Iron Maiden - The Early Days

všetky plagáty
Hudobný / Dokumentárny
USA, 2004

Bruce Dickinson

Toto dvd z roku 2004 je první častí mapující historii heavymetalové legendy Iron Maiden. První ze dvou disků nabídne záznamy tří koncertů z let 1981 - 1983. Druhý disk pak unikátní fotky z archivů členů kapely, promo videa, dokument s komentáři jednotlivých členů a řadu dalších bonusů. Celková stopáž disků přesahuje 300 minut. Jak už je u kapely zvykem, menu dvd je přehledné a s hudebním doprovodem v jednotlivých sekcích. Uvnitř obalu pak nalezneme několikastránkový booklet psaný v angličtině, který nás provede koncerty z prvního dvd. (SuperFigo)

Tormentor665

Skutečně velice přínosná záležitost, jež objasní mnohé mladým fanouškům Iron Maiden. Mnoho lidí může namítnout, že vydávání podobných věcí má udržet v chodu stroj na peníze, které z tak obrovské kapely neustále plynou. Ovšem když to má takovou úroveň, tak proč ne. ()

EddieIron

Perfektní dokument,který musí každý fanda vlastnit.Vyžaduje to sice jistou znalost angličtiny,ale stojí to rozhodně za to,stejně jako raritní koncertní záznamy,které jsou součástí DVD.Škoda jen,že se to nějak zadrhlo a pokračování je v nedohlednu. ()