mi to přišlo alespoň o fous lepší, než ten čtyřhodinový průser s Batmanem. A jediný opravdu dobrý nápad na tom filmu je přidání do zombie světa nějaké ty superhyper silné zombíky, protože se tak vyhnete klasické otázce "Jak je možné, že se svět zhroutil kvůli pomalým sráčům, co se táhnou jak smůla a kromě kousání nic neumí?". ()

littleplayer

Asi zruším predplatné Netflixu. Veci, ktoré ma zaujímali som už videl a nová tvorba od nich stojí za prd. Toto je asi šiesty film od Netflixu, ktorý som videl a ani je ani priemerný. Nevedia spraviť dobré sci-fi, nevedia spraviť dobrý vesmírny film, nevedia spraviť dobrý akčný film a o ich seriálovej tvorbe pomlčím. Takže jediné čo ich drží nad vodou je ako tak Witcher. ()

halberdier

Zack Snyder se po třech štacích u DC vrací k žánru, kterým debutoval. Úsvit mrtvých spousta diváků považuje za nejlepší Snyderův film, proto se opatrně od Army of the Dead očekávala podobná kvalita. Bohužel výsledek není tak dobrý jako v případě Úsvitu mrtvých. Téměř dvě a půl hodiny je na zombie flák docela hodně, trpí tím začátek, který se celkem vleče. Dalším mínusem jsou určitě hlavní postavy, které jsou málo výrazné a celému složení týmu je věnovaný malý prostor, takže jsme si až při prvním vstupu do izolovaného Las Vegas řekl: "A tato postava v týmu se vzala kde?" Na druhou stranu nabídne Army of the Dead ke konci slušnou akci, většina exteriérových scén z Las Vegas je působivých. S Army of the Dead si Snyder ostudu neudělal, ale popravdě jsem od jeho návratu k zombie žánru čekal větší nasazení a tah na branku. Celý film totiž působí celkem rozvlekle. ()

DenisR

Zřejmě jsem na film koukal mnohem z větší dálky, než tací, kteří při sledování byli přilepení na obrazovku a pak tu kritizují rozostřený obraz, který jsem já asi úplně minul. Nebo bych měl zmlknout a pořídit si dioptrické brýle. Jinak, Armáda mrtvých je vcelku fajn zombie biják (ale stále nepřekonává Úsvit mrtvých a ani Vlak do Pusanu), jen škoda, že akce je pomálu, ale když už na ní dojde, tak si jí jako divák dost užijete a nápadité hrátky s kamerou jen dodávají zombie žánru ten správný nádech. P.S. ve filmu není jediný homosexuál. A to z jednoduchého důvodu. Protože to není podstatný. Tady je důležitá akce, ne nějaké vedlejší romantické hrátky stejného pohlaví. ()

gpx odpad!

Další genderově korektní vejšplecht, kde si hlavní svalovec na sebevražednou misi s sebou bere partu baletek, aby mu svými piruetami kryly záda před krvežíznivými zombíky. ()

Peta.Skvaril

Určitě to není tak špatný jak se to tady tváří. Občas hloupý, občas špatný CGI, jinak zábavná střílečka s trochu jiným pohledem na zombiekalypsu. Doporučuju jestli chcete něco na chill v sobotu. ()

Karbos

Dobře se na to koukalo (v některých pasážích) celkově to ale bylo hrozně utrápený, zbytečně dlouhý a na to kolik tam bylo vyloženě hovadin se to sanžilo tvářit až příliš vážně, takže to padalo do trapnosti. Některé postavy byly vyloženě iritující a například fekální rozhovory vypatlané dcery s otcem, jsem musel vyloženě přetočit. Působilo to na mě jako Rezident ewil mixnutý s Já legenda a to je druhý jmenovaný film rozhodně lepší. Celkově je to za slabší tři ale vzhledem k tomu že mě režisér dopálil svou troufalostí, když si z nějakýho ujetýho důvodu nechal zadní vrátka pro pokračování, přikláním se ke ** místní hodnocení kolem 50% je adekvátní..IDEOLOGICKÉ ZAMĚŘENÍ: 5/10 MÍRA ZÁVADOVOSTI: 5/10 viz profil ()

Mancunian

Úvodní titulky s písničkou Viva la Vegas sliboval super jízdu, bohužel to byla jediná pěkná část filmu. Jinak příběh o ničem, parta o ničem, ani žádné super záběry. Prostě film, co už si nejspíš nikdy člověk nepustí. Dvě hvězdy právě za úvodní scénu a asi dvě vtipnější události. ()

HNTR

Snyder z toho smrdí na sto honů… Ale čekal jsem od toho víc. Ve finále mi to přišlo dost utahaný. Postavy mají nedostatečnej build up… Zápletka měla dost velkej potenciál, ale podle mě byla nevyužitá. Nějáký vysvětlení, kde se vzali chytrý mrtváci by taky neuškodilo. Za mě průměr. ()

Armáda mrtvých se oficiálně dočká dvojky

Armáda mrtvých se oficiálně dočká dvojky

23.07.2021

A je to oficiální. Netflix potvrdil, že nedávný akční zombie thriller Armáda mrtvých od režiséra Zacka Snydera dostane pokračování. Snímek měl již před premiérou potvrzené dva prequely, hraný Army of… (viac)

Snyder chystá Sedm statečných ve vesmíru

Snyder chystá Sedm statečných ve vesmíru

06.07.2021

Tak se zdá, že si Zack Snyder (Muž z oceli, 300) přece jen splní další svůj sen. Tedy alespoň částečně. Známý režisér totiž předělal svůj starý koncept na Sedm statečných ve Star Wars univerzu, který… (viac)

John Wick hlásí další posilu

John Wick hlásí další posilu

18.06.2021

Čtvrtý John Wick se začne točit už tohle léto na lokacích ve Francii, Německu a Japonsku. A právě z poslední zmíněné země teď dorazila čerstvá posila, obsazení totiž doplní také herec Hirojuki Sanada… (viac)

Anime seriál Zacka Snydera nabírá obsazení

Anime seriál Zacka Snydera nabírá obsazení

13.06.2021

Režisér Zack Snyder má za sebou čerstvě zombie akční thriller Armáda mrtvých pro Netflix, se na streamovací službě alespoň coby v počtu zhlédnutí zaznamenal obří úspěch. Tím ovšem jeho spolupráce s… (viac)